Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Empties... или СВЪРШЕНО е с теб - тема 6

• 65 556
  • 383
  •   1
Отговори
# 375
  • варна
Adoralova,
благодаря за изчерпателния отговор! Предполагам, че не само за мен е изключително полезен поста ти!Накои от любимите ти съм ползвала, други не. Набелязах си диорската маска .А за маската на Талодерма си права - няма друга подобна!Да, неприятна е за ползване, но резултата е чудесен.И само да кажа, че от домашните маски правя киселото мляко с аспирина - кожата ми е , като след козметик.

# 376
дами, моля да се върнете към първоначалната тема "празни опаковки"

# 377
  • София
изсушава ми кожата. Нещо не се разбрахме с този продукт.

# 378
    - любим молив, който ползвам от години. Поднових 3 бройки (всичките налични в близките Лили и Ремедиум), тъй като разбрах, че щели да го спират. Confused

Не се ориентирам, какъв е цветът ?

# 379
    • Street of Dreams
    Мерси, че ми напомнихте за Талодерма - тази маска ми отпушваше носа и гърлото зиме, сълзи текат, но си заслужава. За черната роза на Сисли имам лош спомен от аромата и ефекта й - според мен е подходяща само за суха кожа.

От днес ФК

Първоначално се влюбих в този шампоан - косата ми мека, подскачаща, балансирана от край до край. Както обаче често се случва, косата "свикна" и този ефект изчезна с времето. От средата нататък беше просто един приятен и добре ухаещ шампоан. Това е и причината да държа толкова различни неща и да ползвам едновременно. Жалко, но скоро не бих го купила отново.

# 380
    Изключително съм разочарована от шампоана и маската от тази серия.
    Косата ми принципно е мазна, но след раждане и кърмене е все още изтощена и с много цъфтящи краища.
    С тези продукти става мазна, утежняват я, но грам не е жива и подхранена.
    Мислех да подаря маската, но моите приятелки не приемат " подаяния". Пфу, ще ги мъча насила.

# 381
    • Седмото небе
    Аз също обожавам няколко от маските на Сисли и едноминутната на Диор. И тук ще покажа 2 нови за мен:

- Душ-гела - мразен и обичан аромат, но все ме тегли към боди продуктите му, не много гъст, но силно пенлив и изключително ароматен. Този беше част от сет, но с кеф съм давала и парите за пълноразмерен. Лосиона още го довършвам. С комбинация от двете неща няма нужда от парфюм. Миришат баня, тяло, дрехи, чаршафи, апартамент. Ще се подновява.
    - Филорга определено не са моята марка. Пореден експеримент с нищоправещ за мен продукт.
    - Glamglow обаче ме спечели!!! Отлепваща маска, уж за повдигане и секси контури Flushed ти да видиш Bowtie Такива не ми оформи, но изсъхва бързо, отлепва се леко и нежно, почиства ми кожата страхотно, а като цяло не харесвам пийл оф маски. Една-единствена подобна обожавам, но тя я само за Т зона, направо като течни лепенки за пори е. При хубаво намаление ще купя най-голямата туба от 100 мл!
    - Цедралекс крема беше божествен за уморените ми от обикаляне крачка, цяло лято по паркове и градинки с количката. Купих голям скоро след като пробвах този малкия, много много свежо усещане за леки и отморени крака дава.

- Макадамия маска за много плътни коси- също любима, разреждам 1:1 с вода, че ми е много, гъста; става 60 мл и ми стига за 3 пъти спокойно, на коса дълга до кръста. Ще се подновява!
    - Ампули Алфапарф-ползвам упорито и очаквам ефекта
    - Посредствена паста за зъби, нищо особено
    - И крема Орхидея!!! О тази Орхидея!!! Но новата формула нито на крема за лице, нито на околоочния ми допаднаха. Гел-крема и флуида от предишната генерация бяха уникални. Засега оставам на медената серия Абей роял.

# 382
    • на последния етаж
    - поредна опаковка от този незаменим за мен нощен серум. Хидратира, регенерира, подхранва кожата ми. Вече поднових.

Скрит текст:
    - любим молив, който ползвам от години. Поднових 3 бройки (всичките налични в близките Лили и Ремедиум), тъй като разбрах, че щели да го спират. Confused
    Не се ориентирам, какъв е цветът ?
    Цветът е 030.

# 383
    • на последния етаж
    - харесвам шампоаните на Balea и ги купувам периодично. Според мен имат добро съотношение качество-цена. Вече поднових.

Общи условия

Активация на акаунт