С какво ви дразнят мъжете /тема №6/

  • 44 579
  • 786
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 6 304
И аз побеснявам заради празни обещания. Много е гадно.
    Но в крайна сметка, като те чета, съм сигурна че ще се справите по някакъв начин с проблема. Grinning

# 721
  • София
  • Мнения: 38 476
Аз съвсем съм свикнала без кола.
Обаче! Покрай великите му смени на работи от една година насам, няма да мога да си купя лаптоп. Парите са си лично мои, преборих се за тях, бях си ги нагласила баш точно ииии се оказа, че трябва да изкараме месеца с тях! 😒

# 722
  • Мнения: 802
Това с лаптопа е кофти. Да, не е от първа необходимост като храната и тока, но са си твои лични нужди, за които си се погрижила сама. И на мен би ми оставило кофти вкус в устата, без значение до колко ще го покажа.

# 723
  • София
  • Мнения: 38 476
Трябва ми за работа.
Да, знам, че сме семейство, че сега е закъсал, ама нещо ми писна да обирам негативите вече година. За неговите дупки - може, за моите - не. Юни месец пак стана нещо подобно.

# 724
  • Мнения: 17 407
Е, то най-интересното е когато една от двете половини нещо не успява да запълва цялото. Иначе всеки знае Simple Smile

# 725
  • София
  • Мнения: 38 476
То май винаги е така. Дали ще са пари, време, внимание, отношение - все нещо куца.

# 726
  • Мнения: 2 638
Има ли някъде всичките тези да са на макс?

# 727
  • Мнения: 17 407
Така, като гледам - това се очаква, ако може от другия или поне по равно Simple Smile

# 728
  • Мнения: 6 304
Ами нали са по силния пол Stuck Out Tongue Winking Eye

# 729
  • Мнения: 17 407
Една кола да не може да купи.

# 730
  • Мнения: 19 838
Друго си е апартамент. Да купи апартамент и да си пази колата на тати за 16-20 хилки. След около 10-15 годин тамън с тях ще си живее. А жена му ще джитка с някой друг и нова кола. Емоционалните инвалиди трудно се лекуват.

# 731
  • София
  • Мнения: 38 476
От две седмици седи вкъщи. Залепил се е за дивана, даже петно се е образувало. Гледа телевизия по цял ден и нищо друго не прави.
Дано в петък да тръгне на работа, да почистя малко къщата.
Толкова е забил, че даже ме моли аз да ходя да му вадя документи! Защоо?

# 732
  • София
  • Мнения: 35 088
Не знаем, той какво казва?

# 733
  • София
  • Мнения: 38 476
Не можел да се разправя. 🤪

# 734
  • Мнения: 6 304
Нещо се е депресирал май.
Моят като забие така, 100 на 100 нещо се е случило.

Общи условия

Активация на акаунт