Смешки от форума 35

  • 79 240
  • 722
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 9 001
Той и Валентин Моллов (помните ли го?) казваше,че от работата си в Либия през соца,спестил $25 000,"завъртял" ги и станал милионер! Joy Та така и с барманството...

# 151
  • Мнения: 2 998
Цитат
пред гинекологичен кабинет може да се научи много и в него също
Представям си как сме си седнали пред гинекологичния кабинет на раздумка с другите чакащи.

# 152
  • у дома...
  • Мнения: 3 079
Цитат
пред гинекологичен кабинет може да се научи много и в него също
Представям си как сме си седнали пред гинекологичния кабинет на раздумка с другите чакащи.
Раздумката едва ли ще е проблем. Виж, ако почнете да си показвате "проблемите", вече ще е леко брутално.

# 153
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
А пък ако знаете извадката от каква тема е...

# 154
  • Мнения: 9 355
Редовно се заприказвах с други бременни, докато чакаме.

# 155
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
Да, да, обаче тук става въпрос за проблеми след анален секс. И я посъветваха жената да върви на гинеколог. Което само по себе си е смешка.

# 156
  • Мнения: 2 998
Цитат
Какъв е смисъла да описваш пуберитетски симптоми? Окосмяване, миризми на пубис и появата на гърци.
Ясу! Simple Smile

# 157
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
Миризмите на пубис са ми интересни на мен.

# 158
  • Мнения: 2 998
Миризмите на пубис са ми интересни на мен.
Аз мислех, че са само за истинските мъже. Grinning

# 159
  • Мнения: 6 305
На Евин плаж във Варна не сте ли ходили.... Че и разни "проблеми" се блещеха на показ. JoyStuck Out Tongue Winking Eye

# 160
  • FRANCE
  • Мнения: 2 225
Мали какъв развален телефон стана, не е истина. Жената просто коментираше,  че детето почнало  да понамирисва като се изпоти (от тук какво да полза подходящо за възръстта) и почнало да се окосмява (според някои първата менструация се поаявявала около 2г след началото на окосмяването). Добре де, пропуснала запетайка , но определено не коментира миризма на пубис Anguished

# 161
  • here and now
  • Мнения: 4 214
Цитат
Търся мнение за добър хотел с  All inclusive, на първа линия с две безплатни малки деца.

# 162
  • Мнения: 6 305
А гърците кога се появяват.???

# 163
  • София
  • Мнения: 16 193
Цитат
Търся мнение за добър хотел с  All inclusive, на първа линия с две безплатни малки деца.
Ох, чак ми потекоха сълзи от смях, а съпругът ми започна да суфлира отговори, след като прочетох на глас ри-поста: "Това, освен че е подсъдно, е и икономически невъзможно", последвамо от въпрос:"Това от темата "Педофил търси евтина почивка ли е?".

# 164
  • Мнения: 1 988
А гърците кога се появяват.???
След запетаята 😂

Общи условия

Активация на акаунт