Модни консултации - 51

  • 51 094
  • 736
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 2 651
По- скоро 26.

# 376
  • Мнения: 2 768
При дънките на Манго 34 на 25-26 ли отговаря?
По-скоро тяхното 32 отговаря на 25 според мен.

Catrice004, не всяко синьо отива на студен подтон кожа, но това - определено, особено на светла. Цветът и материята са много хубави. За модела ти можеш да прецениш най-добре според фигурата си. По-хубава е от сиво-черната със същия модел.

# 377
  • Мнения: 5 832
Благодаря ви!
Дънки 32 нямам, имам 34, 1-2 чифта 36, които са ми леко свободни, другите 25, 26. Ще рискувам с 34, че са mom модел и ме притеснява 32 да не са твърде впити.

# 378
  • Мнения: 3 727
catrice004,цвета и материята на жилетката много ми допадат,от къде е?

# 379
  • Мнения: 2
Здравейте! Видях, че обсъждате жилетки и реших и аз да попитам, тъй като в момента съм в търсене на такава. Колебая се дали да взема такъв модел, има всякакви цветове.

# 380
  • Мнения: 14 415
Имам такава жилетка. Удобна и практична ми е.

# 381
  • София
  • Мнения: 2 934
И аз имам такива жилетки и ги скъсвам от носене .

# 382
  • Мнения: 1 400
Супер са тоя тип жилетки! Имам няколко, различни цветове, последно добавената ми е тази:

# 383
  • София
  • Мнения: 6 094
Може и снимките да са лоши, но нещо лелинско има в тези жилетки.
Не мога да определя кое ме дразни в тях. Дали са лепнатите джобове или прекалено тесният ръкав...
Иначе харесвам жилетки.

# 384
  • Бургас
  • Мнения: 5 918
Може и снимките да са лоши, но нещо лелинско има в тези жилетки.
Не мога да определя кое ме дразни в тях. Дали са лепнатите джобове или прекалено тесният ръкав...
или устичката шаран. Съжалявам, но нищо друго не мога да видя в тази снимка. Харесвам такъв тип жилетки, но конкретната не - плетката е на черти, а аз харесвам пухкавии и меки. И заоблените краища не са ми много ОК за тази дължина.За къса биха били добре.
На живо обаче може да е хубава, дамата казва май, че и е трета такава.

# 385
  • Мнения: 5 832
Къде да открия такъв панталон? Направо се влюбих в него!

# 386
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 749
Здравейте. Харесах едно дънково яке от Манго. Досега  обаче не съм пазарувала от там и се колебая за размера. Сайта ми дава почти идентична съвпадане с два размера.  Чудя се по-големия или по-малкия. Якето ще е за тинейджърка с мерки 170 см/50кг.
https://shop.mango.com/bg/%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8/%D1%8F%D0%BA% … %BC_77090509.html

# 387
  • Мнения: 6 930
При тези размери бих взела S

# 388
  • София
  • Мнения: 1 079
Жилетките на тази страница са ми ретро. Зависи каква е идеята за употребата, но може да се намерят и по-хубави.
Скрит текст:
Колкото е добър да е един продукт, българските марки не могат и не могат да направят добри снимки и представяне - с тези усти, грим, стойки, снимки като с телефон,направо като ги видя и не знам какво ми става ... затварям, всъщност. Включително добри марки с качествени продукти. А парцалките на НМ и Зара са толкова привлекателни и много сейл
За якето Манго - също препоръчвам S.

# 389
  • Мнения: 1 400
Къде да открия такъв панталон? Направо се влюбих в него!


Ето един доста подобен, но в тъмнолилаво:


И още един, не толкова подобен:

Общи условия

Активация на акаунт