Модни консултации - 51

  • 51 070
  • 736
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 3 640
Описали са го като тъмносин. От GiAnni са. Загледах ги защото са намалени на 100лв от 300+ първоначална цена. Simple Smile

# 421
  • Мнения: 2 075
ZedTeeEm
В страница в Instagram мернах тоя модел
.

# 422
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 465
Черни ги виждам и аз, изглеждат универсални. Поли и рокли под коляното и няма да ги мислиш чорапогащите.

# 423
  • Мнения: 2 482
С всичко може да се комбинират.
Хубави са ботушите

# 424
  • Мнения: 3 293
ZedTeeEm
В страница в Instagram мернах тоя модел
.
А в някой онлайн магазин да сте засичали такива, и аз много ги харесвам Simple Smile

# 425
  • Бургас
  • Мнения: 9 400
и на мен ми харесват ботушите.

# 426
  • Мнения: 2 075
Glossycherry, изнамерих страничката в Инстаграма, че ми излизаше като предложение. Попитах ги за цената - 45 лева са. И видях, че имат и страница във ФБ и пак така се казват https://www.facebook.com/Sexy-Things-by-Dessita-998050600284664. Но не знам дали са качествени.

# 427
  • Пловдив
  • Мнения: 13 458
Ботушите са жестоки. Не виждам нищо лошо в цветен чорапогащник.

Не споделяйте страници Grinning сега ще я мисля тази блузка

# 428
  • Мнения: 1 691
Здравейте, в търсене съм на бяло яке парка?

# 429
  • Мнения: 3 293
Ох, има много хубави нещица там ! Мерси.
Блузката и тя е страхотна, имам едни кубинки, които ме питат от шкафа за нея Grinning

# 430
  • Мнения: 2 075
То и аз си харесах един черен кожен клин с имитация на кожа на крокодайл.

# 431
  • Мнения: 3 021
Засичали ли сте някъде хубави кожени панталони? Имам един злощастен опит с тях, два часа след излизането се нацепи кожата по свивките....Simple Smile

# 432
  • София
  • Мнения: 1 780
Моят е Зара, клино-панталон Simple Smile, с цип на талията, и скрити ципове на глезените. Изкуствена кожа е, но съм го разцепила от носене. Имам го от 2018 и есен и зима много го нося. Не е мръднал.

# 433
  • Мнения: 125
Аз имам такива от pull and bear Страхотна кожа, разбира се няма да е естествена, но е страхотно качество. Имам на Vila такъв панталон цвят Бордо, но не знам дали го изпрах по неподходящ начин, малко седи като надраскан. Но е адски красив и си го нося, то все едно така си е направен Joy

# 434
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
Всички еко кожени клинове/панталони от 5-6-7 години насам съм купувала почти само от Зара, с малки изключения (H&M, Cliche).
И съм ги съсипвала от носене и пране.
Към момента ми останаха само три, които стават. Другите се амортизираха (развалени ципове/обелена кожа/провисвания тук-там, матиране на петна и пр... та са бракувани по кофите Close). Но за цената си са си избили стократно ползването. Peace
Прането - както е по етикет. До 30 градуса, наопаки, с лека(без) центрофуга.

Скрит текст:
В Зара еко кожите са доста прилични. Имам и поли, рокли, ризи, топове... е не са мръднали. Не ги и нося супер интензивно, де.
Единствено съветвам от личен опит да се имат предвид светлите цветове - всичко личи, замазва се и става брак. Triumph

Общи условия

Активация на акаунт