Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Филм на 2020-та

• 3 195
  • 54
  •   1
Отговори
# 45
Пропаганда в полза/против какво?

Против Тръмп.

Diavolo, просто исках да спомена за много по-добри и стойностни филми, тъй като много хора споделиха, че не са гледали кой знае колко филми тази година, а и защото накрая ще се окаже, че Енола Холмс е най-добрият филм за 2020..

* ще напиша класацията си в отделен пост, защото не искам в един пост да са заглавията на качествени продукции и името на бившия президент на САЩ.

# 46
  • София

Няколко важни уточнения:
Срокът за гласуване се увеличава до 20 февруари събота. На 21 февруари живот и здраве ще пусна финалната тема за гласуване. Идеята е да имате повече време за гледане на филми, защото някои заглавия излизат сега или тепърва ще излязат до края на месеца в нашите торенти, други все още нямат превод и т.н.
А и така ще влезем във времето на Златния глобус, който ще е на 28 февруари.

На 1 стр. в скрит текст са добавени още заглавия, сред които да избирате.

И много моля тези, които са гласували да посочат само 3 номинации. Ако са по-малко от три разбира се пак ще се броят, но ако са повече от 3 и не се поправят, то да се знае, че ще броя първите три посочени в поста.

Позволено е да се гласува отново и да се промени даден вот.

Последна редакция: пн, 04 яну 2021, 00:56 от Diavolo

# 47
1. Promising Young Woman
2. Minari
3. Never Rarely Sometimes Always

# 48
  • София
Ето още един помощник.

rottentomatoes - the best movies of 2020

# 49
  • Вестерос
Аз много филми не съм гледала тази година, но ще дам номинации до края на деня Simple Smile

# 50
  • София
Имаш цялото време на света. Simple Smile

Аз лично ще дам моите номинации в последния момент, защото въпреки, че изгледах не малко филми, имам още много за гледане. Но като цяло 2020 г. ми е най-слабата като гледане на филми. Но живот и здраве ще наваксаме. Wink

# 51
  • Вестерос
Invisible man от коя година беше? Той ми беше харесал доста. С Елизабет Мос.

# 52
# 53
  • Вестерос
Супер, не можех да проверя като писах.

Номинирам тези :
1. The Invisible Man
2. Enola Holms
3. Godmothered

# 54
Много малко филми гледах през 2020 , но категорично този ми е фаворит 
Druk/Another Round (2020) https://www.imdb.com/title/tt10288566/

Скрит текст: