Търся филм, сериал... Тема 11

  • 60 125
  • 744
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 1 192
Същото е филмчето. Хората живеят на космическа станция, дебелеят и се наслаждават на вуртуална реалност, а Земята е станала депо за боклуци, където всъщност работи роботчето Уоли. Върнаха се на Земята, тъй като Уоли откри и успя да съхрани покълнало растение. Много любима анимация.

# 196
  • Мнения: 4
Същото е филмчето. Хората живеят на космическа станция, дебелеят и се наслаждават на вуртуална реалност, а Земята е станала депо за боклуци, където всъщност работи роботчето Уоли. Върнаха се на Земята, тъй като Уоли откри и успя да съхрани покълнало растение. Много любима анимация.


Благодаря, все си мислех, че Уоли е за едно самотно роботче... Ще го изгледам пак и ще пиша
дали е той.

Да, оказа се, че е точно то. Защо съм ги отделила в съзнанието си и аз не знам Simple Smile
Специални благодарности на Lúthien. Ако не беше убедена, че е Уоли, едва ли щях скоро да го изгледам пак Simple Smile

Последна редакция: сб, 08 май 2021, 01:21 от Pepa Varbanova 692180

# 197
  • Варна
  • Мнения: 1 916
Помогнете ми със заглавието на руски филм! Беше кратко, мисля от една дума,  нещо подобно на "гарнизон", "поделение". Филмът е след 2000  и преди 2017. Военен, но мисля не за ВСВ. Започнах да го гледам, гледах първите няколко минути и оттогава минаха няколко години, затова не се сещам. Започна с кадър от планина/гора. Сравнително млад военен седеше на скована пейка, маса и говореше с друг. Много блед спомен имам, но беше препоръчван и много искам пак да го открия.

# 198
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Аз за "Бригада" се сещам само, но едва ли е той.

# 199
  • Варна
  • Мнения: 1 916
Благодаря! Току що се сетих за думата - Застава. И през търсачките намерих филма. Тихая застава.

# 200
  • БГ
  • Мнения: 1 271
Здравейте,
имам нужда от вашата  помощ. Не мога да се сетя за едно филмче от детството ми за едно зайче на едина лодка който пиеше морковен сок и правеше някакви изобретения които захранваше с морковения сок. Май се казваше Чип или нещо подобно. От години не мога нито да го намеря нито да се сетя как се казваше. Предварително благодаря!

# 201
  • Мнения: 1 118
Хълмът Уотършип ?

# 202
  • БГ
  • Мнения: 1 271
Не.. става дума за сералче от преди 20-25 години...

# 203
  • Мнения: 1 118
Е то е от 99-та това?

# 204
  • Мнения: 4 871
Приключенията на Чип и Дейл?

# 205
  • Мнения: 1 118
Чип и Дейл са катерички Blush

# 206
  • Мнения: 5 914
Търся сериала "Разказът на прислужницата". За пръв път чета за филм, че е равностоен на романа.

# 207
  • Fairbanks, Alaska
  • Мнения: 1 764
Ако си гледала филма "Знахар" , той също е 1:1 с книгата.

# 208
  • София-Младост
  • Мнения: 23 345
Търся сериала "Разказът на прислужницата". За пръв път чета за филм, че е равностоен на романа.
В НВОGO го има

# 209
  • Мнения: 5 914
Ако си гледала филма "Знахар" , той също е 1:1 с книгата.

Гледала съм отдавна филм"Знахар и морал", произведен доста преди 1982 год. откогато е "Знахар".  А романа/романите не съм чела.

Общи условия

Активация на акаунт