Търся филм, сериал... Тема 11

  • 60 095
  • 744
  •   1
Отговори
# 465
  • София
  • Мнения: 4 429
Цитат
цитат: Geri15
Какъв филм търсите и кои са актьорите? Търсих в темата дали сте дали описание на филма но не намирам нищо.

Здравейте, търся български филм с участието на Георги Новаков, Константин Коцев, Петър Слабаков, Асен Кисимов др. Константин Коцев играеше герой с името Жен шен, а Петър Слабаков беше следователят Паруш. Почти не помня съдържанието на филма, но си спомням една от сцените-Константин Коцев върви с малко дете и вижда следователят Паруш. И почва да говори на детето:
-Боли го коремът чичо Паруш.
-Ама ние ще ги бием тези, които му причиняват това.
-Дали чичо Паруш ще се сети да дойде зад старата вила...
Спомням си това от филма.

# 466
  • Sofia
  • Мнения: 10
Здравейте! Търся един филм, който бях гледала преди 2-3 години по телевизия Movie star. Разказваше се за група студенти, които тръгнаха на пътешествие и попаднаха в едно селце, в което местните жители първоначално ги посрещнаха много добре, настаниха ги да спят в една къща, но през нощта и на следващия ден започнаха да ги избиват един по един, по различни ужасяващи начини. В края на филма оцеля едно момче от групата, което се опита да избяга с мотор. Оказа се обаче, че местните жители са опънали тел на пътя, която го сряза на две.

# 467
  • София
  • Мнения: 1 651
Пфф, това много прилича на eдна от частите на Wrong Turn. Там обаче ги колеха още от началото на филма Grinning

# 468
  • Мнения: 8 204
На мен пък ми заприличамалко на Cabin in the woods, там по такъв начин май Крис Хемсуърт му хвръкна главата.

edit: май не е този, но е подобен.

# 469
  • Мнения: 11 313
Може би я специализираната тема ще знаят по-добре.

# 470
  • Мнения: 8 973
Първото,което ми дойде на ум е за един хорор-филм с Катрин Макфий,(от "Скорпион"),в който хищна акула ги гонеше героите...

# 471
  • Мнения: 271
Здравейте, търся един френски филм или сериал, не помня точно, който даваха преди около 30 години... Бях тийнейджърка и обожавах главния актьор, много висок, слаб със сини очи и прошарена коса... Така ми се е запечатал в съзнанието и до днес... Ако може някой да ми помогне да намеря филма моля...

# 472
  • Мнения: 1 476
Търся втория сезон на All Creatures Great and Small -
https://www.imdb.com/title/tt10590066/?ref_=ttep_ep_tt
Виждам, че е излязъл и има сериите имат рейтинг в IMDb, но не го откривам.

# 473
  • Мнения: 4 871
Здравейте, търся един френски филм или сериал, не помня точно, който даваха преди около 30 години... Бях тийнейджърка и обожавах главния актьор, много висок, слаб със сини очи и прошарена коса... Така ми се е запечатал в съзнанието и до днес... Ако може някой да ми помогне да намеря филма моля...
Кажи нещо за сюжета, някоя сцена, ако си спомняш...

# 474
  • софия
  • Мнения: 2 911
Здравейте. Мога ли някъде да гледам Голата истина за група Жугули, изключвайки Замунда?

# 475
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
https://neterra.tv/plus/golata-istina-za-grupa-zhiguli - срещу 9,99 лв наем.

# 476
  • Мнения: 1 790
Във фб попаднах на откъси от индииски сериал, за съжаление ми тръгва на турски и идея си нямам как се казва и дали са го пускали по българската. Откъсите са за две момичнеца, до колкото схващам едното е дъщеря на богато семейство, а другото е дъщерята на прислужницата им и само разбрах че се казва Учча. Ето шот на момиченцата, ако знаете къде мога да го гледам ще съм много благодарна 🤗

# 477
  • плевен
  • Мнения: 1 172
Здравей,Kaya,сериала е Моята карма,преди време го даваха по нова.За съжаление не знам къде можеш да го гледаш.Качваха го в нова плей.

# 478
  • Bulgaria
  • Мнения: 463
Сериалът е един от любимите ми изобщо. Както вече са казали, индийски е, казва се "Моята карма", даваха го по Нова телевизия от 2014 до 2017 г. Епизодите с българско аудио могат да се намерят във vbox7 и във videoclip.bg, макар и първите 60-70 да липсват, защото са изтрити поради нарушаване на авторските права. Сериалът е наистина много стойностен, не е типичната индийска боза. Много вдъхновяващ и много поучителен - лично мен ме научи на много добродетели. Гледала съм го два пъти - когато го даваха по телевизията, бях тийнейджърка все още, сега, когато съм на 20, вече минала през детската възраст, го изгледах отново и извлякох поуки, за които преди не съм била узряла достатъчно. Simple Smile

П.П: Главните героини се казват Ичха (бедното дете) и Тапася (богатото дете).

# 479
  • Мнения: 129
Здравейте, търся филм за едно момче, син на пожарникар, който е и проповедник в градчето. Нещо не случи а детето и то изпадна в кома, когато се събуди твърдеше, че е бил в рая и подробно описваше какво е там, кой е видял. Бащата и майката не вярваха, водеха детето на терапии. До един ден, в който детето каза, че там се е запознало със сестра си (тя не се е родила, майката е претърпяла спонтанен аборт), а никой не му е разказвал, че е имало още едно дете. Освен това казваше, че в рая всички са млади, така се беше запознал с дядо си, но го виждаше млад, а не както е бил последно - възрастен и с очила.

Общи условия

Активация на акаунт