Търся филм, сериал... Тема 11

  • 60 121
  • 744
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 130
Здравейте, търся един филм. Филмът започва как на една жена и открадват чантата, и един мъж и помага. Така се влюбват и се женят. Впоследствие тя разбира, че той и семейството му са в мафията. Опитва се да ги разобличи, и когато семейството му разбира, го кара да я убие. Филмът завършва как докато танцуват, той я убива. Филмът е от 90те години.
Много ще се радвам някой да го знае и да каже как се казва.
Да не би да е този?
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Blood_Vows:_The_Story_of_a_Mafia_Wife
Оле, да, този е, мерси много. От кога го търся!

# 46
  • Мнения: 41
Здравейте, търся следния филм! Те са били съученици в колежа а той е бил”популярен” и явно се е закачал с нея! Но се срещат след години но не се сещам тя точно какво работи нещо от сорта на рекламен агент а той си отваря по спомен ресторант! И се оказва, че тя трябва да се заеме с тази задача и започва да му отмъщава за миналите години накара  и двамата осъзнават, че са се влюбили! Благодаря предварително!
Здравейте, търся следния филм! Те са били съученици в колежа а той е бил”популярен” и явно се е закачал с нея! Но се срещат след години но не се сещам тя точно какво работи нещо от сорта на рекламен агент а той си отваря по спомен ресторант! И се оказва, че тя трябва да се заеме с тази задача и започва да му отмъщава за миналите години накара  и двамата осъзнават, че са се влюбили! Благодаря предварително!

# 47
  • Мнения: 5 997
Търся името на филм вероятно от края на 80 -те. Майката отива в командировка и оставя децата ( не помня 4 или повече) на една възрастна бавачка. Тя почина и големите деца започнаха да се грижат за къщата.Момичето започна работа във фирма за облекла.Момчето се учеше да готви от предавания по телевизията. Накрая завършваше с модно ревю в двора на семейството.

# 48
  • Мнения: 2 052
Търся името на филм вероятно от края на 80 -те. Майката отива в командировка и оставя децата ( не помня 4 или повече) на една възрастна бавачка. Тя почина и големите деца започнаха да се грижат за къщата.Момичето започна работа във фирма за облекла.Момчето се учеше да готви от предавания по телевизията. Накрая завършваше с модно ревю в двора на семейството.

Don’t Tell Mom the Babysitter’s Dead? https://www.imdb.com/title/tt0101757/

# 49
  • Мнения: 90
Здравейте
Търся един филм, но не се сещам как му беше името, нито кои са актьорите. Беше романтична комедия и главния герой имаше доста гаджета, като всяка от тях като преспи с него след това си намираше мъжа на живота и се омъжваше. 😀

Ще съм благодарна, ако някой се сеща как се казваше този филм или поне някой от актьорите

# 50
  • Мнения: 1 427
Здравейте
Търся един филм, но не се сещам как му беше името, нито кои са актьорите. Беше романтична комедия и главния герой имаше доста гаджета, като всяка от тях като преспи с него след това си намираше мъжа на живота и се омъжваше. 😀

Ще съм благодарна, ако някой се сеща как се казваше този филм или поне някой от актьорите

Чък за късмет?

# 51
  • Мнения: 90

Здравейте
Търся един филм, но не се сещам как му беше името, нито кои са актьорите. Беше романтична комедия и главния герой имаше доста гаджета, като всяка от тях като преспи с него след това си намираше мъжа на живота и се омъжваше. 😀

Ще съм благодарна, ако някой се сеща как се казваше този филм или поне някой от актьорите

Чък за късмет?

Даа, много благодаря ! 😀🥰

# 52
  • Мнения: 4 710
Беше весело филмче това, благодаря за идеята. Вече не правят такива

# 53
  • София
  • Мнения: 22 944
Здравейте, имам един спор и за да го спечеля търся един филм. Беше от преди години и там персонажът на Орфей беше чернокож. Мисля, че беше американски, но не съм сигурна. Идеи?

# 54
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 493
Тук Орфей се изпълнява от чернокож актьор - Язон и аргонавтите (2000) - продукция на Холмарк в две части

Последна редакция: вт, 19 яну 2021, 11:03 от мячик

# 55
  • София
  • Мнения: 22 944
Тук Орфей се изпълнява от чернокож актьор - Язон и аргонавтите (2000) - продукция на Холмарк в две части
Точно този е! Много благодаря!

# 56
  • Мнения: 73
Здравейте, търся един филм, надявам се да можете да ми помогнете.
Гледсла съм го по Fox Life преди години, кзваше се" Всички мои страхове", но не го намирам никъде.По спомен беше немски. Разказваше се за мъж,който получава паник атаки в самолет и общо взето го е страх от всичко. Отива н алекар и ря му поставя грешн адиагкоза,че има рак. Докато си мисли,че им арак той преосмисля живота си и спира да се страхува. По спомен с докторката се влюбваха един в друг.

# 57
  • София-Младост
  • Мнения: 23 345
Американски е.  The Sum of All Fears, има го в замунда.

# 58
  • Мнения: 73
Ала-Бала, благодаря, но не е този.

# 59
  • Мнения: 1 118
Търся сериен детски игрален филм даван по бнт късния следобяд. Става въпрост за момче, което е отглеждано от леля си. Имате ли идея кой може да е?

Общи условия

Активация на акаунт