Избор на телевизор

  • 39 428
  • 239
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 9 918
търся идеи за ТВ 43" до 800лв с добра картина и опционално с андроид.
-какво да изключа или добавя - в списъка за оглед в магазин?

Philips 43PUS7906/12, 720лв
Philips 43PUS7506/12, , Клас G  680лв
 Samsung 43AU8072, 720лв /от новите, скопени дистанционни/
Samsung 43TU7092, 680лв
 TCL 43P616, Клас E ??  680лв
TCL 43C721, клас G - 780лв

 LG 43  UP75003  699lv  /един Nanocell ще го връщам, доста бледо стое/

# 61
  • Мнения: X
Това. Имайте предвид, че ако го изключвате напълно, стартира малко бавно. Иначе е много добър

# 62
  • Мнения: 1 087
търся идеи за ТВ 43" до 800лв с добра картина и опционално с андроид.
-какво да изключа или добавя - в списъка за оглед в магазин?

Philips 43PUS7906/12, 720лв
Philips 43PUS7506/12, , Клас G  680лв
 Samsung 43AU8072, 720лв /от новите, скопени дистанционни/
Samsung 43TU7092, 680лв
 TCL 43P616, Клас E ??  680лв
TCL 43C721, клас G - 780лв

 LG 43  UP75003  699lv  /един Nanocell ще го връщам, доста бледо стое/

Samsung

# 63
  • Мнения: 2
Самсунг бих препоръчал🙂

# 64
  • Мнения: X
Защо препоръчвате тв модел от 2020 без андроид пред тези от 2022 с андроид?
Просто ми е любопитно...

# 65
  • Мнения: 281
Бихте ли препоръчал 32" телевизор до 450лв?Загледала съм 2 модела на Филипс и един Самсунг в Емаг за около 400лв, но ако имате по-добри предложения, ще се радвам да ги разгледам.

# 66
  • Брюксел / София
  • Мнения: 2 495
Моля за съвет / препоръки: трябва да купя 32 инча телевизор за майка ми (мястото е ограничено и затова размерът е този) и се чудя между тези два модела, които принципно ми изглеждат доста сходни:
1) https://www.technomarket.bg/televizor/lg-32lm6370pla-fhd-led-smart-tv-09188161

2)

https://www.technomarket.bg/televizor/samsung-ue-32t5372cu-fhd-smart-tv-09187006

Кой от двата модела е по-добър? Или пък да препоръчате нещо друго, което си заслужава?

# 67
  • Мнения: 8
Здравейте,

Спряла съм се на два три модела телевизори може ли мнение ии препоръка, два от тях са OLED а единя е QLED
1.https://www.technopolis.bg/bg/Televizori/Televizor-SAMSUNG-QE-55 … a-HD-QLED/p/19274

2.https://www.technopolis.bg/bg/Televizori/Televizor-PHILIPS-55OLE … a-HD-OLED/p/15569

Всъщност третия не го виждам вече той беше на LG на промоция но е свършила помня сумата от 1699 на 1399 така че остават тези два варианта от Oled съм избрал най-бюджетния а от QLED мисля че е средно ниво този самсунг!

Ще се радвам на обратна връзка кой с какво превъзхожда и дали си заслужава единя повече от другия, в сатята която искам да е е голяма и е с френски прозорци светла стая е до 14-15 часа и то доста е мисля че е от значение...

# 68
  • В твоето съзнание...
  • Мнения: 553
Привет,

Търся съвет за избор на телевизор с екран 55'', в ценови диапазон до 2000лв. Гледам основно моделите на Samsung и LG, тъй като Samsung ползвам от доста години и съм много доволна, а LG май в момента се представят доста добре.
Иска ми се да е с wi-fi, както и да мога да гледам ТВ през апликациите на А1/Виваком и т.н. Предполагам, че Нетфликс, YouTube и т.н. вече се поддържат от повечето тв в този клас.

Ще съм благодарна за всякакви насоки. Ако има значение, ще седи закачен на стойка на стената.

# 69
  • Мнения: 583
Привет,

Търся съвет за избор на телевизор с екран 55'', в ценови диапазон до 2000лв. Гледам основно моделите на Samsung и LG, тъй като Samsung ползвам от доста години и съм много доволна, а LG май в момента се представят доста добре.
Иска ми се да е с wi-fi, както и да мога да гледам ТВ през апликациите на А1/Виваком и т.н. Предполагам, че Нетфликс, YouTube и т.н. вече се поддържат от повечето тв в този клас.

Ще съм благодарна за всякакви насоки. Ако има значение, ще седи закачен на стойка на стената.
С 2 ръце препоръчвам LG OLED55C11LB точно във вашия диапазон е. Освен високото качество на картината, никакви проблем с приложенията. От мен изпробвани са AppleTV, HBOMax, Skyshowtime. Точно се събира в бюджета
https://www.emag.bg/televizor-lg-55-139-sm-smart-4k-ultra-hd-ole … 11lb/pd/D1MZBKMBM

# 70
  • Мнения: 1 751
Препоръчвам да искате да чуете звука, още не мога да свикна с този на Панасоник. Звука на Самсунг е някакси мек и приятен. Аз бих заложила на Самсунг.

# 71
  • Мнения: 583
Звукът винаги може да се компенсира, но качеството на изображението няма как Simple Smile

# 72
  • IC 1101,Abell 2029
  • Мнения: 1 052
Привет,

Търся съвет за избор на телевизор с екран 55'', в ценови диапазон до 2000лв. Гледам основно моделите на Samsung и LG, тъй като Samsung ползвам от доста години и съм много доволна, а LG май в момента се представят доста добре.
Иска ми се да е с wi-fi, както и да мога да гледам ТВ през апликациите на А1/Виваком и т.н. Предполагам, че Нетфликс, YouTube и т.н. вече се поддържат от повечето тв в този клас.

Ще съм благодарна за всякакви насоки. Ако има значение, ще седи закачен на стойка на стената.
С 2 ръце препоръчвам LG OLED55C11LB точно във вашия диапазон е. Освен високото качество на картината, никакви проблем с приложенията. От мен изпробвани са AppleTV, HBOMax, Skyshowtime. Точно се събира в бюджета
https://www.emag.bg/televizor-lg-55-139-sm-smart-4k-ultra-hd-ole … 11lb/pd/D1MZBKMBM
А същият модел но 48 инча т.е. по-малкият размер е по-скъп и то с 1000 лева,което ми се видя доста странно тъй като по-големият размер предполага по-висока сума.Доколкото прочетох за OLED това било така защото по-малкият размер предлагал по-детайлно изображение.Ама да е по-детайлно,колко да по-детайлно,при условие че човешкото око не може да улови разликата между 720p и 1080p.Пък и 1000 лева отгоре...

# 73
  • Мнения: 3 673
Привет,

Търся съвет за избор на телевизор с екран 55'', в ценови диапазон до 2000лв. Гледам основно моделите на Samsung и LG, тъй като Samsung ползвам от доста години и съм много доволна, а LG май в момента се представят доста добре.
Иска ми се да е с wi-fi, както и да мога да гледам ТВ през апликациите на А1/Виваком и т.н. Предполагам, че Нетфликс, YouTube и т.н. вече се поддържат от повечето тв в този клас.

Ще съм благодарна за всякакви насоки. Ако има значение, ще седи закачен на стойка на стената.
С 2 ръце препоръчвам LG OLED55C11LB точно във вашия диапазон е. Освен високото качество на картината, никакви проблем с приложенията. От мен изпробвани са AppleTV, HBOMax, Skyshowtime. Точно се събира в бюджета
https://www.emag.bg/televizor-lg-55-139-sm-smart-4k-ultra-hd-ole … 11lb/pd/D1MZBKMBM

 Не съветвам никого да си купува измислена марка телевизор, защото след гаранцията, ще е невъзможен за ремонт. Може да има хубава картина (което е илюзорно), но няма да е за дълго. Избягвайте и марката "Philips", тя отдавна не произвежда телевизори, а  тези на пазара са китайско производство, но от по-жълтите. Не ви съветвам и да купувате от Емаг, защото е румънска фирма и е много вероятно да имате проблем при нужда от ремонт дори и в гаранционен срок.

# 74
  • Бургас
  • Мнения: 260
Привет,

Търся съвет за избор на телевизор с екран 55'', в ценови диапазон до 2000лв. Гледам основно моделите на Samsung и LG, тъй като Samsung ползвам от доста години и съм много доволна, а LG май в момента се представят доста добре.
Иска ми се да е с wi-fi, както и да мога да гледам ТВ през апликациите на А1/Виваком и т.н. Предполагам, че Нетфликс, YouTube и т.н. вече се поддържат от повечето тв в този клас.

Ще съм благодарна за всякакви насоки. Ако има значение, ще седи закачен на стойка на стената.
С 2 ръце препоръчвам LG OLED55C11LB точно във вашия диапазон е. Освен високото качество на картината, никакви проблем с приложенията. От мен изпробвани са AppleTV, HBOMax, Skyshowtime. Точно се събира в бюджета
https://www.emag.bg/televizor-lg-55-139-sm-smart-4k-ultra-hd-ole … 11lb/pd/D1MZBKMBM

 Не съветвам никого да си купува измислена марка телевизор, защото след гаранцията, ще е невъзможен за ремонт. Може да има хубава картина (което е илюзорно), но няма да е за дълго. Избягвайте и марката "Philips", тя отдавна не произвежда телевизори, а  тези на пазара са китайско производство, но от по-жълтите. Не ви съветвам и да купувате от Емаг, защото е румънска фирма и е много вероятно да имате проблем при нужда от ремонт дори и в гаранционен срок.
  За телевизор 32 инча каква марка препоръчвате да се избере....

Общи условия

Активация на акаунт