Отслабване!?

  • 1 067
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Здравейте.. На 22 години съм. 175см, но  почти 80кг. Може ли да ми предложите някой диета. Пия вода с лимон,но от скоро незнам дали ще има резултат. Ограничила съм храната .

# 1
  • София
  • Мнения: 35 932
Има много теми за различни диети - разгледай ги и просто си избери някоя.

# 2
  • Мнения: 12 748
Ти всъщност добре си се насочила, да намалиш храната без драматични изменения. Според мен, едно здравословно и балансирано хранене, и с по-малко количество, е идеалният вариант.
Резултатите съответно ще дойдат може би по-бавно.

А ако те влече нещо екстремно, със сериозни ограничения, виж палео храненето (отказваш се от въглехидратите), интервалното хранене (драматично намаляваш часовете за хранене), Дюкан... има и други варианти, зависи, както писах, какво те влече.

# 3
  • Мнения: 1 274
Преди 3 години реших да почна диета.Бях разгледала сумати диети в интернет и никоя не ми пасваше.Най-накрая сама си направих такава.Сутрин за закуска ядях яйца,краставици,сирене,маслини..На обяд кис.мляко с банан,после някоя ябълка и вечерта задължително малко пил.месо със салата някаква.В седмицата веднъж някакво сладко си позволявах и това е..След време даже не ми се ядяха шоколади и разни такива..За три месеца свалих 13кг.Правих и упражнения и мнооого разходки.Чувствах се по-жизнена и в никакъв случай НЕ СЪМ ГЛАДУВАЛА,ако гладуваш това не е диета, а стрес за тялото.Според мен,ако не намериш диета, която ти пасва,измисли си сама.. 👍 Успех..
Забравих да допълня,че и до сега (макар,че родих преди 20 дена,качих 10кг по време на бременността) 5 дена след раждане се изпариха тези 10кг..все още съм си на същите кг  от диетата..Вече три години кантара не мърда..✌️

# 4
  • Мнения: 12 748
Хюлия, много интересни резултати. Ти всъщност си махнала хляба и нешестените храни, всякакви картофи и ориз, и като цяло си намалила въглехидратите.

# 5
  • Мнения: 1 274
Uncommon не съм спряла да ги ям,просто намалих количеството..Иначе в седмицата веднъж си ядях и тестени изделия,леща,боб по-половин купичка без хляб или само с една филийка..Правих и упражнения през целия ден.Толкова бях свикнала вече с упражненията,че имах нужда от тях за да се чувствам енергична..Докато чакам микровълновата си правих клякания,скачания по 5/10 пъти..Докато лежа и гледам тв правих упражнения с краката и т.н.Никога не съм останала гладна през тези три месеца,ядях си,но от по нездравословните рядко и по-малко..

# 6
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Перфектна диета, Хюлия си направила

# 7
  • Мнения: 1 274
Благодаря Роузи..
Беше "диетата за мен"така си усещах така правих ..тези от интернет ми бяха някък си 😐не знам не усещах,че са за мен,че мога да се справя с лунни диети,90дневни и т.н.мъчения по учебник..

# 8
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
И аз така смятам. Мисля, че всеки с малко воля може са да си направи доста добра диета.

Но моето мнение е, че без да се поизпотиш не се сваля
Поне аз не свалям. Трябва и спорт

# 9
  • Мнения: 7
Здравей!
Като начало- не го приемай като диета, т.е нещо, което има начало и край, а го приемай като начин на живот- с начало, но без край. Храни се балансирано и по малко, избягвай всякакви тестени, сладки и мазни храни, газирани напитки- също! Наблегни на свежи плодове и зеленчуци, протеини (месо, риба, яйца и т.н), кафяв ориз/ бобови култури и мноого вода. Движението също е много важно! За да сваляш килограми, трябва да изразходваш повече калориии отколкото приемаш, тогава си в калориен дефицит и се случва цялата магия. Simple Smile Ако се притесняваш да ходиш на фитнес, а и сега с обстановката са затворени повечето, спокойно можеш да си правиш и тренировка вкъщи, има милион клипчета в YouTube. Разходките също са много добра идея.
Успех! И не се отказвай, докато не постигнеш резултатите, които желаеш. Ще бъде трудно на моменти, но тогава си спомни защо си започнала и се мотивирай още повече.

Общи условия

Активация на акаунт