За люспичките по главичката.....

  • 9 444
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 394
Мила, намажи главичката внимателно със зехтин /аз мойто го мажа с един крем ,дерматологичен, че лесно се изрива и ни е по лекарско предписание/ и после се разресва с гърто гребенче или мека четка. Аз имам и от двете и пробвам как е. При нас е кофти,че имаме страшно много коса и крема трудно попива, но...А за главичката вярвам че ще се оформи, но и ти помагай-обръщай бебето и на двете страни, да не си пък прележи ушенцето Simple Smile

# 16
да се редуват страните на които се слага след хранене.

един път на ляво един път на дясно. после като бебчо порастне като е буден ще лежи повече по гръб

и да се внимава за ушленцата

# 17
  • Мнения: 77
При нас щом забелязах да се появяват коричките, започнахме да мием главичката с четка /меката четка, която е в комплект с гребенчето/. Ползвам козметиката на Bubhen. Сапунисвах добре и лекичко разтривах с четчицата. Коричките изчезнаха и не се появиха повече. Но все пак ние бяхме със съвсем къса косичка и не знам как ще е за бебчета с дълга коса... Предполагам с гребенчето, но не знам!  Rolling Eyes

# 18
  • София
  • Мнения: 1 352
Няма ли да паднат сами? Много ме е срам да си призная  Embarassed , но аз с нищо не ги мажа, а гледам че са почнали да намаляват. Страшно ли е че не ги махам аз?

Общи условия

Активация на акаунт