Изпитани сайтове за парфюми - януари 2021

  • 96 792
  • 1 421
  •   1
Отговори
# 960
  • Мнения: 3 669
Пускам малко изгодни тестери + подаръчен комплект за мъже: на 99% съм сигурен, че вискчи са с капачка, но ако някой поръча без, знаете къде да ме намерите. Simple Smile  Ако се групират два и се изпозлава код: 9SAVEBG   няма да казвам какво става. Simple Smile

Versace Pour Homme



Dolce&Gabbana The One For Men



Versace Eros

Последна редакция: пн, 25 яну 2021, 15:13 от Milen™

# 961
  • София
  • Мнения: 4 433
Някои от продуктите на Maison Margiela са на разпродажба в Нотино - https://www.notino.bg/maison-margiela/.

# 962
  • Мнения: 11 818
Моля да ми обясните, този Idylle предлага ли са на пазара все още в тази бутилка?

Босилка, благодаря, един път им връщах парфюм на makeup, бяха объркали снимките. Simple Smile
99% ще е с новата.

# 963
  • Мнения: 3 669
magicjo, само ти ми трябваше! В хубавия смисъл! Simple Smile Е,  вече поръчах!

# 964
  • Мнения: 19 821
Милен, аз бих се обадила да питам или имейл. Да проверят в базата си. Между другото, аз като поръчвах също си мислех, че ще дойде с новата, но дойде в стария флакон и си спомням, че приятно се изненадах.

Да не съм офтопик, чакам си Hot Couture Givenchy EDP от makeup.bg.

# 965
  • Мнения: 642
Аз го поръчах в началото на декември и дойде в новата бутилка, а така се надявах да е като на снимката...

# 966
  • Бургас
  • Мнения: 5 914
Дойдоха ми тестерите на Валентино Дона и Уомо от Парфимо. Странно, но са си в оригиналните опакавки, но без целуфан и отдолу върху баркода е залепен бял стикер Tester ***** / Not for sale. Изглеждат си съвсем като редовен продукт и бяха с празен ход и двата.

Последна редакция: пн, 25 яну 2021, 15:38 от . Яна .

# 967
  • София
  • Мнения: 4 433
Хаха, Milen™, нека да видиш как се чувстваме при всекидневните сводки, които правиш. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 968
  • Мнения: 5 077
Да, трябва да бъдем отмъстени  Joy

С покупките до днес си изпълних всички дори дълго отлагани парфюми - някои ще са по 5мл, но съм happy.

# 969
  • Мнения: 3 669
Босилка, въпреки, че видях, че вече е изчерпан, се обадих. Simple Smile Стана ми любопитно, защото тук: Idylle има, но са с новата бутилка.

Дамата ми обеща да провери, но ще отнеме време. Така или иначе, някой друг ще го получи. Simple Smile

magicjo, трябва да вдигам летвата, тези сетчета, мострички, милилитърчета, писалки и там подобни ....не е добре работата. Simple Smile А щяхме да се спираме! А от нотино все още не са се изказали.  SmileySmileySmiley

tuali, не издържам, ще си сипя! SmileSmileySmiley

Последна редакция: пн, 25 яну 2021, 15:49 от Milen™

# 970
  • Мнения: 6 930
Някои от продуктите на Maison Margiela са на разпродажба в Нотино - https://www.notino.bg/maison-margiela/.

Гледай сега как ще ме карат да връщам Spring time in the park и да го поръчвам пак 😀. Ама просят си го направо...

# 971
  • Мнения: 642
https://www.parfimo.bg/chanel-coco-noir-eau-de-parfum-za-jeni-100-ml-tester/ 176лв. Много го искам, но ще пасувам. 5 парфюма за 5 дена Scream!

# 972
  • Sofia
  • Мнения: 6 927
На мен ми анулираха поръчката от Парфимо.  Няма нито обяснение, нито извинение. Confused

# 973
  • Мнения: 31 112
На мен ми анулираха поръчката от Парфимо.  Няма нито обяснение, нито извинение. Confused
Тъпо.
Какво поръча?

# 974
  • Пловдив
  • Мнения: 5 931
Много грозно поведение от страна на Парфимо!
И аз щях да поръчам свещите на Янки, бяха на страхотна цена, но вече са с нова и ще се въздържа.
То човек да не свърши някаква работа в работно време Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт