Да се оплачем... 2021

  • 2 027 588
  • 31 927
  •   1
Отговори
# 3 270
  • UK
  • Мнения: 2 834
Ние с ММ не сме пили алкохол от 1 януари. Ама сега като ви чета рязко ми се допи, имам всичко нужно за Маргарити в шкафа.
Кайсия, бързо да минава при вас шарката.

# 3 271
  • Мнения: 39 283
Оплаквам се, че сте големи гаднярки. Ся и Манго е хора и му се пие коктейли.

# 3 272
  • Мнения: 47 973
Ама някакви рецепти да каже Тарталета:) с продукти прости, да се кротнем с по един коктейл и да не се оплакваме Simple Smile

# 3 273
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 043
нали! казвам им аз, ама чуе ли ме някой!
сега цяла нощ ще ме тегли към бара. Simple Smile
няма с кого една чашка да изпия м@@@@...
детето малко, баща му далеч, приятелките и те... Sad

# 3 274
  • Мнения: 47 973
С нас, виртуално
Аз днес се ваксинирах и няма да пия всъщност Joy, ето, да знаеш и аз се мъча Joy

# 3 275
  • Мнения: 39 283
Добри, нали си ми комши, идвай. Сал червено вино имам. Ама душата е широка

# 3 276
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 043
май не ставам за софиянка - от това, че на Вуте му е зле не ми става по-добре. Simple Smile

# 3 277
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 242
Бре, какви хора! Сега щатен барман на темата ли ме направихте, то човек да не сподели какво работи Simple Smile
Любимият ми коктейл е мохито- лесен и вкусен, ако обичаш ром. Що мохито изцоцах в карантината... Особено като се запролети окончателно, на слънце на терасата, кой каквото прави, аз мохито пия. Ягодово дайкири също мноооогоооо обичам, и той е с бял ром. А най- лесно постижима виждам сангрията- червено вино всеки има вкъщи. Малко алкохол, бренди много носи, ама и водка/ ром става, само за подсилване на градуса. Плодове, каквито имате вкъщи. Кафява захар( и с бяла става). И нещо газирано за разреждане- фанта портокал или лимон, но и обикновена сода става. В каната и пиеш и пееш.
Ай наздраве, аз съм на чай с ром.
Снимка на малиново карантинно мохито



И едно обикновено. Да ви се допие хубаво!

# 3 278
  • France
  • Мнения: 12 518
Много обичам коктейли, най-вече коктейли с ром. Имайте малко милост, кърмя Persevere

# 3 279
  • ново
  • Мнения: 5 957
Тарт, сега ако кажеш това нещо как да го замаскирам, та да става за пиене много ще съм ти благодарна
Детето го домъкна чак от Америка за мен, ама много трудно за пиене 😀 Текила каза, че е.

# 3 280
  • Мнения: 47 973
Да знаеш, че съм ти ловнала мнението HeartWink

# 3 281
  • Мнения: 8 519
Оплаквам се че щерката ми е присвоила всички маратонки и ниски обувки. М.г. ми беше взела и гримовете, но ѝ купих нейни. Въобще всичко мое което е хубаво, става нейно и само се разправяме....

# 3 282
  • София
  • Мнения: 39 755
Аз до скоро имах Мартини, ама свърши. Иначе... с маслинки Simple Smile
Като се стопли ще мина на Дайкири и Мухито. Маргарита не съм правила, но що пък не.
Имам Малиново вино, но рядко се сещам да сипя.

Главата ме боли. И на зъбар трябва да ида.

# 3 283
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 242
ГВ, това е страхотна текила, какъв коктейл за нея! Чиста, с лимон и сол, по класическия начин. Ако ти е трудна така, влагай в Маргарита, лошо няма.

# 3 284
  • под тепетата
  • Мнения: 9 282
Ох, аз съм на проста ракия в момента, ама се разхилих доволно на мУхитото на AnMary! Туй ще да е някаква комбинация от мОхито и мухи за мезе Laughing
AnMary, надявам се имаш чувство  за хумор и не ми си се обидила!

Общи условия

Активация на акаунт