Да се оплачем... 2021

  • 2 027 405
  • 31 927
  •   1
Отговори
# 765
  • Somewhere in the World
  • Мнения: 1 335
Тарти, Честит прозник.
Да ти е здраво и успешно детето Flowers Four Leaf Clover

# 766
  • София
  • Мнения: 10 312
Вратлето на малкия Кайсийчо е само да му мляснеш една целуФФФка. Hug

# 767
  • тук и там
  • Мнения: 11 506
Лъки, дай някой съвет как да направя този преход от голият врат към първи номер,та да стане на етажи..Аз това се мъчех да направя,ма нещо с машинката не ми се получи. Ще се пробвам с ножица.Добре че не му пука на малкото,ама другата седмица е на училище..Да не бере срам заради мене..Confused

# 768
  • Мнения: 2 170
Здравейте, момичета! Аз вече съм вкъщи, но до вчера бях с температура и не ми се пишеше, съжалявам, че съм ви държала в напрежение. Не бях подготвена за това, което ми предстои... Все още имам болки, не съм предполагала, че ще боли, дори когато се засмея.
Стискам палци на всички със здравословни проблеми! На дъщерята на Тарталета - Честит рожден ден!

# 769
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 481
Кайсия, с тънка фризьорска ножица и ситен гребен, сресваш кичура така, че гребена да ти е по оста на брадичката и челото, хващаш го между покалеца и средния и даваш наклон на пръсните така, че горния пласт да е дълъг, а долния да е къс( ще режеш повече откъм вратлето, падат се косо пръстите)
По принцип е трябвало с машинката да тръгнеш от по-голям номер отгоре, после към вратлето с по-малък номер. Но винаги се прави прехода между машинката и по-дългата коса с ножица, поне на моя младеж така му я правят косата.
Йеее, Карамелче, вече си тук, радвам се! Нали е зад гърба ти вече, ще става по-добре, важното е, че е минало! Бързо възстановяване!

# 770
  • Мнения: 7 659
Честито да е мaлкото Тарталетче! Много щастливо, усмихнато и късметливо да е. Birthday
Лъки, радвам се, че нещата са се наредили! Hug

Антигона, нормално е да се притесняваш, но хубавите мигове pdeokf, усмивките, моментите споделено щастие компенсират всички тревоги. Предстои ти нещо наистина прекрасно. Heart

Аз пък нищо полезно, което да ми влезе в действие в нито една книга за бебета не намерих. Винаги съм следвала само и едниствено майчинския си инстинкт и съм се водила по него. В този ред на мисли да кажа относно съфорумката, която имаше притеснения за цикъла на дъщеря й (не се сещам за ника в момента, за което се извинявам)- има ли го чувството, онова, майчинското, че нещо не е наред, обърнете се към професионалист. Аз помня първите пъти, когато ми започна цикълът и си беше точно зацапване, придружено с кански болки в корема. При дъщеря ми, например, си тръгна нормално от самото начало. Няма точно определен начин как точно протича първите пъти явно. Но и не отдавайте всичко на Ковид. Оставам с впечатлението, че вече и това стана прекалено удобно обяснение за всичко- от косопад, до деменция.

Оплаквам се, че учениците трябваше да се върнат на училище от понеделник. Днес получихме мейл, че се отлага за неизвестен период от време. Rage

ПП. Карамелче, всичко вече е зад гърба ти. Бързо възстановяване желая!

# 771
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 204
Благодаря ви, момичета, да ви се връщат пожеланията!

Кайсийке, аз, ако бях на твое място, щях да вдигна номера на машинката с 2-3 и да мина цялата глава. С две леви съм и това, за което говори Лъки, ми е като за висше по фризьорство Simple Smile

# 772
  • Мнения: X
Нищо не разбрах от висшия пилотаж на Лъки. А прическата момчето на Кайсика си е ОК.
Да ти е живо и здраво момичето, Тарталета!

# 773
  • София
  • Мнения: 14 638
Благодаря ви, момичета, да ви се връщат пожеланията!

Кайсийке, аз, ако бях на твое място, щях да вдигна номера на машинката с 2-3 и да мина цялата глава. С две леви съм и това, за което говори Лъки, ми е като за висше по фризьорство Simple Smile
И аз го четох няколко пъти и пак не можах да си го представя. Много сложно звучи.
Най-лесно е с машинката - отгоре трети номер, отстрани и отзад с двойката. Плавен преход между двете нива се прави с двойката,с наклонена косо машинка лекичко се докосва с движение нагоре . Ама и без прехода става.
Тарти, честит празник!

Последна редакция: чт, 14 яну 2021, 21:22 от yovanka

# 774
  • Мнения: 7 659
Нищо не разбрах от висшия пилотаж на Лъки.

Подозирам, че това обяснение може да влезе във форумната история, както стана и с обяснението на Лиляна за сгъването на баничките. Grinning Само където формули нямаше разписани. Grinning

# 775
  • Мнения: 5 943
И обяснението на Лъки разбрах, и на Лиляна епичните банички още от първия път като прочетох. Няма да се оплаквам, значи Laughing
Тарти, да е здрава и щастлива девойката и попътен вятър в живота!

# 776
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 481
И обяснението на Лъки разбрах, и на Лиляна епичните банички още от първия път като прочетох. Няма да се оплаквам, значи Laughing
Тарти, да е здрава и щастлива девойката и попътен вятър в живота!
Пръдли, седя и рева заради нова драма и вие ме разсмяхте, обичам ви❤
Намерих място за баща ми, но няма кой да гледа мама в това време. Сестра и уж пое ангажимент, днес се отметна и каза, че категорично не може да се грижи за нея. Звънях на брат ми, който не отговори и звъннах на снаха ми после. Той снощи не бил спал заради тревогите и те били обсъдили, че майка МИ си остава у дома в празната къща, а брат ми ще я посещава веднъж седмично. Хора, разстоянието е 20 км!!! И брат ми има син на 25, също шофьор. Онемях, оглупях от болка. Казах само ок, щом така сте решили и затворих. Ще я взема у дома, на 400км и ще спи в моето легло, щом трябва, но няма да е като куче сама и изоставена, защото от залежаването тя залита, пада и може да стане голяма беля. На тая куха лейка не и притрепери ни-що! Мама им гледа детето, заради нея изобщо го имат заради репродуктивни проблеми и въпреки това е майка МИ!!! Гнус ме е, болно ми е и знам, че има Видов ден.
И търся квартира за тях в близост, да си ги прибера, да си изживеят старините достойно.
Ядат филия хляб в момента, защото не могат да се обслужат...Никой не заслужава такава съдба. Рева...а вие ме разхилихте, маймуни! Благодаря ви! Винаги сте ме спасявали в такива моменти! Сила сте, благодаря!

Последна редакция: чт, 14 яну 2021, 20:56 от Lucky Plam

# 777
  • София
  • Мнения: 10 312
Ох, бе, Лъки. Каква е тази серия при теб? Дано се наредят някак нещата.

# 778
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 481
Бъръло, не знам, сестро, не знам. И БНД влиза за операция за възстановяване на чревните пътища в Понеделник. Живот ли бе, да го опишеш!

# 779
  • Мнения: 8 511
Според мен говори с брат си, тя снаха ти не би следвало говори от негово име. Майка ви е общ ангажимент.

Общи условия

Активация на акаунт