Да се оплачем... 2021

  • 2 027 709
  • 31 927
  •   2
Отговори
# 915
  • France
  • Мнения: 12 534
Честит рожден ден на Лъки! NotesChampagneBirthday Тортата изглежда страхотно.

И аз днес се наблъсках със сладко. Като съм недоспала и не мога да се владея. А кг имам да свалям...

# 916
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 043
лъки, върнах се специално да видя какво съм пропуснала. много хубава тортичка. Simple Smile Simple Smile Simple Smile
жива и здрава да си! и всичко друго да си го купуваш. Wink

# 917
  • Мнения: 8 522
Честит рожден ден, Лъки! Бъди здрава и много щастлива! Весел празник! 🍷

Оплаквам се, че брат ми е с Ковид, въпреки отрицателния PSR тест. Казах на майка ми да не контактува с него, но не ме слуша. И двамата са с високо кръвно и пият хапчета. ☹️

# 918
  • ново
  • Мнения: 5 961
Честита да си Лъки!
Аз се наядох със сьомга и сега ми е блажно 😀
Оплаквам се, че ме наболява кръстът. Винаги като застудее старите травми ми напомнят за себе си. Заради пандемията отложих рентгеновата снимка, но скоро трябва да я направя.

# 919
  • Мнения: 7 911
Лъки, честит рожден ден Heart само хубави неща оттук нататък да ти се случват!
А тук как вее пущината и колко е студеноооо. Мразя зимата Rage

# 920
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
Лъки, честито. Много ти се насъбра. Дано от тук нататък е само нагоре!
Защо пък да не ми се развали колата, когато трябва да видя най-милото ми.... От три коли - ни една за свят....

# 921
  • София
  • Мнения: 6 028
За Коледа си купих супер дупер остър японски нож и сега така си резнах пръста, че свят ми се изви. Едвам спрях кръвта...много съм зле. Пуста лакомия, да срежа един кроасан, за да си го намажа с шоколад....

# 922
  • Бургас
  • Мнения: 6 588
Луда жена!С тези ножове шега не бива!Трябва да стои залепено доста време.
ММ е маниак на тема ножове и към някои ме е страх даже да се доближа,камо ли да режа кроасани

# 923
  • Мнения: 47 981
Оле
Аз така си бях срязала пръста, баш върху ставата. Бая време го вардих, че все се отваряше ..и болеше. И кървеше. И оплаквах тука...

# 924
  • UK
  • Мнения: 2 836
Честит рожден ден, Лъки!
Много цветна торта, браво!

И в нас преди време, даже тук се оплаквах, ММ смени всички ножове с някакви керамични. Леле, сигурно месец ходих с нарязани пръсти.

# 925
  • София
  • Мнения: 6 028
Поне не е на сгъвка, ама бая дълбоко. Сложих лепенка. Утре ме чака детски рожден ден и вечерта с бабите и дядовците, т.е. рязане, приготвяне, готвене, миене. Направо я втасах....

# 926
  • София
  • Мнения: 39 758
Лъки, да си жива и здрава.
Хич не обичам торти, но твоята ми грабна окото Simple Smile

Вита, стискам палци всичко да мине бързо и лесно.

ММ беше купил два много остри ножа. Понякога на косъм ми се разминава. Никой не ги прибира в калъфите им.
ММ днес трябваше да завие 4 винта в кухнята. Подмотаваше се. Накрая извади бормашината... то пък стана 2 часа. Реши обаче, че само с винтоверт ще мине... ама нямал планки. Като ми видя физиономията набързо изтича до магазина и си купи всичко необходимо Joy

# 927
  • Мнения: 47 981
Запаси се с превръзки,да го държиш сух. И ръкавици,слагай ако може да не мокриш....

# 928
  • Мнения: 2 322
Честит рожден ден, Лъки! Жива и здрава да си и много весели моменти!
Много ефектна торта сте направили Grinning

# 929
  • Мнения: 39 291
Честита да си Лъки.

Общи условия

Активация на акаунт