КАКВО НИ КАЗВАТ ЗВЕЗДИТЕ ТАЗИ СЕДМИЦА 6

  • 76 167
  • 953
  •   1
Отговори
# 675
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
При мен ретроградният Меркурий този път е много интересен. Разбишква всичко, създава усещане, че ще има големи проблеми и обърквации, настръхвам в очакване на поредните простотии...и накрая всичко се подрежда както трябва. Напомня ми на силни морски вълни. Гледаш ги в далечината бурни, високи, идват, ще те блъснат. Обаче докато дойдат - са се успокоили до малки лигави вълнички Joy

# 676
  • Мнения: 11 329
Тия дни и при мен изненади, предимно неприятни. Следващите 3 дни ще са ми голямо напрежение и вълнение. Да видим какво ми е подготвила съдбата. Чакам я! 😂

# 677
  • Мнения: 24 315
Аз пък изведнъж започнах нова работа. Знам, че е ретро Меркурий и новите начинания не са ок, но така се случи, всичко много набързо стана. Даже нямах време да помоля да започна след 18ти. Много ми е напрегнато, защото съм в съвсем нова за мен материя и среда, но все си мисля че Титания Two Hearts още в началото на годината ми каза да очаквам промени през есента. Всъщност май беше, че тази година /от есента/ ще е подготовка за промени, които следващата ме очакват. Абе каквото- такова! Само да сме здрави и пари да има, че не ми се мисли каква зима ни очаква с тези галопиращи цени!

# 678
  • Пловдив
  • Мнения: 991
А при мен всички са болни. Кой с ковид, кой с детски болести... Как изведнъж всички се разболяха, а сме далеч едни от други...
Кажете, моля, че ще мине от другата седмица...

Освен това, комуникацията около мен се срива. Колеги не виждат дошли мейли, аз виждам 28 и казвам 14 (деля на 2 наум, не знам защо)... гледам резултати, но не виждам един... странна работа е този период.
Хем всеки път си повтарям, че няма толкова да се вглеждам в сривовете през този период, за да не се самонавивам несъзнателно, че този Меркурий е толкова важен...ама май хич не е за подценяване.

# 679
  • Мнения: 10 210
Щом банките допускат груби грешки по клиентски сметки...не, не е за подценяване. Аз пък си купих обувки, как не съм догледала, че има недоизрязана кожичка, която стърчи, правих се на обущар вкъщи, за да не ги връщам за замяна. Бели кахъри. Здравни теми мъчат и мен, това вече ми е сериозно.

# 680
  • Мнения: 1 142
От кога ще е подходящо за покупки? Защото и аз заглеждам разни неща втора ръка, за събота планирам пътуване да гледам нещата, ще се обърне ли вече Меркурий?

# 681
  • При децата ми
  • Мнения: 6 056
От кога ще е подходящо за покупки? Защото и аз заглеждам разни неща втора ръка, за събота планирам пътуване да гледам нещата, ще се обърне ли вече Меркурий?

Меркурий е директен от 18.10. След 19.10. е най-добре да се започнат новите начинания и да стартирате с покупките.

# 682
  • Мнения: 1 142
От кога ще е подходящо за покупки? Защото и аз заглеждам разни неща втора ръка, за събота планирам пътуване да гледам нещата, ще се обърне ли вече Меркурий?

Меркурий е директен от 18.10. След 19.10. е най-добре да се започнат новите начинания и да стартирате с покупките.
Много благодаря!

# 683
  • Мнения: 1 750
Така. Какво се случва на небето ? От днес до края на месеца Марс във Везни е в квадратура с Плутон в Козирог и първите прояви на агресия, манипулация, престъпления, демонстрация на сили и възможности и т.н. са на лице. "Силата" в електроснабдяването в Западна България  /как са си разпределили малката ни държава - бясна съм и няма емотикон, с който да изразя степента /  ЧЕЗ реши в тези 4 най-студени дни от месеца да прави профилактика на електропреносната мрежа !!! София днес ще е като дискотека, напомняща ми зимата на 1990 г.

# 684
  • SF
  • Мнения: 21 164
От кога ще е подходящо за покупки? Защото и аз заглеждам разни неща втора ръка, за събота планирам пътуване да гледам нещата, ще се обърне ли вече Меркурий?

Меркурий е директен от 18.10. След 19.10. е най-добре да се започнат новите начинания и да стартирате с покупките.

Да, де, ама тя говори за неща втора ръка. Ретроградието е подходящо.

# 685
  • Мнения: 1 142
От кога ще е подходящо за покупки? Защото и аз заглеждам разни неща втора ръка, за събота планирам пътуване да гледам нещата, ще се обърне ли вече Меркурий?

Меркурий е директен от 18.10. След 19.10. е най-добре да се започнат новите начинания и да стартирате с покупките.

Да, де, ама тя говори за неща втора ръка. Ретроградието е подходящо.
Благодаря. Вече го отложих  за следващата седмица. Каквото стане Simple Smile
Не мога да повярвам колко нюанси има и как може нещата да са коренно противпололожни по значение заради малък детайл.

# 686
  • На морето!
  • Мнения: 5 754
Ужас, какъв е този измъчен период, няма ли да свърши скоро?

# 687
  • Мнения: 131
Много е гаден за мен този период. В съчетание с непрестанните дъждове ми действа много подтискащо, нямам желание и енергия за нищо.

# 688
  • Мнения: 1 750
Спокойно, още една седмица и нещата ще си влязат в нормален ритъм. От днес и Сатурн се обърна в правилната посока,но стои на едно място - не мърда, поглажда бялата си брада, стои замислен и си казва : " Ще почакам и "шишкото" /Юпитер/ да се обърне, че да му видя гърба, защото от днес за 4 дни ще му гледам ухилената физиономия !" Grinning
Самоцитирам се Smiling Imp !  Утре, 18.10, понеделник е ден на промяната : Юпитер се обръща в права посока ок. 8ч, пълната Луна навлиза в Овен  /ще ни стане горещо в пряк и преносен смисъл/ ок. 13ч и ок. 18ч  Меркурий също тръгва напред. Животът ще възвърне правилният си ритъм, макар,че квадратурата между съвпада Слънце/Марс във Везни и Плутон в Козирог няма да ни даде спокойствие, особено в социалната среда.

# 689
  • Пловдив
  • Мнения: 991
Ох, Титания, дано и този път си права. Имам чувството, че всичко се обърква, като за последно...Ковидясалата рода всеки ден е с нов симптом, комуникацията с всички върви накриво - все някой някого не разбрал...а колко неща се пропускат изобщо - "не съм чул", "кога си казала", "нали щеше да е по друг начин" и ей такива.

Значи, аз последния пост го разбирам така - ще продължаваме да се дърляме, ама ще сме по-добре Joy

Общи условия

Активация на акаунт