КАКВО НИ КАЗВАТ ЗВЕЗДИТЕ ТАЗИ СЕДМИЦА 6

  • 76 160
  • 953
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 750
ЧЕСТИТА  НОВА  ГОДИНА !!!  Champagne  Flowers Four Leaf Clover Nature Sunrise

С най-добронамерени пожелания,
от мен - Титания !!!

Момичета и тук-там момчета , да бъдем здрави , усмихнати и дръзновени, да захвърлим страх и отчаяние, да намерим СИЛАТА в себе си  и, ако ни е в повече, да дадем и на другите !
 Какво казват планетите тези почивни дни ?  Прекрасна огнено / земна енергия : идея превърната в действителност; истинска любов по време на криза; енергия,с която наистина " да повдигнем планини"; да прегърнем любимите си хора и да помислим за бъдещето!

Прекрасни почивни дни на всички !

# 1
  • Мнения: 24 276
Честита Нова 2021 Година!
Бъдете здрави и много щастливи!
Титания, много ти благодаря, че отделяш време и споделяш интересни и много важни прозрения! Two Hearts

# 2
  • София
  • Мнения: 2 014
Благодаря Титания за новата тема!

# 3
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 533
За много години, мили момичета! Бъдете здрави пожелавам от сърце,  а другото както го искате да е :* !

# 4
  • Мнения: 1 109
Честита Нова Година!
Благодаря за новата тема и за интересните неща, които споделяте чета ви с удоволствие.
Бъдете много здрави, щастливи и обичани!
Много ми хареса едно пожелание на мой любим актьор ще си позволя да го цитирам: "Бъдете каквито искате, само лоши не бъдете! Flowers Hibiscus

# 5
  • При децата ми
  • Мнения: 6 044
За много години на всички!!
Party Time
Живи, здрави, и благословени бъдете!
Да е здрава, мирна, и много успешна Новата година!:cocktail:

Обичайте се и бъдете обичани!:heart:

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 1 593
За много години момичета !Живи и здрави!  Да попитам кога е подходящо време за закупуване на кола за Риби? То зи месец или да изчакам.

# 7
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 533
Титания,току що те   прочетох ....за 2021ва имам предвид . Знаеш ли , изпращайки 2020та  го направих с думите " От сега нататък, започва промяната! Вече зная какво искам и как ще стане .." , та изключителна прогноза , като в Дисниленд се почувствах, малко  ме достраша ,но пък е време някои от нас да натиснат педала до край  , благодаря ти !

# 8
  • Мнения: 1 750
Титания,току що те   прочетох ....за 2021ва имам предвид . Знаеш ли , изпращайки 2020та  го направих с думите " От сега нататък, започва промяната! Вече зная какво искам и как ще стане .." , та изключителна прогноза , като в Дисниленд се почувствах, малко  ме достраша ,но пък е време някои от нас да натиснат педала до край  , благодаря ти !

Благодаря ти и аз , мадам тиква! Това с Дисниленд е страхотно сравнение и дори идеално подхожда за 2021г. Ще сме нагоре - надолу ,понякога ще вдигаме ръце от радост или ще закриваме лице от страх , но винаги ще сме с чувство за добър край на нещата и че промяната е наложителна.

Всъщност квадратурата между Юпитер във Водолей и Уран в Телец вече започна . Ще бъдат провокирани и изведени на преден план темите за : личната свобода; аналитичния ум  и креативното мислене на групи хора,с еднакви интереси; ескпериментаторския подход към ситуацията и др. Това е "луд" аспект , но Уран и Юпитер, в какъвто и аспект да са ,НЕ ДАВАТ ТРАЙНИ НЕГАТИВНИ ПОСЛЕДСТВИЯ . Хубавото е това,че Уран спира и около Новолунието на 13.01 ще тръгне директно . По-напрегнато ще стане,когато и Марс навлезе в Телец - още по-"откачена" работа ,даже като на инат /знаем,че Телец е най- "инатливия" знак/. Марс в своя знак Овен беше сам и не успя да победи "отровното трио" Simple Smile Плутон,Сатурн и Юпитер в Козирог , но сега ще се присъедини към големия размирник Уран и двамата ще се спретнат купон Grinning . Ще бъде интересно, понякога неприятно, но с надежда за добър край - като в Дисниленд ,както казва мадам тиква!

# 9
  • София
  • Мнения: 2 014
Добро утро на всички! Титания смяташ ли, че Марс в своя знак Овен беше по-скоро ще направя това или искам това пък после ще му мисля? И че в Телец макар и да не му е комфортно ще получи малко от бавната и премерена енергия за стабилност на знака?

# 10
  • Мнения: 1 750
Добро утро на всички! Титания смяташ ли, че Марс в своя знак Овен беше по-скоро ще направя това или искам това пък после ще му мисля? И че в Телец макар и да не му е комфортно ще получи малко от бавната и премерена енергия за стабилност на знака?
От две години Телец не е същия знак Grinning , имам предвид наличието на Уран в него. И всички планети преминаващи през знака, ще ги "удря ток" , когато са в съвпад с Уран. Така ще е и с Марс - ще има допълнителна силна подкрепа за разрушаване ,но за кратък период. Ще е добричък само в дните, когато Венера, неговата "господарка" прави добри аспекти с него. Така ще е от 09.01 до 17.01. И Уран ще мирува в тези дни ,обаче после....

Последна редакция: пн, 04 яну 2021, 15:49 от Титания

# 11
  • Мнения: 1 517
Извинете, идам пак да попитам ...от събота насам много неспокоен сън имам ...снощи сънувах много, нещо, което не ми се беше случвало отдавна ...някой може ли да обясни на какво се дължи и дали сънищата могат да имат някакъв гадателски характер в момента?

# 12
  • Мнения: 444
Какво се случваше снощи на небето? Съседите от едната страна си спретнаха луд скандал до полунощ, а след това цяла нощ, та и до сутринта, съседите от другата страна. Някой има ли обяснение?

# 13
  • Мнения: 19 005
И при мен много напрежение тия дни..

# 14
  • Мнения: 1 750
Отговорът е квадратури ,квадратури ... на небето и в сърцето , но най-вече в главата! Simple Smile . Меркурий съвпад с Плутон в Козирог и в  квадрат с Марс в Овен - вербална агресия и не само. Луна във Везни квадрат със Слънцето в Козирог,особено днес  -  не сме в кондиция. Юпитер/Сатурн от Водолей в квадратура с Уран в Телец - искаме си предишния живот или пък нещо ново,съвсем различно или поне старото да го облечем в нови дрехи ,т.е искаме да експериментираме , но не и да останем в това положение и в личния и в обществения живот. Само идеалният тригон между Венера в Стрелец и Марс в Овен поддържа огъня на любовта и разделите могат да се разминат в този момент. Утре Марс ще ингресира в Телец ,при приятелчето си Уран и двамата ще си спретнат купон,свързан с промяна,разрушаване, унищожаване. Но..., винаги има едно "НО" ,което ще ни измъкне от големите негативи - в случая е в лицето на крехката Венера ,която ще премине в Козирог на 08.01 и ще даде щедра подкрепа на своите подчинени Марс и Уран . Венера в Козирог е строга, студена и безпристрастна и ще управлява мъдро своите "хора" в Телец чрез тригон, както ще хване и на "къс повод" /аспект от 30 гр/ Сатурн, Юпитер и Меркурий във Водолей. Затова поне до ок. 17.01 ще имаме относително спокойствие и квадратурата между планетите в Телец и Водолей ще бъде овладяна временно.

Общи условия

Активация на акаунт