Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (106) - януари 2021

  • 137 131
  • 2 200
  •   1
Отговори
# 1 140
  • Мнения: 1 152
Да се оплача - това скъцано одеяло на Стела не ви трябва. Вчера ми пристигна и второто, децата го разопаковаха и постлаха на пода в детската стая. Дотук добре - но стават след пробата и са целите във вълна, а по одеялото беше фраш с власинки. Събрах ги, сгъвам го и почвам да се хиля като идиот - от долната страна беше събрало всеки видове власинки, трохи от пода и няколко лего.
Така че вие си направете изводите. Моето отива при баба да преде от него прежда, белким терлъци намажа Simple Smile

# 1 141
  • Мнения: 2 495
Някой знае ли дали има активна игра на Памперс, че се сдобих с 1 кашонче от Кауфланд?
Колко см е високо мечето Барни?

# 1 142
  • Мнения: 1 322
Охх, като прочетох коледен Календар, се сетих, че нямам нито един нов календар за тази година.
Трябва да ходя до книжарницата явно.
Пиши ми на ЛС ще ти изпратя по пощата един .

# 1 143
  • Мнения: 119
Европът ми достави гирите от Престиж
Ама моите не са 1кг, както в правилата,ами 2
При вас как е?? 🤔🤔

# 1 144
  • Мнения: 1 322
Моите са 2кг,ама 2 ×1кг Stuck Out Tongue Winking Eye
и червени!

# 1 145
  • Мнения: 119
Моите са 2кг,ама 2 ×1кг Stuck Out Tongue Winking Eye
и червени!
2x2 и червени

# 1 146
  • Мнения: 36 196
2 кг е по-хубаво - тези от 1 почти не сеусещат. (имам гири и от два и от един кг., все от хипермаркети, но тези от един не знам защо ги купих) Може би стават за някакво раздвижване.

# 1 147
  • Мнения: 1 586
Тези от 1 кг са екстра за кардио с гири.

# 1 148
  • Мнения: 1 129
Имам код за 10 % на Озон важи и за НАМАЛЕНИ неща , ако някой има нужда да ми пише Simple Smile

# 1 149
  • Лясковец
  • Мнения: 762
Имаше игра на която щяха на 100 човека да подарят добавка за гориво,но не откривам линк.Някой да се сеща.

# 1 150
  • Мнения: X
Днес бях до пощата, няма кремове на Нивеа там. Поне да не подлъгват хората да тичат до пощата.
Аз се чудех защо гирите на сестра ми тежат толкова докато се разправях с едни органи на реда, те били по два кг всяка. Хубави са иначе.

# 1 151
  • София
  • Мнения: 12 301
Моите гири са 2 по 2 кг., червени.

# 1 152
  • Мнения: 1 129
Мариета Илиева, спомням си че имаше такава игра, беше ми излязла реклама. Също и една за 100 тениски с обещания, но не помня нито страница, нито нищо. Редактирам тази за тениската е на АСУС, но във фейса ги обвиниха за некоректни, бяха пуснали доста игри и нямаше победители, после качили снимка с победители, които дори не са участвали.
ХРУС ХРУС ще имат нова игра от днес във фейсбук - правилата:
https://www.mlin97.com/%D0%98%D0%B3%D1%80%D0%B8/%D0%9E%D0%B1%D1% … %D1%82%D0%B8-/n16

Последна редакция: чт, 14 яну 2021, 15:55 от Precious_5

# 1 153
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 700
Писах на софия мел, чеучаствах на 22.11. и още си нямам фирмичка и ми отговориха, че до 6 седмици след края на играта е срока. Аз го знам, четох го, но вече ме избива на смях , защото всички около мен си ги получиха отдавна, а аз ще ги имам август месец евентуално. Знам че съм карък, ама софия мел ме карат да се чувствам извънземен карък. Ама здраве да е. Олекна ми като споделих. Simple Smile
Меги, попълних анкетата.

# 1 154
  • София
  • Мнения: 3 704
Играта на Хрус-хрус във Фейсбук засега върви в стил "ЕСЕ"  Smile

Общи условия

Активация на акаунт