Отговори
# 2 565
  • Мнения: 9 861
За малко да ви залипсвам Simple Smile))

дай ни поне некъв шанс
Може, Холдъне ... като ми писне 😋

# 2 566
  • Мнения: 18 298
Поздрави от "Момичето от влака"... Доста тежка книга тази впрочем. Rolling Eyes

# 2 567
  • Мнения: 17 616
За малко да ви залипсвам Simple Smile))

дай ни поне некъв шанс
Може, Холдъне ... като ми писне 😋

няма да ми липсваш

# 2 568
  • Мнения: 6 577
Чета, че от валежите нивото на Перловската се било вдигнало доста. И разни витошки копачи ерозията ги свалила във водосборния басейн на същата. Тоест, като най-леки - плували най-отгоре.
Надеждата била от Перловска да се влеят в Искъра, и там вече, към Своге да се присъединят към събора на себеподобни.

# 2 569
  • Мнения: 7 938
днес се справих с шофирането..макар да изправих няколко завоя..Joy
..но като гледам сега къв студ е..утре не знам

# 2 570
  • Мнения: 19 840
Днес студ, сняг, киша, лед в Софето. Тръгнах с оптимизъм, бързо се спасих в метрото, взех си една пратка, направих завой и се заприбирах. Междувременно, за да отмъстя на гадното градско време (щото извън града е приказка с тези отрупани дървета) се набих в едно магазинче и си купих още неща – чаши, чайничета, такива работи.
Много ми е хубава зимата през прозореца и в двора, муцка. И там да си стои. Много съм се разглезила.

# 2 571
  • София
  • Мнения: 35 091
Ох, много обичам разни таквиз жунжуриЙ!
Купувам за моята приятелка, която е топ счетоводител и топ кулинар. Обича да снима, качва в групите, много е харесвана.

Във вторник ще танцувам, от днес и сърцето ми танцува!

# 2 572
  • Мнения: 35 961
страх ме е, че докато се добера да газя в снега Heart, той или ще се е стопил, или ще е станал кафяваво недевствен Confused

# 2 573
  • Мнения: 9 861
Снегът умря, да живее студа Angry Чакам новините да чуя колко минус отчетоха днес. Както се казва, студът от Сибир е тук, а морето от Малдивите и парите от Емирствата кога?!

# 2 574
  • Варна
  • Мнения: 14 539
Един ден сняг и пътищата блокирани. Егати държавата.

# 2 575
  • Мнения: 19 840
Е, съсипаха я тая държава тия от Евросъюза.

Не е блокирано никъде, поне покрай София всичко е изчистено. Тротоари, покрай градски улици е друго. Там и негово величество гражданина не е лошо да хване лопатата. Навсякъде като завали сняг по света е трудно.

# 2 576
  • Варна
  • Мнения: 14 539
Тук е, противно на всяка логика.В града няма сняг. Но околните села са изолирани. Тировете чакат. В Канада  нямат подобни проблеми. Но там не ги управляват прости мутри-комунисти.

# 2 577
  • Мнения: 19 840
Те тия мутри някой ги избира, не се избират сами.

# 2 578
  • София
  • Мнения: 35 091
Всичко е излизано в София, от пред къщата у село, през три квартала в четвъртия. Чудничко.

# 2 579
  • Мнения: 10 698
Вън е 2 градуса под нулата. Духа си бурен вятър. Всичко е замръзнало на вън. Нямаме ток от час и нещо.... Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт