?Въпроси всякакви за СО? 2021

  • 328 232
  • 8 988
  •   1
Отговори
# 8 445
  • Мнения: 18 298
Ако споделя с разни хора, вече навлиза в действителността (готви се да направи нещо), не е ок.

# 8 446
  • France
  • Мнения: 12 521
Ето опит за анализ: може тази служителка да не се бои от секса на мъжа й с други жени, на който тя присъства, а да го желае. Затова ревността да е начин да си "начеше крастата", да мисли за желаното събитие по общоприемлив начин.
И опит за съвет:
Скрит текст:
да организира групов секс и да се свършва. Simple Smile
И аз си го помислих. Между другото знам за реален случай с мъж патологичен ревнивец, който след години тормоз над жената, става суингър.
Представяла съм си, че разбивам нечия глава с бухалка, но бих повдигнала погнусено вежда на разни копрофилски мераци. Mask

# 8 447
  • Мнения: 14 068
Но това, че си го представя, не означава, че ще го направи!
Ако му кажеш - Да, супер, действай! - тогава не е ок. Иначе какво... Ще му забраниш да си фактазира?
А и не мися, че човек ще си представя такива неща ако е наред с главата... И много рядко (предполагам!) , че с такива мисли не се предприемат действия....

Дадох този пример заради поста, че според някакъв сексолог фантазиите за всякакви извращения били нормални. Ненормални ставали, когато човек тръгне да ги реализира. Фактът, че му е в главата и идеята за секс с дете го възбужда, за мен лично минава в графа ненормални, да не кажа друга дума. И няма значение дали ще тръгне да ги осъществява. За животните се отнася същото.
Колкото и да ми обясняват, че всички фантазии са нормални, не съм съгласна. В дадения пример от Пандора, аз лично не виждам нищо странно в такава фантазия. Нека се секси мъжът на колежката й и с десет ако иска, стига и те да са съгласни. Всичко е доброволно, участниците са пълнолетни, проблем няма. Но да ме убеждава някой, че фантазия как насилваш пеленаче или животно, е нормална, само защото не го правиш наистина, няма как да стане.

Джеймс, ти ли лесен, щом ти остават 57 минути, даже не е нужно да чакаш обедната почивка.

# 8 448
  • Мнения: 3 010
Ако споделя с разни хора, вече навлиза в действителността (готви се да направи нещо), не е ок.

Ами зависи с кого споделя? В Германия например има организирана и подкрепена от психолози програма, която работи с педофили. Не всеки от тях действа в посока да реализира фантазиите и влеченията си, защото разбират, че това е неморално, подсъдно. Професионалистите ги подкрепят в това да не станат насилници. Впрочем една от големите специалистки по това е българка, психолог.
Това за протокола, не по въпроса на Пандора.

# 8 449
  • София
  • Мнения: 10 576
Но това, че си го представя, не означава, че ще го направи!
Ако му кажеш - Да, супер, действай! - тогава не е ок. Иначе какво... Ще му забраниш да си фактазира?
А и не мися, че човек ще си представя такива неща ако е наред с главата... И много рядко (предполагам!) , че с такива мисли не се предприемат действия....

Дадох този пример заради поста, че според някакъв сексолог фантазиите за всякакви извращения били нормални. Ненормални ставали, когато човек тръгне да ги реализира. Фактът, че му е в главата и идеята за секс с дете го възбужда, за мен лично минава в графа ненормални, да не кажа друга дума. И няма значение дали ще тръгне да ги осъществява. За животните се отнася същото.

Фантазиите с деца и животни не са в графа нормални... Може би под всякакви се визира различни конфигурации с възрастни, съгласни да участват.

# 8 450
  • Пловдив
  • Мнения: 1 098
Тъй като работя във фирма с 90% мъжки колектив, няма да ви споменавам разговорите, че сигурно ще кажете, че съм за лудницата.. Joy Joy

# 8 451
  • София
  • Мнения: 10 576
А, 'що ти? Те трябва да влязат...

# 8 452
  • Мнения: 18 298
Сигурна съм, че в мъжките глави се раждат особено интересни фантазии, но докато са си само в ума на човека, никому не вредят.
От друга страна някой да ти ги разказва, може да мине за тормоз. Ако не ти е гадже, ъф корс.

# 8 453
  • Пловдив
  • Мнения: 1 098
Не им оставам длъжна ама и не давам повод някой да си помисли нещо, че искам от него. Всичко е на майтап. То без него не върви нещо работата. Joy

# 8 454
  • Мнения: 18 298
Е, аз по принцип говоря, то за шегите ясно. В друг контекст, ако е например шеф и тя се чувства застрашена...
Инак, другарчета, бъзици.

# 8 455
  • София
  • Мнения: 12 635
Фантазията е много различно пространство от реалността. Там целият контрол е в теб, ти определяш правилата, можеш във всеки момент да промениш сценария, да спреш... и всичко изчезва. Никога не е било реалност, не се налага да живееш с последствията. Поради тази причина много хора фантазират за неща, които никога не биха искали да им се случат в реала. Такъв тип фантазия е фантазията за секс насила - но във фантазията, този секс е например с мъж, когото жената желае, дори желае секса с него, просто нейният фантазен образ, по някаква причина, се дърпа. Но тя контролира нещата, реално случващото се е нейна воля, за разлика от реално такова събитие. Няма страх, няма болка, няма опасност. Няма последствия. С две думи - такава фантазия изобщо не предполага желание да ти се случи реално насилие, защото фантазията просто няма нищо общо като изживяване.

Рф, какво да ти кажа за твоята фантазия... една от най-разпространените фантазии при жените (второ място май?) е за групов секс Wink Та не го мисли толкова Laughing Иначе аз моята любима фантазия си я осъществих, та не мога да се оплача Grin

# 8 456
  • Мнения: 25 589
Може и да има жени, които да си фантазират изнасилване, но съм сигурна, че си представят красив и сексапилен страстен мъж, който ги обладава със или без предварителна игра. Но определено не и с противен индивид, който ги пребива преди това, за да не шават много. Или ги души, за да не могат да се съпротивляват. И ги употребява брутално, със съответните разкъсвания и прочие травми... И накрая ги и поубива – къде неволно, къде умишлено, за да не се оплачат.
Сигурна съм, че жените не си въобразяват точно това. За разлика от много мъже, които не само си го фантазират, но някои и го осъществяват на практика.

# 8 457
  • София
  • Мнения: 17 775
Иначе начин да си държи страховете във форма, например.
Е, и?
То е ясно, че е някакъв вид рационализация, но аз лично не бих споделяла в работна среда такива неща. Както и че цъкам телефона на гаджето си - това е лабилно. Лабилните хора не се котират на работа. И пред шефа.

# 8 458
  • София
  • Мнения: 35 087
Защо да не се котират? Всякакви виреят, че и брутални интриганти, отрови всякакви и прочие сган.
За една сексуална фантазия споделена на колежката и прихваната слухово от шефката уволнение ли следва?

# 8 459
  • София
  • Мнения: 12 635
Много зависи каква е работната среда, колективът и политиката на фирмата. В крайна сметка, мениджърът задава тези неща, и ако нещо не му е по-вкуса, от него зависи да направи така, че то да не се случва. От своя страна, служителите преценяват, дали такава среда ги устройва.

Общи условия

Активация на акаунт