?Въпроси всякакви за СО? 2021

  • 328 206
  • 8 988
  •   1
Отговори
# 8 520
  • Мнения: 7 389
Не четеш ли бг мама.? Масово се оплакват,че мъжете не ги поглеждат.

# 8 521
  • София
  • Мнения: 35 063
Поглеждали са ги, та са събрали.
После реват единици, останалите се оправят.
Ама да съм обречена на безсексие и да ме питат за “какво ти е?”

# 8 522
  • Мнения: X
Ако сексът беше решаващото, щяхме да намираме по един тъпак, който е добър в леглото, и да си караме с него. Но като си избираме мъж гледаме още много неща. Значи не е най-важното.
За безсексие никой не говори, но за вас на 1во място ли е? И предпочитате скапано отношение, ама пък да ви задоволява?

# 8 523
# 8 524
  • София
  • Мнения: 35 063
Задоволявай се ти с малко, ние с малко не можем Laughing
Намираме си по един умник, дет го бива във всичко.

# 8 525
  • Мнения: 7 389
Предпочитам удовлетворяващ секс и обожаващ мъж.Просто е.

# 8 526
  • France
  • Мнения: 12 474
Не мога без хубав секс. Иначе ще сме си само приятелчета.

# 8 527
  • Мнения: 217
Ако сексът беше решаващото, щяхме да намираме по един тъпак, който е добър в леглото, и да си караме с него. Но като си избираме мъж гледаме още много неща. Значи не е най-важното.
За безсексие никой не говори, но за вас на 1во място ли е? И предпочитате скапано отношение, ама пък да ви задоволява?
Да де, но това не отхвърля другата, по-благоприятна и търсена възможност, да си намерим един който не е тъпак, а със невероятно отношение и да е добър в леглото в същото време.

# 8 528
  • София
  • Мнения: 35 063
Бгмама си пада по крайностите : ако е умен ще е грозен, ако е хубав ще е беден, ако е потентен ще е ку**ар, ако е богат ще е стар, ако е добър ще е смотан и прочие нарицателни.
А, толкова прекрасни мъже има, които балансират с по щипка от всичко в точното време и на точното място Relaxed

# 8 529
  • Мнения: 35 954
Ако сексът беше решаващото, щяхме да намираме по един тъпак, който е добър в леглото, и да си караме с него. Но като си избираме мъж гледаме още много неща. Значи не е най-важното.

тъпаците рядко са добри в леглото, фантазия и отдаване им липсва

# 8 530
  • Мнения: 3 662
Ми... една врата има по три ключалки, та с желание са възможни комбинации Satisfied

Само да не нацелиш някое IT, че винаги ще иска да използва back door. Joy
Back door си е едната от ключалките.

# 8 531
  • София
  • Мнения: 11 480
Бгмама си пада по крайностите : ако е умен ще е грозен, ако е хубав ще е беден, ако е потентен ще е ку**ар, ако е богат ще е стар, ако е добър ще е смотан и прочие нарицателни.
А, толкова прекрасни мъже има, които балансират с по щипка от всичко в точното време и на точното място Relaxed

Аха, с лопата да ги ринеш Grinning

# 8 532
  • Мнения: 6 674
..........Значи не е най-важното.
За безсексие никой не говори, но за вас на 1во място ли е?

Не е на първо място, когато го има.
Когато го няма е. Същото е и с парите......
Възможно е съществуването без пари, но като ги няма става страшно.

# 8 533
  • София
  • Мнения: 35 063
За когото няма - да се огледа.
Ако пак няма - да си огледа психето и сомата.

# 8 534
  • Мнения: X
Ааа, еее, да. Идеята ми беше, че добрият секс не е единственият критерий.
Аз съм от тия, при които с времето става по-хубаво. Така че съм доста доволна, че не съм сложила сексът на първо място като съм избирала Grinning

Общи условия

Активация на акаунт