?Въпроси всякакви? (2021г.)

  • 495 590
  • 14 320
  •   2
Отговори
# 825
  • Мнения: 3 926
Здравейте, натиснах нещо и winamp ми стои така . Не мога да си отворя самият панел .


Малко помощ...

# 826
  • София-Младост
  • Мнения: 23 321
Да го разтегнеш не става ли? С мишката

# 827
  • Мнения: 3 926
Ала - Бала , не става ...Confused

# 828
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 266
Със скрийншот на кода не знам дали става, аз съм го правила в Била, че и на мен нета ми е кът, и не стана нищо. Там имат wifi обаче, та се оправих.

# 829
  • София
  • Мнения: 39 744
Убий процеса на winamp-а и го рестартирай. Ако не стане - преинсталирай.

# 830
  • Мнения: 68 572
Със скрийншот на кода не знам дали става, аз съм го правила в Била, че и на мен нета ми е кът, и не стана нищо. Там имат wifi обаче, та се оправих.

Аз знам. Става. В лидл.
Лично изпробвано.
Нямаше да го напиша иначе.

# 831
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
И плащането с ЛидълПлюс е тъпо,безсмислено и губещо времето на клиентите...

Изобщо не е задължително да го ползваш!

# 832
  • Пловдив
  • Мнения: 40 695
Когато не купувам по оферта или с купон и аз не го ползвам...не маркирам картата.

# 833
  • Мнения: 8 795
Не мога да си отворя пощата за ЛС в бгмама. Виждам, че имам съобщения, но като натисна, не се отваря. Мога ли да направя нещо сама, или да пиша в някоя тема на модератор? В коя тема да пиша?

# 834
  • София-Младост
  • Мнения: 23 321
Рестартирай браузера първо и ако пак  не стане пиши на админите
https://www.bg-mamma.com/?board=450

# 835
  • Мнения: 8 913
И плащането с ЛидълПлюс е тъпо,безсмислено и губещо времето на клиентите...

Изобщо не е задължително да го ползваш!
Как тогава ще купиш продуктите с ЛидълПлюс на по-ниска цена?

# 836
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 139
И плащането с ЛидълПлюс е тъпо,безсмислено и губещо времето на клиентите...
докато сканират продуктите ти си сканираш QR кода на четеца. никой не се бави.

# 837
  • Мнения: 8 913
Най-много 50% от българите имат нужната компютърна грамотност (и желание) да си сложат приложението ЛидълПлюс. Напълно сигурно е,че Лидъл търпят загуби с ЛидълПлюс,но защо го правят - един господ знае!

# 838
  • София
  • Мнения: 11 537
И какви загуби търпят? Като нямат приложението, ще си купят друго, то и без това 5-6 неща са намалените неща с купоните.
На мен ми е супер с приложението, знам какво е на намаление, какво има в брошурата намалено, дигитални касови бележки, а и редовно печеля от скреч картата продукти, които ми вършат работа. Понякога - не и не ги взимам.

Аз смятам, че са на печалба, защото хората отиват да вземат едно, което е с купони и взимат и друго покрай него или имат под ръка и брошурата и избират и оттам неща допълнително.

# 839
  • София
  • Мнения: 30 107
На мен пък ми се струва толкова безсмислено това приложение. Инсталирах го и го деинсталирах. Обикновено няма нищо, което да ми хване окото, за да го ползвам. Купувам от Лидл точно определени неща и те рядко са на промоция.

Общи условия

Активация на акаунт