?Въпроси всякакви? (2021г.)

  • 495 843
  • 14 320
  •   1
Отговори
# 3 390
  • софия
  • Мнения: 25 446
Точно такъв банкомат ми трябва, но не бях сигурна, че има такава опция. Ще се обадя утре в банката да питам.
На ДСК в София със сигурност има в клона на Дондуков срещу Младежкия и в този до хотел Рила (на Графа).

# 3 391
  • София
  • Мнения: 3 752
Това с домашния кашкавал е много странно.И ние взехме веднъж,но не ни хареса.Явно сме свикнали с купешките.

# 3 392
  • Мнения: 54 401
За 10 000 и повече искат декларация за произход на средства.
Но в доста банки има такса за внасяне на каса. Не само за теглене.

# 3 393
  • Мнения: 716
В сайта на банката няма ли информация за банкоматите?
Със сигурност съм срещала, в момента не ги виждам през телефона на сайта, но така или иначе едва ли ще е отбелязано дали е "обикновен" или с опцията да внеса пари по сметка.
Кой е най-изгодният вариант да вкарам немалка сума в банковата си сметка?

Депозит. Разплащателна сметка. Каква точно е? Това има значение за това ще има ли такса или ще е без и т.н.
Вижте в сайта на банката ви, в раздел касови операции.
Разплащателна. Проверила съм го това и е 2 лева за до 2 хил. лева, затова търся алтернатива на това да се разхождам няколко пъти до банката и евентуално да спестя такси.
Звънче, благодаря, но не ми върши работа София Simple Smile

# 3 394
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
В сайта на банката няма ли информация за банкоматите?
Със сигурност съм срещала, в момента не ги виждам през телефона на сайта, но така или иначе едва ли ще е отбелязано дали е "обикновен" или с опцията да внеса пари по сметка.
Отбелязани са. В сайтове на няколко банки съм виждала.

# 3 395
  • Мнения: 68 642
https://www.google.com/search?q=%D0%B1%D0%B0%D0%BD%D0%BA%D0%BE%D … =UTF-8&inm=vs

В гугъл пише на кои адреси има банкомати с опции за внасяне.

# 3 396
  • Мнения: 36 468
Някой поръчвал ли е от този сайт, може ли отзиви? Забелязах, че някои неща са доста изгодни...
Скрит текст:

# 3 397
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Само забравих - банкоматите с депозитна функция имат лимит за брой банкноти. Не знам дали за банкоматите на всички банки е един и същ обаче.

# 3 398
  • Мнения: 716
Много сте полезни, благодаря!

# 3 399
  • София
  • Мнения: 5 119
Тотално се изгубих вече в превода ... Close
От утре ще ли работят нормално строителните  хипермаркети с нормално влизане вътре и не изнесена каса на входа?

# 3 400
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 850
Тотално се изгубих вече в превода ... Close
От утре ще ли работят нормално строителните  хипермаркети с нормално влизане вътре и не изнесена каса на входа?
Май от утре. Честно, и аз се изгубих в новата наредба...

# 3 401
  • Мнения: 1 212
Някой поръчвал ли е от този сайт, може ли отзиви? Забелязах, че някои неща са доста изгодни...
Скрит текст:
Леля ми е най-редовен клиент, поръчва си всичко от там! И аз съм пробвала някои неща, давай! ❤️

# 3 402
  • Sofia
  • Мнения: 9 715
При заплата от 2600лв (чисто) и напускане по взимно съгласие - полага ли се регистриране в бюрото по труда и получаване на обещетение до намиране на нова работа? В какъв размер е обещетението (ако има такова)?

# 3 403
  • here and now
  • Мнения: 4 213
По взаимно съгласие се полага минималното обезщетение(12 лева дневно) за срок от 4 месеца.

# 3 404
  • София
  • Мнения: 3 951
Прахосмукачката ми е с правоъгълен край, дали има някакъв накрайник, който да влиза в такъв край, а от другата страна да е кръгъл? Или някакъв трик за вакуумиране на плик за дрехи с кръгъл отвор?

Общи условия

Активация на акаунт