Обезкосмяване... с конец!

  • 9 573
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 289
Да мога да те пратя при един арабин,чудесно се справя Laughing

# 16
  • Мнения: 1 002
За ръце и крака ми е ясно как става,  ами как скубят вежди, това ме озадачи много!?
на лицето се прави от някой друг ,
виждала съм го и аз този метод .

# 17
  • Мнения: 480
Това обезкосмяване обикновено се практикува в арабския свят. Там са истинските магьосници на конеца. Българките (две на брой), които аз познавам и владеят метода, са го учили там. Едната е козметичката, при която ходя, но тя не го практикува, тъй като не смята, че го може както трябва. Тя ми е казвала, че само истинските майстори умеят да оформят вежди с конец, тъй като е много прецизно и трудно. Другата е една козметичка, която има салон, в който маха косми с конец (ако някой се интересува мога да взема точния адрес от моя приятелка, тъй като аз няма да мога да обясня как се стига). Аз съм си махала при нея мустаци, струва 5 лв. Тя обаче го прави по-различно от това, което е описала Дона - премята си конеца през врата и после бързо-бързо премята двата свободни края, ама какво точно се случва не съм в състояние да обясня...  Grinning
Периода на никнене зависи от самия косъм и организъм и няма нищо общо с метода, в случая.

# 18
  • Мнения: 8 917
....... - премята си конеца през врата и после бързо-бързо премята двата свободни края, ама какво точно се случва не съм в състояние да обясня...  Grinning
Периода на никнене зависи от самия косъм и организъм и няма нищо общо с метода, в случая.
И тази при която ходих си го слагаше зад врата.

# 19
  • Мнения: 927
В Дубай винаги така са ми оформяли веждите. Арабките си чистят и цялото лице по този начин, но за крака не съм чувала  newsm78 newsm78 Липсва ми тази услуга в БГ-то.

# 20
  • Мнения: 90
Една арабка ми направи същата процедура на веждите.Останах много доволна.

# 21
  • Мнения: 1 120
zdr  Grinning
nqkoi vse pak 6te moje li da kaje kyde predlagat tova obezkosmqvane v sofia.
10x predvaritelno  Heart Eyes
p.s. syjalqvam za latinicata  Blush

Общи условия

Активация на акаунт