Мъж Телец -19

  • 41 949
  • 746
  •   2
Отговори
# 480
  • Мнения: 7
благодаря за коментарите..това е вашата гледна точка....в него момент централно място заемаше работата ми...това ми помогна да се абстрахирам през деня от всичко което се случваше...интригите, ревноста на тази жена ме мотивираха да се концентрирам в друга посока ...това ми помогна и да се издигна професионално......просто реших да споделя и моя опит...а и сега просто се сетих бях забравила тя на няколко пъти му е казвала обичам те в офиса пред всички....в деня когато се разбра че мен ми предлагат повишение , а малко след това седмица две имаше и съкращения ....той също и каза обичам те пред мен...държеше се много грубо с мен, заради повишението ми вероятно незнам...понеже той се стреми към високи постове има голямо его , това съкращение се оказа много болезнено за него...

Последна редакция: вт, 28 дек 2021, 12:05 от Alikante

# 481
  • Мнения: 2 202
Времето е подходящо да обърнеш вниманието си към семейството си и истински качествените хора в живота си. Мислено.
Няма как да знаеш какви точно са отношенията на колежката ти с уж сериозната й половинка. Същественото е, че този мъж - Телецът, не е проявил нужното внимание и интерес към теб..
Здраве да е! Хич не си го слагай нито на сърцето, нито на егото. И ти имаш право да си щастлива и обичана. Пък те, като си се обичат, остави ги да се обичат. 😉

# 482
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Изчетох те чак сега, проблемът не е в зодията, а че имаш ниско самочувтсвие. В целия ти разказ е колежката колежката, та колежката, а тоя си е тъп нарцис, който ви е триангулирал. Телец или овен, няма значение. Обикновено има една идеалиста и една фльорца. Изглеждат супер различни, но и 2те са с ниско самочувствие и индиректно се надпреварват за вниманието на льольо. Просто поведенчески са на 2та края на спектъра, а в същността си - подобни.
Всъщност, човек с дете, който е преценил, че отношения тип "hangout, have fun, hook up" го устройват перфектно, без да се ангажира с нищо повече, не е задължително изобщо да е нарцис. И без дете да беше, пак същото...

В такива случаи, когато има разминавания в интересите, гръб в гръб и се разпръскват в различни посоки с писъци. Обикновено по инициатива на недоволната страна... Дори не е нужно да се водят разговори за очаквания, действията на един човек говорят достатъчно, без да са необходими думи.

Повечето мъже, които се интересуват само от подобен род отношения, без ангажимент, "работят" до толкова, че да създават ситуации да се случва секса... и дотам. Hangout, have fun, hook up. Кратко, точно и ясно. Ако другата страна не е съгласна с подобен род отношения и интересите и са други, прекратява контакт.
След като обаче мъжа създава ситуации за секс/интерес/whatever, и другата страна се включва, то негласно тя е съгласна с подобен род отношения.

# 483
  • Мнения: 766
Аз пък знам, че всичко се връща. Тъпкано понякога. И човек не бива да подхожда към чувствата и надеждите на другите лекомислено. Защото някой ден ще му се върне и то "тъпкано".

# 484
  • Атина
  • Мнения: 351
За много години, скъпи мои. Желая ви прекрасни мигове, всичко най-хубаво и никакви проблеми. Nature Star2

# 485
  • Атина
  • Мнения: 351
Как сте?! Знам, че липсата на новини е добра новина, ама все пак..
Предизвиквам ви да пишете, иначе ще ви разкажа за Негово Величество страдащ Тельонък. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 486
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Моят се появява периодично. Но с обичайния банален репертоар. Нищо ново и креативно...доколкото въобще може да се очаква подобно нещо от земна зодия Joy

# 487
  • Мнения: 18 298

Мотиваторът за постижението е Телец. Sunglasses

# 488
  • София
  • Мнения: 874
Аз се разделих с овена и новото попълнение е.... телец. Обичайното туткаво и мудно поведение, което никак не ми е чуждо. 2-3 изречения на писане дневно и толкова. Като се видим иначе е лепка, в моментите дето не сме заедно почти няма контакт. Засега 2 месеца. Няма оплаквания, нататъка да видим кога ще си покаже рогата, още се държим на ниво.

# 489
  • По света и у нас
  • Мнения: 1 302
Михайлов я сподели моля те ти коя зодия си и какво си харесал на Овен точно и защо се разделихте също така кажи на телеца какво харесвах най много?

# 490
  • София
  • Мнения: 874
Ами аз съм козирог.

# 491
  • По света и у нас
  • Мнения: 1 302
И??

# 492
  • София
  • Мнения: 874
Останалите ти въпроси са прекалено лични.

# 493
  • София
  • Мнения: 17 775
Как сте?! Знам, че липсата на новини е добра новина, ама все пак..
Предизвиквам ви да пишете, иначе ще ви разкажа за Негово Величество страдащ Тельонък. Stuck Out Tongue Winking Eye
Разкажи, без тази епопея темата замря, вече никой не се обвързва с телци Laughing

# 494
  • Мнения: 54
Обичайното туткаво и мудно поведение, което никак не ми е чуждо. 2-3 изречения на писане дневно и толкова. Като се видим иначе е лепка, в моментите дето не сме заедно почти няма контакт.

Много вярно е това за телеца. Съветът ми е - карайте с неговото темпо. Като пише рядко - пишете рядко и вие, това му се струва загадъчно и интригуващо. Иначе телец ми е коментирал, че като излезе с приятели, жените им почват да ги “проверяват” т.е. звънят им и това според него е много досадно и дразнещо.

Общи условия

Активация на акаунт