Мъж Телец -19

  • 41 926
  • 746
  •   1
Отговори
# 330
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 824
Истината е, че подхождам към отношенията си с хората съвсем открито и до голяма степен наивно - тоест, каквото аз не бих направила на някого, не допускам дори, че може да ми бъде направено на мен.
А, да, това си е типично по водному. Казвам ти го като Рак. Само, че с годините и кофтия опит разбираме, че
Скрит текст:
Животът е ку́рав, су́рав и понякога лизгав!
и с това си добронамерено мислене по-скоро привличаме кофти типажи хора. Около всеки емпат гравитират енергийни вампири. Около водните зодии - още повече. За да ти се изяснят извращенията в някои човешки мозъци - мисля, че ще са ти полезни тези теми:
https://www.bg-mamma.com/?topic=686117
https://www.bg-mamma.com/?topic=1275407

# 331
  • Атина
  • Мнения: 351
Не искам да се намесвам- знаете, един Телец познавам, но съветът ми е отстъпление.. игнор.. пренебрежение...
Както се казва- Никога не е късно, просто няма смисъл..

# 332
  • Мнения: 131
Привет на всички отново! Grinning
Бях спряла участието си в темата, защото не ме интересуваха рогатите, но ето ме пак тук, глупава и преглупава. Rolling Eyes

Не знам откъде да започна да редя тегобите си, но да речем, че е редно да кажа, че дори не става въпрос за нов Телец, ами за същия, който ме направи на луда калинка преди известно време.
Ще го "скрия", защото е дълго.
Скрит текст:
След като нещата тотално се разпаднаха, въпросният така или иначе винаги намираше начин да гравитира наоколо, дори и когато беше в поредната връзка (а те бяха доста на брой и доста кратки като времетраене), но на мен наистина ми беше станал безинтересен.
И така повече от година.
Няколко пъти ми писа как съм, що съм, отговарях учтиво и съответно, и толкова.
След края на поредната "връзка", ми писа с директен въпрос, дали не съм искала да подновим отношенията си; отговорих, че не искам, пожелах му успех в търсенето на нова любов (без сарказъм, злоба или някакви негативни истории; както писах, аз го бях преживяла този човек и ми беше тотално все тая), и приключих.
Мина малко време, пак иде росен-пресен! Grinning Ама дали все пак не съм искала да пробваме отново, ама то колко ни било хубаво заедно... пак му казах, че не е добра идея да имаме някакви отношения.
Междувременно аз прекратих за доста дълъг период участието си в социалната платформа, през която стигаше до мен; не заради него, естествено, просто имах нужда от почивка.
Е, намери ме на друго място! И там започна да ми пописва от време на време. Шегички-мегички, ала-бала, абе намираше начин.
След поредния въпрос, дали не искам пак да се виждаме, аз не издържах и съвсем честно и откровено му обясних, защо смятам, че нищо няма да се получи, на база минал опит.
Ех, като се почнаха едни обяснения в любов: само за мен/нас мислел, не съм му излизала от главата, луд бил направо по мен Grinning, никога не успял да забрави нито мен, нито нещото между нас, припомняше ми моменти /само хубавите, естествено/ до най-прецизните и малки подробности, които дори и аз бях забравила или погребала (аз мисля, че ей тука някъде се предадох, но наистина беше много мило); искал да е с мен и да съм кажела аз какво искам от нас, и т.н., и т.н., с още много интимни подробности, които ще спестя. Направо ми запали телефона, целодневно и целонощно писане.
Естествено, изразих съмнение в цялoто това желание към мен и за мен, обаче многократно бях контрирана, че ако нямал интерес и не искал, защо изобщо щял да си губи времето и да си прави труда да ми пише.
Накрая каза, че ще е доволен дори да сме само приятели и ако искам да се видим на по питие.
Е, кандисах най-накрая, уговорихме ден, всичко.
Обаче така стана, че се видяхме преди уговорения ден, спонтанно (той знаеше къде съм и се появи). Няма да навлизам в детайли, но беше нещо като ядрен взрив, в най-хубавия смисъл.
5 мин след като се разделихме, пак започна бомбардировката със съобщения. Така продължи още два дена - от любовни обяснения до съвсем нормални човешки разговори, споделяне и т.н. Без драми, без игрички, всичко 6. Чак всяка сутрин ми пишеше задължително "Добро утро, как спа?"; брех, викам си, този човек е почнал да пие от сутринта, той определено не беше така любезен някога.
Толкова хубаво, че чак не е истина. Е, не било истина, се оказа! Grinning
Денят, в който трябваше да прекараме някакво quality time заедно, дойде; вечерта преди това пак бяха планове и сладки приказки, сутринта ме събуди и ме пита, дали съм готова, за да мине да ме вземе, разбрахме се да дам сигнал като съм ок... и докато аз се приготвях (това е не повече от половин час време), нашичкият ми писал, че няма да може да прекараме деня заедно (причините не мога да споделя), ако искам, можело да се видим набързо, ако не другата седмица, изборът бил мой.
What the f***ng f**ck!!! Толкова бях шокирана, че си гледах в телефона 5 мин в тотален ступор. Joy
Mаan, или този човек е луд или аз съм изключително, феноменално глупава (подозирам, че е второто, ама нейсе).
Казах му, че не желая такива половинчати срещи и ако ще е нещо, да е като хората; по-натам, евентуално.
Извини се и пак ме забаламосва, че колко много чакал тази среща с нетърпение, ама честно казано, на мен ми дойде в повече тая глупост, пожелах му приятен уикенд и приключих.
Значи, да кажа, че не го очаквах, ще излъжа; това го беше правил и преди, когато бяхме заедно, но тогава предизвестието беше един ден. Сега изчака буквално последния момент, само дето не бях пред вратата, готова, накипрена, да чакам като кукувица. Grinning
Ей това е положението... няма логика, ама аз и не знам дали имам желание да я търся.

Не питам нищо, не търся и съвет, просто имах нужда да споделя и да се погледна отстрани, че даже и да се посмея над себе си. Терапевтирам Simple Smile
Мерси за вниманието и дано не съм ви отегчила, много! Blush

Следващия път като поиска среща му направи същия номер и му кажи в последния момент, че няма да можеш 😂 Да види колко е приятно.

# 333
  • Мнения: 645
А, как ли пък няма да седна да си губя времето с игрички. Оставям го да си пасе и това е; ако иска.🙂

Между другото, не се покри, както очаквах.
Няколко часа след като се направи на интересен, се свърза с мен. ​
Аз обаче нещо позагубих интерес, отговарям рядко и изобщо комуникацията е тегава от моя страна.
Виждам го, че се закача с разни жени из социалните мрежи, явно човекът си търси pen pals.🙂

# 334
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 824
И за да не бъдеш една от всичките му взаимозаменяеми "другарки" - отрежи го генерално. Не виждам смисъл от контакт с този мъж. Нарцисът го ласлае  дори и самия факт, че след като е издънил уговорката - ти продължаваш да му отговаряш. Това, че писането е тегаво...е маловажно за него. Той се "храни" от мисълта, че щом не си го блокирала - значи все още имаш чувства, очаквания, на линия си за игричките му и т.н.

Интересно, че единствените мъже, които познавам или за които чета, че обичат да си пишат с по 100 жени в нета са....Телци. В някои случаи четкат его чрез флирт, в други - директно си търсят с коя да се заяждат.

# 335
  • София
  • Мнения: 17 773
А, много от въздушните зодии си пишат с много хора. Kissing Heart

# 336
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 824
А, много от въздушните зодии си пишат с много хора. Kissing Heart
Ако визираш неангажиращи small talks е едно. А целенасоченото зарибяване, флиртове, свалки, игрички, опити за връзки на кило е друго. Като се замисля - познавам само 1 Водолей, който е фен на последното. Може и просто въздушните да се прикриват по-добре Joy

# 337
  • София
  • Мнения: 17 773
Заигравки визирам точно. Лъвовете също спадат към тая категория. Grinning

# 338
  • Атина
  • Мнения: 351
Кой беше казал, че Телецът след като цунка по бузката, ходи на друго място?! Бинго, прав е бил. Затова е бил целият театър.
Разбрахме го, по трудния начин. Не ми се обяснява.

# 339
  • Мнения: 7 063
Кой беше казал, че Телецът след като цунка по бузката, ходи на друго място?! Бинго, прав е бил. Затова е бил целият театър.
Е, то беше ясно!

# 340
  • Мнения: X
Някой ще даде ли логично обяснение защо е било всичко? Какво всъщност е искал от везната, та и до предложение за брак стигнА? Не ми достига въображение.

# 341
  • Атина
  • Мнения: 351
Жена за пред хората, за самочувствие, за сериозност..де да знам. А другата.. незнам. Познаваме се и с нея. Грозно се получи.
Не мога да кажа нещо повече в момента.

# 342
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 824
Някой ще даде ли логично обяснение защо е било всичко? Какво всъщност е искал от везната, та и до предложение за брак стигнА? Не ми достига въображение.
Мдааа. Бахти и перкото...Поовъртолил се е какво иска, дали го иска, с коя го иска. Нулева логика да предлага брак, да е съгласен да си играят на семейство и зорлем да си вкарва в къщата жена, че и с дете, от които после да се крие, за да плющи други жени. Плейбой си е бил, плейбой ще си остане. Явно си му харесват игричките, зарибявките. Кефът да видиш, че ти се връзват разни жени, че пърхат като пеперуди на лампа. Но този е стигнал по-далеч в игричките. Извратена работа. Блякс Mask

А дали наистина Телецът има връзка с друга?! 100% сигурно ли е? Да не би да прилага триангулация?!

# 343
  • Атина
  • Мнения: 351
Сори, ама да излъжеш, че си изморен, не ти се излиза, а след два- три часа да те сварят със страстна целувка, някак не става.
При това на (почти) обществено място.
Нямаше да повярвам, ако не бях там.
Не искам да се натоварва повече.
Човекът просто не си струва.

# 344
  • Мнения: 18 295
Образът на смотан задръстеняк, на който му се иска, но не му стиска, и без това не изглеждаше достоверен. Казахме някои, че той не изглежда хлътнал по жената. Допускам, че в общуването с него тя доста набляга на това, че е самотна жена с дете на произвола на съдбата, оттам и той се е старал да помага и да бъде съпричастен, все пак са приятели от 20 години. Предложението за брак не си го обяснявам като изблик на чувства, а нещо като решение хем да помогне, хем абе не е толкова лошо да се задоми. Явно бързо го е отчел като грешка.
При всички положения историята е добре да приключи, защото участниците никак не са един за друг.

Общи условия

Активация на акаунт