Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

"Белези" - новия сериал по bTV

• 2 175
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
Мерси. Главната ми прилича на Лилия Маравиля и Аслъ Мавитан (Майда) от турския Обади се на мениджъра ми.

# 31
  • София
Пуснете тук промота, ако можете. Не гледам тв.

Видео

# 32
Ще му дам шанс. На ОЖ съм гледала 2 сезона и то някъде в средата, а на Братя само 2 серии бяха достатъчни да ме откажат. Дано този задържи вниманието ми. Харесвам Стоян Радев от Дяволското гърло още и ще ми е изключително приятно да го гледам пак. Иво Аръков също напоследък ми е доста приятен.

А информацията за Вергов е изключително приятна и обнадеждаваща. Мисля, че не би се хванал да играе в някоя боза, та ще е интересна всяка нова информация за проекта.

# 33
Що да не играе в боза? Играл е - последно във Фермата Пенелопе, рекламния сериал/филм и тъпите реклами, които снима. Wink

# 34
Рекламите не ги броя. В крайна сметка те са за изкарване на пари. Тази ферма не съм я гледала. Взимам си бележка Simple Smile

# 35
Има я в ютуб. Ама няма никакъв смисъл, имаше и хубави сцени ама чак филм-реклама за патица. Нямаше нужда. Smile

# 36
Ще го гледам,ОЖ само първи сезони после не съм.Надявам се на нови лица в този сериал

Общи условия

Активация на акаунт