Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Избор на име за момче

• 1 595
  • 51
  •   1
Отговори
# 45
  • София
Аз познавам момче на шест, което се казва Баян, супер сладко хлапе. Изобщо не се изненадах от името му, стори ми се интересно, не съм питала ма как не е ли с О и хората си го приемат нормално. Освен това всички му алзват на цяло име, няма галени и лиготии.
Другите не ми харесват, супер странни, лигаяи и превзети, а някои измислени като Дион.
Аз за друго име се сетих, какво ще кажетв за Боромир, не с и, а с О като във Властелина на пръстените, любимият ми герой и актьорът, който го играе. А може и Боримирс И пак в днешно времв не е често срещано, но с О като във филма ще е много яко според мен, а е силно мъжко и бг име😀

# 46
И двете изглеждат точно като имена с правописна грешка. Не ми харесват.

С Б се сетих и за Бран (като на бебето на Луиза Григорова), но и то ми стои  недовършено.

# 47
Борил ми харесва.

# 48
  • София

С Б се сетих и за Бран (като на бебето на Луиза Григорова), но и то ми стои  недовършено.
Дааа Бран е яко. Повече ми харесва от Бранимир и може да му се вика Брани ако някой държи на умалителните.

# 49

Дааа Бран е яко. Повече ми харесва от Бранимир и може да му се вика Брани ако някой държи на умалителните.
Бран значи война. Бранник - войник, пазител
От там произлиза браня - пазя.
Бранимир е завършено име - този, който пази света/ мира.

# 50
  • Countryside
От изброените нито едно име не ми харесва, звучат някак странно и все ще трябва да се обяснява, как се пише, ала бала. Вместо Борил, предлагам Борис. В чисто исторически план Борил ми е много неприятен персонаж. А и вместо Деан, да бъде ДеЯн.

Иначе с "д" много ми харесва Дамян.

# 51
  • София
От изброените- никое, бих предложила Деян или Борис.

Общи условия

Активация на акаунт