Искам да кажа ... (178) през януари 2021

  • 64 385
  • 1 401
  •   1
Отговори
# 1 080
  • София
  • Мнения: 6 968
мари, пробвала съм, но си има тъмни тениски и памучни панталони, по които си остават следи.

# 1 081
  • Мнения: 14 242
Тук беше 16 градуса, та барбекюто ни дойде дюшеш. После дрямка и с гнома на вет за обезпаразитяване. Минахме през баба и дядо да ги видим и така. За вечря остана от обяда,  само че си пръжна картофки. Баба ми прати крем карамел 🤩

# 1 082
  • Мнения: 5 343
Бъни, а защо не искаш с течен? Аз черните ги пера с течен за терни и тъмни и съм доволна. Цветните (които деля на няколко купчини) - с прах на прах.

# 1 083
  • Мнения: 1 865
Аз след малко си лягам.Снощи до 1.30 откарахме,сутринта станах в 7.30 ,цял ден не съм се спряла и вече нямам сили.

# 1 084
  • Мнения: 5 242
Бъни, пусни си пералнята на празен цикъл с препарат за почистване, ако не си го правила скоро.
Аз пера с някакви комбинации от течна и суха прах, много рядко са ми се получавали такива следи, обикновено ако пералнята е с повече пране.
С капсулите не се споходих, не се разтваряха без остатък, вие ползвате ли?

# 1 085
  • София
  • Мнения: 18 635
Аз само с капсули Персил пера.

# 1 086
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 623
Бъни, прах Ариел колор, ползвах преди време и бях доволна. Сега машината ми е с вградени дозатори и ползвам специални препарати, но бялото, пера само с прах.

# 1 087
  • Germany
  • Мнения: 7 879
Ариел колор на прах ползвам и аз и съм много доволна.

# 1 088
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Пера изключително с прах, не с течен препарат, следи никога не ми остават. Смени програмата с такава с допълнително плакнене, явно не се справя пералнята с едно.

# 1 089
  • София
  • Мнения: 3 695
Да, и аз пера с Ариел или Персил за цветно, не съм имала проблем. Обикновено полупразна пералня и малко прах.
Много съм доволна, че вчера разнообразихме майка ми. Покрай нея дойде и сестра ми се събрахме цялата компания. Деца, смях, лудории, жената си прекара много приятно, изпълних си целта!

# 1 090
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 623
Добро утро!

Мери, добре ви се е получило! Възрастните хора, много тъгуват за компания!

Ние с ММ, сме първа смяна и станах в 4 часа. Хич не съм наспана. Легнах в 22 часа, но не можах да заспя повече от час и половина, та ще е трудно днес.

Лека и успешна, да е седмицата ни!

# 1 091
  • Мнения: 14 242
Добро утро!

Аз легнах рано снощи, та съм наспана. Към 4 се събудих от силно духащ вятър на вън,  явно хубавото време наистина ще ни изостави.

Спорна седмица,  банда!

# 1 092
  • гр.София
  • Мнения: 2 757
Добро утро 🍀
И аз снощи към 20:30ч заспах, изморена бях, цял ден обикаляхме във хубавото време след спа-то, много добре се получи и моята цел изпълнена щом ММ си обръсна брадата, капарирахме кола за сина и с това приключихме утре ще се мине и през нотариус и дано издържим до 9 февруари за да му я дадем 😁 на РД.
Хубав ден от мен ❤️

# 1 093
  • Мнения: 39 046
Добро утро. Включвам се в групата на ненаспаните.

# 1 094
  • Мнения: 14 991
Добро утро.
Деси, колко хубави новини в един пост. Браво.
И аз не се наспах, но то е, защото предната нощ не спах изобщо заради стомашни болки и тази нощ имах нужда от наваксване, а не стигна време.
Хубав ден.

Общи условия

Активация на акаунт