Искам да кажа ... (178) през януари 2021

  • 64 439
  • 1 401
  •   1
Отговори
# 1 215
  • Мнения: 11 660
Селесте, много са хубави, а и изглеждат много удобни 😍
И аз снощи от скука поошетах - две рокли поръчах, ама дали ще ми седят добре Thinking

# 1 216
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 020
Добро утро!

Селесте, честито! Готини са Simple Smile

Али, мисля те Hug

Деси, какъв колаген? И моята коса я хващам, че си отива Confused

Взехме си вчера от Джъмбо с ММ чаши - той е прав, а аз винаги права! Joy
Скрит текст:
Направи ми кафе, кефя им се! Взех разни джвъчки за реорганизация на шкафовете, че доста неща се понатрупаха и трябва да ги подредя. За подправки взех бурканчета, снощи им поръчах етикети Grinning
Хубав ден ви желая!

# 1 217
  • Мнения: X
Добро утро!

Али, бързо да се оправяш!
Селесте, много са хубави! Взимай ги! Simple Smile
Боби, Лили, стискам палци за отрицателни тестове!

Допивам си кафето и изчезвам. Днес съм междинна. След работа ще мина през Била да взема някои неща. После с Арчи навън.

Хубав и спокоен ден!

# 1 218
  • Бургас
  • Мнения: 6 479
Добро утро!

И аз снощи от скука поошетах - две рокли поръчах, ама дали ще ми седят добре Thinking
Много ясно, с тези тренировки кой знае какво тяло извая Simple Smile

Цвети, взех ги, остана да дойдат, че и да ми станат.

Лили, Боби, по един - тест днес ви пожелавам.

Але, да се намери бързо решение на проблема.

Хубав да е денят ви, момичета!

# 1 219
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 746
Руми, давай да видим роклите.
Селесте, честити боти.
Али, да се оправяш.

Трябва да работя, а продължава да ме мързи.

# 1 220
  • Мнения: 11 660
Тит, нищо специално

Grinning

Последна редакция: чт, 28 яну 2021, 18:40 от rummi_pl

# 1 221
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 746
Руми, готини са. Една жана има нужда от малка черна рокля....и така няколко пъти.

# 1 222
  • Мнения: 11 660
Аз, щото, като във вица - имам и ми е малка Joy

# 1 223
  • Мнения: 1 206
Добро утро и от мен!

Ще отивам аз да си взема болничния и за ежемесечните мерки на кръвно и килограми 😒.

Руми, много хубави рокли. Как ми липсва да си поръчам нещо за мен, изкарах цяла бременност с два клина и едни дънки..

Али, всичко да е наред с изследванията и да пребориш косопада. И аз бях същата преди да забременея, лошо ми ставаше, като се среша и целия под винаги беше в коси. Сега или от бременността или от витамините, които пия положението се закрепи.

Хайде хубав ден и от мен!

# 1 224
  • Germany
  • Мнения: 7 934
Али, стискам палци да се открие бързо проблема и да е лесно разрешим!
Руми, Селесте, честити ви нови придобивки!
Снощи ни уведомиха официално, че децата ще са си вкъщи най малко до 21.02. Добре, че от 15ти е ваканция. Те не че се преучиха, ама аз имам нужда Simple Smile.

# 1 225
  • Мнения: 11 003
Добро утро Simple Smile
Али, дано всичко е наред.
Селесте и Руми, хубави находки.
Снощи поръчах един парфюм, версия на един от тези, които не обичам, но любима марка. Дано не ме разочарова.
Деси, какъв колаген? Този, който похвалих... не бързам да е точно той.

В една от ФБ групите ми почти всеки пост е за проблеми с тънка коса и косопад... Sad
Миналата година ползвах турски шампоан с чесън. Освен че косата ми стоеше по-твърда на допир, друг ефект не усетих.

Последна редакция: чт, 28 яну 2021, 12:07 от Linofrina

# 1 226
  • гр.София
  • Мнения: 2 757
Колагена е от същия сайт на който е магнезия, форлайф, да не стане като реклама Grin

# 1 227
  • София
  • Мнения: 7 029
Върнах поредното яке за дъщерята. Ще чака да отворят моловете, то няма угодия.
Взех си отпуск, за да закарам сина в музей на мястото на учебен час, за да успее да се върне за часовете си в ДО. Сега ги оформят и му е важно. След като целия клас дремали 30 минути навън на студа и ледения вятър, учителката им ги информира, че се е объркала и посещението на музея е утре Confused

# 1 228
  • Бургас
  • Мнения: 6 479
Утре госпожата да им организира транспорт и после да ги върне навреме за останалите часове.

# 1 229
  • sofia
  • Мнения: 8 935
Чудесни придобивки! Браво!

Ети, подарих на нашите такива чаши, ама нещо ги скатаха в някой шкаф... не е ясно кой е по-правия и само се ръчкат, като малките деца Satisfied Баща ми поставя нов рекорд по сърдене - вече повече от месец ще стане.
Май са им високи за кафе-машината и за това не ги ползват.

Бъни, тази учителка заслужава да виси и тя 30 мин. на леден вятър. За утре любезно бих и теглила една майна.

Общи условия

Активация на акаунт