Искам да кажа ... (178) през януари 2021

  • 64 432
  • 1 401
  •   1
Отговори
# 600
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Тит, приятно да ви е!

Карз, да те отпусне тоз канап бързо. Ама ако пък е мързел, лошо няма.

Баница правих сутринта и това ще ми е готвенето за няколко дни. Закусихме, оттам ПланетУм /малък детски научен център/, че мм предния път не идва с нас и после всеки мина през майка си за кутийки. Майка сложила сарми, питка, курабийки, свеки- сарми и тутманик, абе само гладни да има.

И тук се спазват коридорите, поне в магазините, в които ходя. В Лидл в 8:20 служител минаваше да напомня, че наближава 8:30 и е време да се ориентираме към касите.

Честито на печелившите!

Дописвам се, за да поздравя Буб за желязната логика с покупката на ботите. Бубе, да дойдат бързо и да ти заспят на крака.

Последна редакция: сб, 16 яну 2021, 16:32 от selleste

# 601
  • Бургас
  • Мнения: 16 033
Точно ,,мързел,,-а е момичета!
С хиляда зора се натутках да изляза,че стана една седмица отлагам нещо. Е,свърших я тази работа.

# 602
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 172
Дзак, че во изпуснах.
Здрави да са всички рожденици, които пропуснах!

И ние сме на ски, без деца. Ергени сме със Златото Simple Smile
Пуснаха Сърбия без пср и газ Crazy
Доста студено и ветровито е, но и доста хора има, че децата у сръбско са коледна ваканция до утре.

# 603
  • София
  • Мнения: 18 685
ЕлиТ у Златибор най-дългия кабинков лифт пуснали.
Не знаех,че може без пср вече.Супер.

# 604
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 172
Четох, Мид, но е далече за уикенд.
На 14.01 отпадна и го решихме веднага Simple Smile

# 605
  • София
  • Мнения: 18 685
Е да,но е яко там много.

# 606
  • Мнения: 5 358
Дами, ДОЙДОХА СИ!
Позаслабнали са. Стресирани. Обикалят и душат наоколо.
Кира е с жестока хрема, тя най-много се е стопила. Много се надявам да се повлияе от АБ, който приемат на инжекции.

# 607
  • Бургас
  • Мнения: 16 033
Лято,у дома и стените помагат (лекуват в случая). Ще се съвземат!

Ели,метни някоя снимка с пейзажче,че да оплакнем оЧото.

# 608
  • Мнения: X
Ели, завидях благородно за ските. Heart Eyes На нас ще ни се разминат тази година.
Като четох Селест пък ми се прияде баничка.

Ние си направихме разходка в планината на сняг. Един снежен поздрав от мен и отивам да се вихря в кухнята, че ми дойде музата, да се възползвам, докато не е избягала. Joy
Скрит текст:

# 609
  • Мнения: 5 358
Кира и Минка:

# 610
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
Нищо не съм правила днес! А, едно яйце пръжнах сутринта за английската закуска на малката.
Минах през пазара за пресни салатки и репички, после на кафе със сестра ми и поне малкото да видя, че от НГ не сме се виждали. Айде, едни приятелки звъннаха, че до 4 часа следобед висяхме по кафенетата. Тук кафе, там бира и следобедът се изтърколи. О, "правихме" тест на едната, оказа се положителен, хаха, голяма емоция! Тя сподели разтревожена, че й закъснява много, чудеше се какво да прави и докато мрънка и охка, аз скочих до аптеката отсреща и й взех един тест. Та така, много емоционално, плакахме и се смяхме.
Надвечер залегнахме с ММ, гедахме два филма. И се оказа, че нямаме вечеря. Сандвичите винаги спасяват положението.

# 611
  • Мнения: 11 641
Тарти, от цялата работа ми се наби в ума, че ви работят заведенията. Люто завиждам, да знаеш.  Чакаме да ги отворят при нас и една седмица няма да се прибера 😂

Честито за приятелката. В първият момент помислих, че теста е за корона Whistling 😁

Гледах в Ритъма на танца. Сладко филмче.

Ели, страшни снимки (у фейса), голяма красота, много сняг. Много сте хубави!

# 612
  • Мнения: 11 003
Лято, милите котчици. Сега, като пренощуват вкъщи, утре ще са по-добре поне психически.
Ем, красота!
Тарти, много емоционално и хубаво се е получило.
Руми, чакам да отворят заведенията и фитнесите и.. Grinning Grinning
ЕлиТ, завиждам за ските.

Освен за часовете, заяждат ли се за носенето на маски? Явно в малките градове е по-спокойно или е до късмет в какви магазини ходиш.

# 613
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 726
Някой кръчми си работят-тези км хотелите

# 614
  • Мнения: 11 641
До 10 обаче и трябва да си гост.

Общи условия

Активация на акаунт