Магазини Pepco 4

  • 60 550
  • 746
  •   1
Отговори
# 135
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Киса,ти нали си ми селски?В кой Пепко ходиш,на Осми Приморски май ги гледах скоро.
Не съм ходила от миналата година в Пепко,утре съм без дете и ще мина да търся пак кош за играчките.

В Приморски ходя. Нямаше последно като ходих преди 2 седмици.

# 136
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Уж спортните дрехи ще са от 28.01, а аз си взех 2 клина ( и миналата година си купих и са страхотни) от новата колекция още преди седмица. Не знам , каква им е логиката.

Може би се отчаяха че Пепко-тата в Мол-ове няма да отворят на 1 февруари -
даже се очертава след 15 февруари отваряне в Мол и затова намалят от сега - където имат магазини извън търговски центрове.

# 137
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 734
Кой е казал, че няма да отворят? Мерките са до 31 януари. За след това не е решено още. Конкретно за моловете. За заведенията стана ясно, че май май ще останат затворени.
И какво са намалили, че не не хванах логиката? Момичето  пише, че си е купила по-рано артикул, който е обявен за по-късно. Това е често при Пепко иначе. И на мен редовно ми се е случвало да купувам нещо поне седмица по-рано от брошурата. Не е новост. Simple Smile

# 138
  • Мнения: 53
Видях, че има дами и от Пловдив,затова пак ще си позволя да задам въпроса си.Извинете!Виждали ли сте такава кашпа в някой магазин в града?Благодаря!
Кой е най-хубавия магазин?Аз съм била само в Мола(малък ми се вижда и не добре зареден)И този на Менделеев(Той е голям,но имам чувството,че е само с детски дрехи)Доста отдава не съм ги посещавала,де.
Скрит текст:

От тези кашпи имаше днес заредени в Пепко на Ритейл Парк.

# 139
  • Мнения: 27 496
И в Т-маркет зареждат по-рано с промо нехранителни продукти- и аз не схващам логиката, но...явно не е само в Пепко така. Thinking
Клиновете с каква номерация са и отговаря ли си?  Имам дънкови джегингси и са уголемени (побирам се в номерация за каквато иначе само си мечтая)... Grinning

# 140
  • Мнения: 25 737
Киса,ти нали си ми селски?В кой Пепко ходиш,на Осми Приморски май ги гледах скоро.
Не съм ходила от миналата година в Пепко,утре съм без дете и ще мина да търся пак кош за играчките.

В Приморски ходя. Нямаше последно като ходих преди 2 седмици.
И на Колхозен няма читави, да знаете.

# 141
  • Мнения: 1 511
Охх, и аз съм влизала с пазарска количка от Била в Пепко - гледат ме лошо, но само това е вариантът да пазарувам, докато съм с детето. Голяма е вече за бебешка количка, а ако сме без количка рискувам да овършее целия магазин, без да мога да видя нещо. От персонала обаче не са ми правили забележка досега.

# 142
  • Мнения: 54 408
Близо ли ви са магазините, че влизате с такива количкк?
Ако правилно съм разбрала, става дума за колички за пазаруване в големите вериги?
При нас няма такава близост.

# 143
  • Бургас
  • Мнения: 5 679
При нас работещият в момента магазин е в една сграда с Билла и имат общ вход. Предполагам и другите споменати магазини са така.
Друг е въпросът, че на мен ми е неудобен като локация и си чакам отварянето на Мола отсреща, където има второ Пепко Wink

# 144
  • Мнения: 27 496
Нашият магазин е извън територията на паркинга на Кауфланд, в птстещна сграда и няма как да се влиза с магазинска количка за пазаруване. В споменатите магазини разбрах, че става дума за магазини които са заедно с общ вход.
В Пепко има ли подходящи бюстиета, да могат да се носят вместо сутиен вкъщи (примерно, по време на сън)?

# 145
  • Варна
  • Мнения: 1 949
Здравейте!
Да се оплача ..Взеха тази касерола  преди седмица.
Ръждяса  Disappointed.. имайте предвид..
Скрит текст:
.

# 146
  • София
  • Мнения: 16 024
Върни им я ако пазиш касовата бележка.

# 147
  • Мнения: 27 496
И аз за малко щях да купя...нали уж пише неръждаема...? Confused

# 148
  • Мнения: 10 686
И аз за малко щях да купя...нали уж пише неръждаема...? Confused

За цена от 6 лв. не бих очаквала неръждаема стомана.
Кой знае каква сплав е това и как се отразява на здравето при продължителна употреба.
Добре, че след седмица ви е ръждясала. По-добре я хвърлете и не пестете точно от съдове за готвене на храна.

# 149
  • Мнения: 1 666
Нашият магазин е извън територията на паркинга на Кауфланд, в птстещна сграда и няма как да се влиза с магазинска количка за пазаруване. В споменатите магазини разбрах, че става дума за магазини които са заедно с общ вход.
В Пепко има ли подходящи бюстиета, да могат да се носят вместо сутиен вкъщи (примерно, по време на сън)?

Има, но от младежката колекция.
Вчера в Пепко до Кауфланд в Кичука нямаше от кашпите с лица, но имаше други красиви нови и се обзаведох с 2 бр.

Общи условия

Активация на акаунт