Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Старт в кариерата 2020

• 3 820
  • 46
  •   1
Отговори
# 45
Все още нямам ясното за тези пари, дали изобщо имаме право да ги получим. Моите колеги получават такава компенсация, миналата седмица са си получили заплатите и директорката ни ми звъня да ме пита дали ми е превед и на мен бонус, но аз нямах нищо. Каза, че е чула че трябва и ние по старт на кариерата да получим, за това питам тук, ако някой е получил сума по-висока пт 640лв да сподели. Ще видя след няколко дни като пуснат заплата за април дали ще имам нещо допълнително...

640 ли? Ние взимаме 620 тук. А относно бонусите, при нас никой не е взел подобно нещо😁

Не знам, просто така чух и реших да питам... Аз взимам заплата до 10то число, а моите колеги около 20то (имам предвид колегите, които са на постоянна работа, те взимат бонус за работа в опасна ковид среда🤭) та ще видя със заплатата дали ще имам нещо, но щом вие нямате, едва ли ще има😃
Относно сумата грубо си я смятам, все още не съм взела цяла заплата, защото март месец ми се наложи да отсъствам и нямам представа колко ще е цялата сума...

Последна редакция: пн, 26 апр 2021, 11:02 от Dudu16

# 46
Здравейте колеги искам да попитам някой знаели как се напуска програмата и какво се подава заявление или молба или нещо си там

Общи условия

Активация на акаунт