Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо 61

  • 18 278
  • 750
  •   1
Отговори
# 30
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Успех на всички с режимите. Hug
Аз си я карам с тренировки всеки ден. Тези дни омазах яденето, но не се притеснявам. Карам напред. Всъщност благодарение на Джулката HeartHugтренирам, тя ми показа Каси. Между другото Каси има вече приложение и сега започна 21 дневно предизвикателство - 21 минути тренировка всеки ден. Днес направих първата.

С яденето днес съм на нещо като шакшука за обяд, за вечеря ще е салата аг с риба тон.

Курдов, ще се справите Hug

Прегръдки на всички HugHugHug

Последна редакция: пн, 04 яну 2021, 16:18 от demmy.

# 31
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Демс ❤ радвам се, че хареса Каси. И аз много я обичам, нищо, че я позарязах, но ти недей! 🥰

Амчи щом казвати и искате размахване на точилки, строго ще следя менютата ви, щот после...

😁😁
Като разбира се първо към мен ще е размахана, 😁
Ох, гладна съм...Рану пудфанах обяда и ся се оглеждам... Имах малко лешници, ама нещо не ме залъгаха...Trollface

# 32
  • USA
  • Мнения: 2 140
Аз не се ли записах в новата тема Thinking
Дебела съм Confounded
А искам да съм Танчето Heart
Или Демси с тренировките Heart Eyes
Или поне да съм си купила 3 нови поли като Мимето Heart Eyes
Мрън.

Освен и аз да сложа една супа с кайма, но не като на Вангобчето, немска. Моята си е обикновена и винаги си я правя, като стартирам въх-мъха.

Сиси и Жгмъци, болестите да останат зад гърба ви Hug
Курдов, и твоите тревоги Hug

Последна редакция: вт, 02 фев 2021, 05:41 от SkyBlue

# 33
  • София
  • Мнения: 4 141
Скайче, 😘 чудесна новина за къщата! Сигурна съм, че и от разстояние ще държиш нещата под контрол. Сега остава да ми дадеш и рецептата за супата, че ме заинтригува. 😍
Танче, 😘 голям си стимул. Много се надявам да успея да ги смъкна тез тежести от тялото си и най- вече да не ги качвам.
Курдов, 🍀🍀🍀 ще изгрее слънце и при вас, вярвай ми!
Сисонче, 😘🥰 какво стана днес при теб?
Деми, 😘 свалих приложението, но май щерката от тубата ще ги прави, аз за сега се въздържам 😂. Супер си, момиче!
Инджи, 😘🤗😍 мчи, как! Повече от железни ще бъдем!
Мими, 😘 не вярвам за полите, щот не си ни ги показала.
Лека нощ от мен, бандичка! Едвам го изкарах тоз първи работен ден.

# 34
  • Мнения: 28 391
Или поне да съм си купила 3 нови поли като Мимето Heart Eyes
Мрън.
Ти се моли да не си купиш три нови поли, един номер по големи.... Joy
Ватгобче, ич не са за показване полите...дълги, пенсионерски...като на леля. Утре смятам така лелински да се облека, черна пола, бежова блуза с една перла и обици с перли и черно. Типична лелка, заобленка.... Sob

# 35
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 747

# 36
  • Targovishte
  • Мнения: 5 262
Здравейте банда! ИР - благодаря за кафето!

Минавам набързо да си кажа менюто: Обяда е същият като вчера - пържолка, кашкавал и маслини, изостанали от новогодишната трапеза. За вечеря ще си спретна кето баница.

Приятен да е денят ви!!!

# 37
  • Мнения: 3 347
Добро утро Heart Eyes!

Браво на режимните!Времето пак не стига,много изостанала работа имам от мин.година,не знам дали бях споделила,че половината месец декември карах сама в офиса и върших всичко друго,но не и моята работа.Бяха под карантина останалите...
И нещо актуално,особено за полите Wink
Скрит текст:
Хубав ден дружинка Kissing Heart.

# 38
  • Мнения: 28 391
Добро утро!
Мамекс, пази боже още до XL не съм я докарала, но се старая успешно! Joy
Снощи пак се разхождах по града с надеждата да се стопи някой грам!
Хубав ден банда!

# 39
  • София
  • Мнения: 11 114
Добро утро!
Вчера малко пак се тръшнахме без никаква енергия, цял ден в хоризонтално положение. Днес е по-свежо положението, дано се задържи така.

Сиси, как са изследванията ?

Мими, ти леля ?! КО ? Не!

Танче, ти си направо желязната лейди, такова постоянство не ми е присъщо за жалост. Направо съм възхитена!

Курдов, "германците" защо прецениха да се приберат в България при това положение, което описваш ? Извинявай ако въпросът ми не е уместен. Желая ти всички облаци над главата ти да се разкарат в най-скоро време!

Благодаря ви, банда за подкрепата!

# 40
  • София
  • Мнения: 2 008
Привет, милички Heart
Жгмъц,  дано няма такива спадове занапред!
Аз съм озверяла от глад. Снощи вечерях в 5 и се пробвах до 12 да съм на вода, но не стана и в 10 хапнах . Така че днес отчетът ще е със закуска.
З: 1/2 круша
О: нещо като гювеч + зелева салата
В: същата

# 41
  • Мнения: X
Привет! 🥰
Благодаря ви от сърце за стиснатите палчета.
За радост изследванията ми са ок, много съм щастлива. Така се измъчих от 10 дена насам, но и това отмина. Simple Smile

Жгмъцко, бързо да минава. Ще ти пратя по фб какво взимам аз за енергия, май има ефект.

Курдов, дано тези неволи отминат, много е трудно с тази безработица. Sad
А момчетата защо не опитат в някой по - голям град, например в столицата? Или пък в някой зимен курорт, нз дали сега търсят хора. Гуш!

Хайде, да се почерпим за настроение.





# 42
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Привет!
Снощи щях да пукясам от глад, ама оцелях!
На обяд бях на сурови моркови, вечерта на изпечени във фраера и глааааад
Резултата - 900 гр, но това е вода.

Днес съм на яйца - 2 XXL сварени за обяд + твърд кашкавал, тип пармезан.
За вечеря ще е омлет.

Сисонче, радвам се за теб! Благодаоря за почерпката. Първата част ще ме направи още по-радостна, но не му е времето сега....

Време за Учетииии ...
Какво плющите, бре, маскари??!!!
Мръвки или???

# 43
  • Мнения: 28 391
Аз плющя пиле със сметанов сос! Wink

# 44
  • София
  • Мнения: 1 193
Слушам и се явявам за отчет. Hug
З-банан
О-салата краставица, домат и сирене+1фпх
В-свинско с кисело зеле

Курдов, дано бързо намерите решение на проблемите, които имате. Hug

П.п. Без телефон съм. В сервиз го оставих, още е в гаранция. Не ми се говори за борбата с А 1 по този повод.

Общи условия

Активация на акаунт