"Великите Селджуци", "Дъщеря ми" и актьорският екип след това - Тема 2

  • 27 964
  • 528
  •   1
Отговори
# 480
  • София
  • Мнения: 3 422
Здравейте, мили момечита!
Бързам да споделя новината,  че първите кадри на римейка "Оазис "са готови. "Започнали са снимките много ускорено. Браво! Чакаме "Невъзможно".

                                                                              
                                                                        
Прекрасния малък-голям артист и мой любимец Метехан Паралтъ ще играе едно от трите деца на героя на Буура.
Метехан беше и един прекрасен малък селджук:

 
 Великолепен е и в "Доктор чудо"

и в "Жена"

Хубава вечер и до скоро.

Последна редакция: ср, 29 сеп 2021, 15:13 от Nina NN

# 481
  • София
  • Мнения: 3 422
Здравейте, мили момичета!
Вчера малката- голяма актриса Беренка е имала рожден ден.
Голям пропуск от моя страна, но сега на "патерици" я поздравявам и пожелавам да порасне и стане голяма актриса. Да е жива и здрава, да жъне много успехи и много да радва безбройните си фенове!
Честит рожден ден прекрасна Беренка:

Поздрав и целувка от нейния екранен баба:
Получила е много поздрави  и в ИГ:


и подаръци:
Хубав ден и до скоро.

Последна редакция: чт, 30 сеп 2021, 16:50 от Nina NN

# 482
  • Мнения: 11 766
Здравейте приятели! Имам изненада за вас - излезе превода на още два епизода на "Пробуждане: Великите Селджуци" - съответно 21-ви и 22-ри епизод!!!  HeartHeartHeart Супер много се радвам. Очаквах с нетърпение да гледам 21-ви епизод с бг субтитри. TadaTadaTada Хиляди благодарности на нашите страхотни преводачи  за труда, който полагат и за всичко, което правят, за да можем да изгледаме всички епизоди на този прекрасен сериал с бг превод. Sparkling HeartBlushAnimal Racehorse



"Пробуждане - Великите Селджуци" / Империята на Великите Селджуки, Епизод 21 с Бг Субтитри  Hands PrayHeart EyesSparkling Heart

https://ok.ru/video/2766280854153

https://dood.la/d/ttqodsrjfzgz



"Пробуждане - Великите Селджуци" / Империята на Великите Селджуки, Епизод 22 с Бг Субтитри  Hands PrayHeart EyesSparkling Heart

https://ok.ru/video/2771674663561

Хиляди благодарности на Любими Филми и Сериали с Превод - Сериали и Филми с Превод - Neron Online Video - Elihancho1981 и момичето на Нерон HugHugHug

Превод и субтитри: Фейсбук група: Сериали и Филми с Превод - Neron Online Video Hands PrayHeart EyesTada

Рокси, много благодаря за преведените серии и че ги споделяш тук! Hug Flowers Bouquet
Предай, моля те, благодарности на екипа! Heart Eyes
Момичета, чудесни сте, постовете ви много ме радват! Hug

Благодаря ти за хубавите думи Онче - предадох на екипа твоите благодарности, както и благодарностите на Нинка и на пишещите в нашата прекрасна тема. Hug Екипа преводачи също ни благодарят за хубавите думи и за това, че оценяваме труда им. Two Hearts Нашият преводач държи отново да подчертае, че прави всичко напълно Безплатно - той много харесва сериала също като нас. Blush

Ето и кадър от един любим и много силен момент от 21-ви епизод на Великите Селджуци - много харесвам този епизод, защото видяхме невероятни сцени между Меликшах и Тапар - а сцената на финала ме остави без думи. Свалям шапка на Буура за великолепното му изпълнение - на Али също! Страхотни са ... Hands ClapAnimal HorseHeart



Нинка благодаря ти за снимките и за информацията! Буура е страхотен ... Sparkling Heart Heart EyesHug

Честит 12-ти Рожден Ден и от мен на малката прекрасна Берен. Пожелавам й всичко най-хубаво - много здраве, щастие, успехи, усмивки и хубави моменти. Нека да продължава да ни радва с прекрасните си роли. Тя е супер талантливо момиче - много й се радвам. Особено в ролята й на Ойкю в "Дъщеря ми". Purple HeartTadaBirthday

Ето една любима снимка на Берен, Буура и Лейля Лидия зад кадър от "Дъщеря ми" - страхотни са. Heart Heart Heart



Нека си припомним и едни прекрасни снимки от рождения ден на малката Берен на снимачната площадка на "Дъщеря ми" - тук Буура и Лейля Лидия са я изненадали, като са й донесли торта. Пускам и видео от този момент зад кадър - всички са невероятни. Личи си, че Берен много се е зарадвала - Буура и Лейля Лидия са супер HeartHeart EyesHugTadaBirthday









https://www.youtube.com/watch?v=_1BRPI3xZKs&ab_channel=Beren … ky%C4%B1ld%C4%B1z

Аз продължавам да гледам сериала с голямо удоволствие и вълнение - днес беше поредния уникален епизод - пожара в дома на Демир, Джандан и Ойкю. Само какви сцени. Ето една снимка на тримата сладури зад кадър преди да заснемат този епизод - много са готини и сладки ... Revolving HeartsRevolving HeartsRevolving Hearts



Ето и 2 нови невероятни снимки, които Буура и Лейля Лидия пуснаха в профилите си. Тя продължава да се наслаждава на морето и почивката си, а Буура е пуснал снимка от сета ... Animal Kissing CatHands ClapSparkling Heart



Последна редакция: чт, 30 сеп 2021, 18:59 от Roxis

# 483
  • София
  • Мнения: 3 422
Здравейте, момичета!
Рокси , мила аз чакам превода на следващия епизод на селджуците. Дано не са се отказали. Знаете ли кога ще се излъчи първи епизод на "Невъзможно"?
Буура е давал интервю:


                                                                              

И от сета:
Желая ви всичко добро. До скоро и бъдете здрави.

Последна редакция: нд, 03 окт 2021, 18:20 от Nina NN

# 484
  • Мнения: 11 766
Здравейте! Нося ви тройна изненада - пуснаха преводите на още 3 епизода на "Пробуждане: Великите Селджуци", а именно 23-ти, 24-ти и 25-ти епизод! Супер много се радвам. HeartHeartHeart Нинка - благодаря ти, че покри поста ми. HugHugHug Не се притеснявай - имам обещание от преводача, че ще преведат всички 34 епизода на Селджуците. Много сериозно са се заели с превода и аз съм много щастлива. TadaTadaTada Сега гледам епизодите с бг превод и съм възхитена за пореден път - невероятен сериал. Определено е различно да си го гледаш на роден език - вече се разбира всичко. Sparkling Heart Flowers Four Leaf CloverAnimal Racehorse Благодаря от сърце на нашите страхотни преводачи  за труда, който полагат и за всичко, което правят, за да можем да изгледаме всички епизоди на този прекрасен сериал с бг превод. Sparkling HeartBlushAnimal Racehorse



"Пробуждане - Великите Селджуци" / Империята на Великите Селджуки, Епизод 23 с Бг Субтитри  Hands PrayHeart EyesSparkling Heart

https://ok.ru/video/2777548982921



"Пробуждане - Великите Селджуци" / Империята на Великите Селджуки, Епизод 24 с Бг Субтитри  Hands PrayHeart EyesSparkling Heart

https://ok.ru/video/2780303657609



"Пробуждане - Великите Селджуци" / Империята на Великите Селджуки, Епизод 25 с Бг Субтитри  Hands PrayHeart EyesSparkling Heart

https://ok.ru/video/2784835930761

Хиляди благодарности на Любими Филми и Сериали с Превод - Сериали и Филми с Превод - Neron Online Video - Elihancho1981 и момичето на Нерон HugHugHug

Превод и субтитри: Фейсбук група: Сериали и Филми с Превод - Neron Online Video Hands PrayHeart EyesTada

Междувременно продължавам да гледам и любимия ми сериал "Дъщеря ми" - епизодите са супер вълнуващи и интересни. А сега предстоят едни от най-най интересните, макар че за мен всички епизоди на този уникален сериал са невероятни. Актьорите са Великолепни - Буура, Лейля Лидия, Берен, Серхат, Тугай и Синем се справят отлично. Останалите също ... Sparkling HeartAnimal Heart Eyes CatHands Clap



Нинка - ето линк за новото интервю с Буура. Участвал е в предаването на свой добър приятел и колега, с когото играха в "Любов от втори опит". Интервюто си е на турски - засега няма превод на друг език, но ако намеря ще го споделя. Буура е невероятен - както винаги е много готин, усмихнат и земен  KissGrinningHeart



https://www.youtube.com/watch?v=wuWx37Lj5Tw&ab_channel=Melon … italEntertainment

Нека си припомним и това невероятно изпълнение на Лейля Лидия. Sparkling HeartMicrophoneTada Както знаете тя е една от изпълнителките, в специалния албум с песни от 70-те години издаден от музиканта Емир Ерсой и групата му. Hug Пускам песента отново за да ви се похваля - за този свой албум Емир Ерсой е спечелил наградата за най-добър албум на годината. А песента в изпълнение на Лейля Лидия се е превърнала в най-гледаната, предпочитана и харесвана песен от албума. Супер много се радвам. TadaTadaTada Лейля е невероятна - много красива, талантлива и усмихната. Песента е страхотна и много ритмична, а Лейля пее прекрасно. Винаги слушам и гледам изпълнението й с голямо удоволствие. Дано в бъдеще ни зарадва с още песни ... HeartKissing HeartHands Pray



https://www.youtube.com/watch?v=0WnVn8l5zw4&ab_channel=EmirErsoyVEVO

# 485
  • София
  • Мнения: 3 422
Добро утро, момичета!
Рокси, хиляди, хиляди благодарности на теб и преводачите за преведените на български език епизоди.
Гледам ги с голям интерес отново и много съм доволна. Гледам и "Дъщеря ми" -.Прекрасен сериал!
Искам да питам следното: В ИГ има снимки на Бурра с Аслъ Енвер и дали са стари или са  новия му сериал? Много млад изглежда Бурра.

                                                                                

Джемал от "Дъщеря ми" със синчето на Бурра:


Хубав ден ви желая и бъдете здрави.

Последна редакция: чт, 07 окт 2021, 18:40 от Nina NN

# 486
  • Мнения: 11 766
Здравейте! Този път поста ми е посветен изцяло на сериала "Дъщеря ми". Много емоционални епизоди гледахме тази седмица. А този момент ми е супер любим - прекрасната целувка на Джандан и Демир ... HeartHeart EyesKiss



Още една снимка от този епизод - много силна и емоционална сцена! Sparkling HeartSparkling HeartSparkling Heart



Пускам ви още невероятни снимки от любими мои сцени между Демир, Джандан и Ойкю. Пълнят ми душата - имат страхотни моменти заедно. Много им се радвам ... сладури и половина Revolving HeartsRevolving HeartsRevolving Hearts













И две невероятни снимки зад кадър на Буура, Лейля Лидия и Берен - много са готини, сладки и усмихнати ... Animal Heart Eyes CatTwo HeartsHeart





Рокси, хиляди, хиляди благодарности на теб и преводачите за преведените на български език епизоди.
Гледам ги с голям интерес отново и много съм доволна. Гледам и "Дъщеря ми" -.Прекрасен сериал!
Искам да питам следното: В ИГ има снимки на Бурра с Аслъ Енвер и дали са стари или са  новия му сериал? Много млад изглежда Бурра.

Нинка - радвам се, че съм те зарадвала. Hug Много ти благодаря за всичко, което си споделила. Flowers BouquetFlowers Four Leaf CloverKissing Heart Снимките на Буура и Аслъ са стари. Двамата са участвали в общ сериал през 2014 година. Името на сериала е Bana Artık Hicran De, но е издържал на екран само 4 епизода, след което е бил спрян от Канал Д заради нисък рейтинг. Wink Ако те интересува изпиши името на сериала в ютуб и ще ти излязат и 4-те епизода, но ги има само на турски. Blush

# 487
  • София
  • Мнения: 3 422
Здравейте, момичета!
Рокси и аз също продължавам да гледам "Дъщеря ми". Сега са едни от най -тежките епизоди в които при първото гледане страшно се притеснявах за Демир. Убит ли е?

Джемал чрез своя приятел от затвора- мафиот успя да предотврати убийството, но съобщиха на близките че е уврял, инсцинираха погребение и много се притеснявахме. Бързо се разбра, че Демир е жив и следват много хубави моменти. Годежите:

                           
                                                                     
Предстоят вече все по хубави епизоди.
Аз се вълнувам и очаквам с  нетърпение новия сериал на Буура. Дано е скоро.

Хубава вечер, до скоро и бъдете здрави.

# 488
  • Мнения: 11 766
Уникален сериал е "Дъщеря ми" - гледам всеки епизод с удоволствие! HeartRevolving HeartsTada Наистина епизодите, които минаха бяха много напрегнати и тежки, но вече ни очакват много хубави епизоди ... Hug Hug Hug За щастие всичко с Демир е наред и той се върна при Джандан, Ойкю и приятелите си жив и здрав. Hands ClapHands ClapHands Clap Нося ви още невероятни снимки с героите от епизодите, които гледаме сега - любовта, хармонията и семейното щастие озаряват семейство Гьоктюрк!!! Sparkling HeartHeart EyesKiss Това са снимки от любимите ми сцени с Демир, Джандан и Ойкю ... Revolving HeartsRevolving HeartsRevolving Hearts







Въпреки, че са женени - Демир отново предложи брак на Джандан - първият път тя му предложи - сега той на нея. Уникални сладури са. Двамата изразиха любовта си по невероятен начин. Изненадата, която Демир, Ойкю и Уур направиха на Джандан беше прекрасна - тя беше толкова щастлива ... TadaTadaTada





Ето тази сцена от днешния епизод ми е супер любима - момента, в който Джандан отново каза Да на Демир! Прегръдките им, целувките им - жеста на Демир с червената връв - показаха ни толкова много истинска любов и чувства. Много им се радвам ... HeartHeartHeart



И другата ми любима сцена в днешния епизод - момента, в който тримата заспаха заедно прегърнати. Sparkling HeartYumAnimal Heart Eyes Cat



Здравейте, момичета!
Рокси и аз също продължавам да гледам "Дъщеря ми". Сега са едни от най -тежките епизоди в които при първото гледане страшно се притеснявах за Демир. Убит ли е?
Джемал чрез своя приятел от затвора- мафиот успя да предотврати убийството, но съобщиха на близките че е уврял, инсцинираха погребение и много се притеснявахме. Бързо се разбра, че Демир е жив и следват много хубави моменти. Годежите:                         
                                                                     
Предстоят вече все по хубави епизоди.
Аз се вълнувам и очаквам с  нетърпение новия сериал на Буура. Дано е скоро.
Хубава вечер, до скоро и бъдете здрави.

Съгласна съм с теб Нинка - тези епизоди бяха много тежки. Особено при първо гледане и то онлайн - тогава всички фенове се притеснявахме какво ли е станало наистина с Демир - дали е жив или мъртъв. За щастие е жив и сега си гледаме сериала много по-спокойно ... BlushKissing HeartPurple Heart

Ще се радвам феновете на "Дъщеря ми" да споделите кой е вашият най-любим момент, макар че едва ли е лесно да кажеш само един - затова може и повече. На мен всички моменти на Демир, Джандан и Ойкю са ми много любими - но все пак по-горе споделих снимки от едни от най-най-най-любимите ми Stuck Out Tongue Winking Eye

Не съм забравила и за превода на Селджуците - така, че очаквайте следващите епизоди много скоро ! Желая ви хубава вечер и бъдете здрави Flowers Four Leaf CloverHugSparkling Heart

# 489
  • София
  • Мнения: 3 422
Привет!
Рокси, здравей!
 Какво да кажа за любимите ми моменти от "Дъщеря ми", ами всички ми са любими. Това е един от малкото сериали, сцените от който нито веднъж не съм прескачала с мишката.  Сега от екрана ги гледам като за първи път.  Ще кажа и аз като Джансу Дере, че това е най-прекрасната приказка разказана ни от Буура за любовта на баща към детето си. Буура ни представя един неповторим, истински баща, а Беренка силно любяща дъщеря.

                                                             
                                                                                     
 Всяка една сцена с тях ни залива с любов. Те не играят, а баща и дъщеря живеят в ролята си. Буура е много талантлив артист, но какво да кажа за малката-голяма актриса Беренка. Наистина турската школа за работа с малки деца- артисти е на световно ниво, но Беренка е неповторима, както тук така и в другите сериали които съм я гледала. Сериалът е много качествен и поради това, че всички артисти са на много високо ниво. Всички, ама всички са "клас" /както казват мамашите/
С прекрасната Лейля Лидия
Всичко добро ви желая и до скоро.

# 490
  • Мнения: 11 766
Здравейте! Нося ви поредната изненада - излезе превода на още два епизода на "Пробуждане: Великите Селджуци" - съответно 26-ти и 27-ми епизод!!!  HeartHeartHeart Много съм щастлива - друго си е да гледаме сериала на български. TadaTadaTada Хиляди благодарности на нашите страхотни преводачи  за труда, който полагат и за всичко, което правят, за да можем да изгледаме всички епизоди на този прекрасен сериал с бг превод. Sparkling HeartBlushAnimal Racehorse



"Пробуждане - Великите Селджуци" / Империята на Великите Селджуки, Епизод 26 с Бг Субтитри  Hands PrayHeart EyesSparkling Heart

https://ok.ru/video/2793256585865



"Пробуждане - Великите Селджуци" / Империята на Великите Селджуки, Епизод 27 с Бг Субтитри  Hands PrayHeart EyesSparkling Heart

https://ok.ru/video/2801138272905

Хиляди благодарности на Любими Филми и Сериали с Превод - Сериали и Филми с Превод - Neron Online Video - Elihancho1981 и момичето на Нерон HugHugHug

Превод и субтитри: Фейсбук група: Сериали и Филми с Превод - Neron Online Video Hands PrayHeart EyesTada

Буура е възобновил своя ютуб канал - преди години го е създал, но дълго време не го е ползвал. Доколкото разбрах хора близки до него са пускали различни клипчета с него там. Wink Този път Буура е решил лично да ползва канала си и по този начин да е по-близо до своите фенове. Каза, че за него това е нещо ново, но ще опита от време на време да пуска по нещо. Revolving HeartsRevolving HeartsRevolving Hearts Каза, че в момента снима нов сериал - историята била хубава. Завършили били първи епизод. Blush В най-новото си видео Буура казва, че всеки който иска може да му задава въпроси под него, но той ще отговори само на тези, които са различни и по-нетрадиционни. Той ще избере на кого и ще отговори другата седмица в друго видео. Страхотен е - ето последното клипче, което е пуснал. Има и субтитри на английски. Sparkling HeartHugTada



https://www.youtube.com/watch?v=_DvMSLwTp7o&t=3s&ab_chan … C3%BClsoyOfficial

Рокси, здравей!
 Какво да кажа за любимите ми моменти от "Дъщеря ми", ами всички ми са любими. Това е един от малкото сериали, сцените от който нито веднъж не съм прескачала с мишката.  Сега от екрана ги гледам като за първи път.  Ще кажа и аз като Джансу Дере, че това е най-прекрасната приказка разказана ни от Буура за любовта на баща към детето си. Буура ни представя един неповторим, истински баща, а Беренка силно любяща дъщеря.
                                                                                                                                              
Всяка една сцена с тях ни залива с любов. Те не играят, а баща и дъщеря живеят в ролята си. Буура е много талантлив артист, но какво да кажа за малката-голяма актриса Беренка. Наистина турската школа за работа с малки деца- артисти е на световно ниво, но Беренка е неповторима, както тук така и в другите сериали които съм я гледала. Сериалът е много качествен и поради това, че всички артисти са на много високо ниво. Всички, ама всички са "клас" /както казват мамашите/
С прекрасната Лейля Лидия
Всичко добро ви желая и до скоро.

Много добре си го казала Нинка - благодаря ти за отговора! С интерес прочетох поста ти ... Revolving HeartsBlushFlowers Bouquet И за мен това е най-хубавата история за баща и дъщеря изиграна блестящо от Буура и Берен, но аз ще прибавя и Лейля Лидия, която също е невероятна и изпълнява ролята на една изключително грижовна и отдадена майка. Прекрасни са и тримата ... HeartHeartHeart Това, което също така ми харесва в сериала "Дъщеря ми" освен прекрасната история и великолепните актьори е това, че те не играят, а буквално живеят с образите си - сякаш гледаме тяхната истинска история. Освен това в реалния живот всички са си много добри и близки приятели - подкрепят се, помагат си и това се вижда и в сериала - Буура, Лейла Лидия, Берен, Серхат, Тугай, Синем - всички са изключителни!!! KissHands ClapHeart EyesNature StarHeart

# 491
  • София
  • Мнения: 3 422
Здравейте, момичета!
Рокси,  хиляди благодарности на теб и на преводачите за преводите на селджуците.  Гледам ги с интерес отново, малко изостанах, но ще наваксам. Отново гледам и "Дъщеря ми" и се забавлявам с настоящите и бъдещи хубави епизоди.
Сега ще споделя новината за очаквания сериал на Буура, който беше обявен като "Невъзможно". Сега вече ще му казват "Посетител" или "Гост"

Установих, че в две теми се пише за очаквания сериал. Единия за Хазал, а другия за Озан. Там разбрах, че се очаква излъчването на готовия първи еризод да бъде на 23.10. от 20 ч.
Буура е великолепен:
Хубава вечер, до скоро и бъдете здрави.

# 492
  • Мнения: 11 766
Здравейте! Нося ви поредната тройна изненада - пуснаха преводите на още 3 епизода на "Пробуждане: Великите Селджуци", а именно 28-ми, 29-ти и 30-ти епизод! Супер много се радвам. HeartHeartHeart Сериала е невероятен и с радост го гледам с бг превод. И аз още не съм изгледала всички преведени епизоди, но при всеки удобен случай си пускам по някоя серия. Stuck Out Tongue Winking Eye Определено е различно човек да го гледа на роден език и да може да разбере и най-малкия детайл. Sparkling Heart Flowers Four Leaf CloverAnimal Racehorse Хиляди благодарности на нашите страхотни преводачи  за труда, който полагат и за всичко, което правят, за да можем да изгледаме всички епизоди на този прекрасен сериал с бг превод. Sparkling HeartBlushAnimal Racehorse



"Пробуждане - Великите Селджуци" / Империята на Великите Селджуки, Епизод 28 с Бг Субтитри  Hands PrayHeart EyesSparkling Heart

https://ok.ru/video/2810891143817



"Пробуждане - Великите Селджуци" / Империята на Великите Селджуки, Епизод 29 с Бг Субтитри  Hands PrayHeart EyesSparkling Heart

https://ok.ru/video/2819410954889



"Пробуждане - Великите Селджуци" / Империята на Великите Селджуки, Епизод 30 с Бг Субтитри  Hands PrayHeart EyesSparkling Heart

https://ok.ru/video/2827016931977

Хиляди благодарности на Любими Филми и Сериали с Превод - Сериали и Филми с Превод - Neron Online Video - Elihancho1981 и момичето на Нерон HugHugHug

Превод и субтитри: Фейсбук група: Сериали и Филми с Превод - Neron Online Video Hands PrayHeart EyesTada

Ето и едни нови невероятни снимки на нашата красавица Лейля Лидия, които тя лично пусна в профила си днес! HeartHeartHeart Много е красива, сладка и очарователна. Heart EyesHugRevolving Hearts Предполагам, че е на терасата в дома си и се наслаждава на слънцето - страхотна е. Много й се радвам ... Nature SunnyHands ClapNature Star







Ето и една страхотна снимка на Буура от новия му сериал. Много е готин, стилен и очарователен. Невероятен актьор и човек - не се съмнявам, че ще блести над всички ... Sparkling HeartSparkling HeartSparkling Heart



Нинка - и аз видях, че ще коментират сериала му и в други теми. Нормално, когато в даден сериал има повече от един любими актьори - съответно феновете на тези актьори си пишат в тяхната тема. Blush Аз проверих, но засега не е определена дата за старта на сериала на Буура - "Гост". Предполагам, че на феновете много им се иска и някой е пуснал слуха за 23 октомври, но към момента няма дата. Thinking Разбрах също така и че момченцето Метехан Паралтъ, който се говореше, че ще участва с Буура бил опровергал тази новина. Не знам до колко е вярно, но прочетох, че друго дете щяло да играе в сериала - много жалко. Disappointed

Имам да ви споделя и някои неща и за любимия ни сериал "Дъщеря ни", но ще го направя в някой друг пост. За начало ви пускам една невероятна снимка на Буура, Лейля Лидия и малката Берен зад кадър - тук до колкото разбрах са с някаква журналистка, която им е взимала интервю. Големи сладури са Kiss Two HeartsHands Pray Желая ви приятна вечер - бъдете здрави Flowers Four Leaf CloverKissing HeartHeart

# 493
  • Мнения: 8 880
Извинете,че нахлувам,но ето фрагманчето на Гост

4-ти ноември - четвъртък

https://twitter.com/misafirdizisi/status/1450551664730120194

Ердем:Не си спомняш.Нямаш пари.Дори име нямаш.
Нека да те заведа удома.Докато си спомниш
Гедже:Ами ако продължи за по дълго?
Ердем:Няма проблем децата обожават гостите.
-Ела!
Ти нашата нова майка ли ще бъдеш?
+Не!
Гедже:Никога! И без това не искам да оставам тук повече.
Аз не съм като вас!
Ердем:Защо,че ние какви сме?
Гедже:Вие сте адски изпълнени с обич.Толкова,че сте нереални.
Ти,децата,тази къща.Задушавам се тук.
Ердем:Разбрах.
Гедже:Какво разбра?
Ердем:Ясно е,че не си била никога обичана.
И най-вероятно и не знаеш да обичаш.
-Подяволите!
Гедже:Не исках да плувам,но го направих.




Веднага показват фрагман и много труден ден.Да видим какво ще стане...

# 494
  • Мнения: 5 617
Здравейте Hug
Рокси, огромви благодарости за новите преведени серии!:hugs:
 Ееех, ще можем да си ги гледаме и да си спомняме... Heart

Две новини има.
Едната е, че нашия чудесен Тапар ще играе в главната роля във втория сезон на документалната историческа драма на Нетфликс "Възходът на Османската империя". Balloon Много се радвам за  Али, заслужена главна роля! Беше ясно, че няма да остане незабелязан след Селджуците и - ето, случи се! Ще чакам с нетърпение да го видя, интересно ми е и кой султан ще играе.
Днес да започнали снимките.



И другата новина- за десерт. Heart Eyes

Първи тийзър  на новия сериал на Буура- "Гост".



С руски субтитри-
https://vk.com/dizimedya?w=wall-132999259_1179301

Sign Triangular Flag On Post Ъпдейт. GrinningСлед като публикувах, видях, че  BlackRose вече е пуснала тийзъра, ама нищо, да си стои.Grinning

Общи условия

Активация на акаунт