Декорация – за повече красота и уют в нашия дом

  • 185 918
  • 1 813
  •   1
Отговори
# 1 125
  • Мнения: 14 775
И от мен декорация за двора-отрязаното от японския клен. Жал ми е да режа и хвърлям,за това го боднах в чайника.

# 1 126
  • Мнения: 11 540
Много са хубави възглавничките.
Аз правих в събота едно събиране в градината и макар поводът да беше тъжен исках да декорирам хубаво. Може някой да си хареса някоя идея.
Навън всичко беше в жълто и черно.




Клетката за птици мислех да я декорирам с живи цветя, но ми се стори сложно, затова направих цветя от хартия.

Скрит текст:























Вътре само в бяло.

Скрит текст:






Сега като гледам снимките мога да кажа, че на живо всичко изглеждаше по-добре. Извинявам се ако съм повторила някои снимки.

# 1 127
  • Под сянката на разлистените кактуси
  • Мнения: 1 413
На всичките лавандули вкъщи ни трябват и пчелички Grinning

Подносът е нареден засега



А вчера намерих тези чинии в магазина за един долар (който вече е $1.25, какво да правим, инфлация Confused) Качеството не е нещо особено, но са летни и весели, засега вършат работа, особено като за без пари!



# 1 128
  • Мнения: 7 028
tunata,  чудни са!
П.П. И при нас в магазина за 1 евро стоките са вече 1.10. Обаче има много добри попадения, особено за декорация.

# 1 129
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 035
а при нас хитро ги обявяват "от 1 до 100 лева" Wink
няма магазин за левче вече, или аз не съм виждала.

# 1 130
  • Мнения: 1 019
tunata прекрасни са.
Аз усилено си търся някаква свежа декорация и удрям на камък Sad всичко ми е морско, а не лятно.
Но все пак напълних фенера

# 1 131
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 009
а при нас хитро ги обявяват "от 1 до 100 лева" Wink
няма магазин за левче вече, или аз не съм виждала.
При нас има,ама май  надписа на витрината е за смяна...

# 1 132
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
От мен малко селски фън шуй.Joy, че отдавна не съм се включвала. 😃

# 1 133
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 035
и от мен почти селски фън шуй - ароматизатор Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 1 134
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 703
Станах банлана, на фона на вашите декорации, но продължавам да приканвам дамите към " кражбА на цветя"
Тези са ми от мама, а тя има още много за мен Simple Smile

# 1 135
  • Мнения: 3 905
От градинките на мама и баба, няма да го броим за кражба! 😊

# 1 136
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 703
Така си е, наистина! Но по пътя към вкъщи, видях една много хубава пепелно розова роза... Следващите дни ще огледам за куче в двора и ако няма... Simple Smile ще я опустоша малко Simple Smile
П. С. Не влизам в дворовете, през оградата само! Не съм чак толкова нахална, честна дума!

# 1 137
  • Мнения: 1 019
Привет мацки сигурно знаете, ама аз незнаех 🤪 има разпродажба в Инглиш хоум. Аз си набавих малко тикви и сетчета с кокошки ( Великденски) , ако искате ще споделя снимки въпреки, че не им е сезона.
И иии ето този сет за чай

Последна редакция: вт, 24 май 2022, 14:48 от JustMila

# 1 138
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 035
Simple Smile Simple Smile Simple Smile гинко билоба. много тематични комплектчета.

# 1 139
  • Мнения: 33
Здравейте, нямам идея дали това е правилната тема, но случайно да знаете малък бизнес, печатарско студио или нямам идея кой може да ми изработи плакати на черно бели карти на няколко различни града. За да ги сложа в рамка . Нещо подобно:

ПС: има ги в алиекспрес, но първо много време ще отнеме доставката и второ искат по 25$ за една което мисля е много.

Общи условия

Активация на акаунт