Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Ползвате ли филтри за вода,или кани с филтър/Препоръки?

• 518
  • 32
  •   1
Отговори
# 30
Maria-135, спорът с теб е безпредметен. Пропуснала си и часовете по биология в училище - замърсителите не са тези, които ти виждаш с просто око. Остани си здрава.
За протокола: ползвам такива кани от 25 години и знам, че упътването за използване е много важно нещо.

# 31
Simple SmileБлагодаря много,че ме насочвате! Радвам се,че има толкова много хора,които се интересуват и обръщат внимание на качеството на водата и здравословния живот. Единственото нещо, което ме притеснява е Ph-то на водата, когато преминава през филтрите на тези кани.
 Търся нещо по-удобно и в дългосрочен план,което да се прикачва директно към водопровода.
Ще ви държа в течение, ако попадна на нещо наистина стойностно и ефикасно.Thinking

# 32

Търся нещо по-удобно и в дългосрочен план,което да се прикачва директно към водопровода.
Ще ви държа в течение, ако попадна на нещо наистина стойностно и ефикасно.Thinking
Тук има такива теми.

Общи условия

Активация на акаунт