Как мъжете тестват жените в периода на ухажването?

  • 18 893
  • 207
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 944
Simple Smile Аз съм настроена позитивно..
Какви загуби в период опознаване?

# 76
  • Мнения: 6 568
Каква хубава тема! Как съм могъл да я пропусна???
Отговарям на въпроса - с тест за бременност.

# 77
  • Мнения: 5
Не мисля, че има човек(независимо мъж или жена), който да не е тествал в началото на едни отношения. Понеже с партньора ми се запознахме при съмнителни обстоятелства(и двамата бяхме обвързани), то "тестът" от него страна е бил когато ми каза, че иска да се жени. Впоследствие сме го коментирали и ми беше обяснено, че един вид е искал да провери дали държа на него, за да продължим да поддържаме приятелски отношения.
От моя страна не е имало кой знае какви тестове, но съм проверявала дали го е грижа. Например като е късно вечерта и е студено дали ще дойде да ме вземе, дали ще ми звънне, за да потвърдя, че съм се прибрала, дали като съм болна ще се погрижи за мен и т.н.

# 78
  • Мнения: 12 473
Уикенда му мина и последния тест.
Отидох да се видя вечерта по работа с мъж и в тях. Казах му и не трепна.

# 79
  • Мнения: 2 779
Не е кой знае какъв тест.

# 80
  • Мнения: 12 473
Може. Но за мен е.
(Но ако винаги са те ревнували параноично, сега ми е като балсам доверието)

# 81
  • Мнения: 25 449
И аз се учудих що за тест е това, но след уточнението разбирам – ако са те ревнували патологично преди, да, тест е.

# 82
  • Мнения: 2 921
Каква хубава тема! Как съм могъл да я пропусна???
Отговарям на въпроса - с тест за бременност.
Ако направи аборт без да те уведоми, че си имал шанс да станеш баща, става или не става? Joy

Аз побеснявам само от идеята, че някой би ме тествал и това е достатъчна причина да сложа край на връзката.

# 83
  • Мнения: 553
Нищо не тествам, щом ми е привлякла вниманието значи има свойства които са ми важни. После вече е възможно да почнат да светкат червени лампи, тогава е нормално да провериш дали става въпрос за временен глич в системата или за черти с които не си съгласен да живееш.

Но все пак, ако един автомобил ми доставя голямо удоволствие, като нищо да склоня да живея с проблемите които от време на време ми създава.

# 84
  • Мнения: X
Каква хубава тема! Как съм могъл да я пропусна???
Отговарям на въпроса - с тест за бременност.
Ако направи аборт без да те уведоми, че си имал шанс да станеш баща, става или не става? Joy

Аз побеснявам само от идеята, че някой би ме тествал и това е достатъчна причина да сложа край на връзката.
Но ти да тестваш не е проблем, нали.

# 85
  • Мнения: 2 921
Но ти да тестваш не е проблем, нали.
Да ти кажа честно, все ми е тая: кога, къде и колко получава.
Необходимо и достатъчно условие е да ни е добре двамата заедно и да не ме товари финансово, т.е. да поема своя дял от сметката, който е 50/50 и да не ме прави съдружник в съмнителни финансови начинания, които биха ми донесли негативи в бъдеще.
Аз съм сребролюбка, както не веднъж съм подчертавала и финансовото ми спокойствие може да прати в киреча коя да е любов.

# 86
  • Мнения: X
Мъжете не тестват жените. Това да женски номера, но мъжете обръщат внимание на определи неща.
Напр.
Дали жената знае от коя страна се хваща ножът, ако живее сама дали си е оправила леглото или дали мивката и копчета за боклук са и пълни. Това за сериозна връзка. Иначе леглото. Харесаха  ми няколко примера за сметката. Аз напр. никога няма да повторя среща с жена, ако дори не се бръсне... Това е. Иначе тия тестове са безумие и са отражение на болното ни общество

# 87
  • По света и у нас
  • Мнения: 1 302
Хубава тема, съзнателно или несъзнателно, всички подлагаме на някакъв вид тестване хората, с които сме.

Преди време излизах с едно много симаптично момче. Умен, приятен мъж, чудесен по много параграфи. Отивам у тях за първи път - порой. Неприятно, неуютно, студено. Януари, като сега. Моля го - студено ми е, може ли малко да пуснем отопление. Нямам, казва ми, на мен никога не ми е студено, демонтирал съм радиаторите. Ами добре, ама как очакваш жена да е в тоя хладилник?!
Като виц ще прозвучи, но тогава разбрах, че не е за мен - ако не ти пука да си изчистиш дома и да го стоплиш, като ще идва гадже, какво изобщо очакваш, какво показваш? Надявам се, защото е добро момче, да намери жена, която ще има търпение към тези неща, но това не съм аз и надявам се да е за добре, а ако и да не е - поне честно е.


Точно така, да си седи в пещерата сам скота! Има такива и то доста - пестят от парно… и цял живот ще мръзнете за да може той да икономисва. Добре че си се махнала на време.

# 88
  • Мнения: 360
Хубава тема, съзнателно или несъзнателно, всички подлагаме на някакъв вид тестване хората, с които сме.

Преди време излизах с едно много симаптично момче. Умен, приятен мъж, чудесен по много параграфи. Отивам у тях за първи път - порой. Неприятно, неуютно, студено. Януари, като сега. Моля го - студено ми е, може ли малко да пуснем отопление. Нямам, казва ми, на мен никога не ми е студено, демонтирал съм радиаторите. Ами добре, ама как очакваш жена да е в тоя хладилник?!
Като виц ще прозвучи, но тогава разбрах, че не е за мен - ако не ти пука да си изчистиш дома и да го стоплиш, като ще идва гадже, какво изобщо очакваш, какво показваш? Надявам се, защото е добро момче, да намери жена, която ще има търпение към тези неща, но това не съм аз и надявам се да е за добре, а ако и да не е - поне честно е.


Точно така, да си седи в пещерата сам скота! Има такива и то доста - пестят от парно… и цял живот ще мръзнете за да може той да икономисва. Добре че си се махнала на време.



Имаше един, който на 50 години още си спеше с брат си по ъгловите легла и не му се харчеха пари...

Ако един мъж не се държи с вас като принцеса , да ви слага на първо място и да си харчи от парите за вас, не ви й
 трябва...вие бедна  можете да си бъдете и сама.....

# 89
  • Мнения: X
Мариета, с какво заслужаваш един мъж да те слага пред себе си и да харчи преди всичко за теб?

Общи условия

Активация на акаунт