Естетични корекции по лице, тяло и т.н. – 38

  • 67 953
  • 735
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 22 766
Здравейте.
В края на октомври миналата година си сложих радиес и филър Teosyal RHA 1. Това са ми първите процедури, за които се навих, но сега не знам дали не съжалявам... Не мога да преценя дали имаше ефект. Знам, че при радиес се появява след известно време, но вече минаха близо 3 месеца и вместо да се харесвам, аз все повече не мога да се понасям...
Не знам дали е от значение, че две седмици след поставянето на филърите се разболях от коронавирус и дали това е дало някакво отражение. Имала съм под очите малко торбички, но сега направо не е за вярване - изгледам още по-подута, а освен това и назолабиалните бръчки, вместо да се подобряват, все едно станаха по-дълбоки.
Не вярвам за два-три месеца изведнъж чак пък толкова да съм се състарила, че да изглеждам така. По-скоро си мисля, дали са ми поставени правилно филърите
Дайте съвет! моля...
Аз съм против синтетичните филъри /радиес/, не съм и няма да си сложа такова нещо. Ако след три месеца нямате ефект, няма и да има, мисля. Може и вирусът да е дал отражение, нали се коментира много в момента - ваксините и предизвикването при някои хора на отоци в областта на филърите, та значи дава отражение. А защо не питате лекаря, поставил ги? Вземат парите, после не ги търси...
Кой филър не е синтетичен?Simple Smile
Artefill, Radiesse, Sculptra- синтетични- направени от продукт, който не се произвежда в човешкото тяло по естествен път; Restylane, Juvederm, and Perlane- направени от продукт произвеждан в човешкото тяло- колаген, хиалуронова киселина
Да де, ама ХК е синтетична също.Откъде мислите идва Simple Smile))
А частиците в Радиес се произвеждат в човешкия организъм също:
калциев хидроксилапатит микросфери – (CaHA) суспендирани в гел-носител. Калциевият хидроксилапатит е биологичен материал, който повече от двадесет години се използва в ортопедията, неврохирургията, денталната медицина, отоларингологията и офталмологията. Той е основната минерална съставка на костите и зъбите, което го прави безопасен, биосъвместим, биоразградим, нетоксичен и неантигенен т.е. това е естествен продукт, който не съдържа чужди белтъчни молекули,

# 226
  • Мнения: 3 587
Припомнете ми, имаше ли доволни от Vela Shape III антицелулитни? Изкушавам се за един пакет  - на 50% до края на януари в https://www.reina.bg

# 227
  • Мнения: 19
Здравейте.
В края на октомври миналата година си сложих радиес и филър Teosyal RHA 1. Това са ми първите процедури, за които се навих, но сега не знам дали не съжалявам... Не мога да преценя дали имаше ефект. Знам, че при радиес се появява след известно време, но вече минаха близо 3 месеца и вместо да се харесвам, аз все повече не мога да се понасям...
Не знам дали е от значение, че две седмици след поставянето на филърите се разболях от коронавирус и дали това е дало някакво отражение. Имала съм под очите малко торбички, но сега направо не е за вярване - изгледам още по-подута, а освен това и назолабиалните бръчки, вместо да се подобряват, все едно станаха по-дълбоки.
Не вярвам за два-три месеца изведнъж чак пък толкова да съм се състарила, че да изглеждам така. По-скоро си мисля, дали са ми поставени правилно филърите
Дайте съвет! моля...
Аз съм против синтетичните филъри /радиес/, не съм и няма да си сложа такова нещо. Ако след три месеца нямате ефект, няма и да има, мисля. Може и вирусът да е дал отражение, нали се коментира много в момента - ваксините и предизвикването при някои хора на отоци в областта на филърите, та значи дава отражение. А защо не питате лекаря, поставил ги? Вземат парите, после не ги търси...
Кой филър не е синтетичен?Simple Smile
Artefill, Radiesse, Sculptra- синтетични- направени от продукт, който не се произвежда в човешкото тяло по естествен път; Restylane, Juvederm, and Perlane- направени от продукт произвеждан в човешкото тяло- колаген, хиалуронова киселина
Да де, ама ХК е синтетична също.Откъде мислите идва Simple Smile))
А частиците в Радиес се произвеждат в човешкия организъм също:
калциев хидроксилапатит микросфери – (CaHA) суспендирани в гел-носител. Калциевият хидроксилапатит е биологичен материал, който повече от двадесет години се използва в ортопедията, неврохирургията, денталната медицина, отоларингологията и офталмологията. Той е основната минерална съставка на костите и зъбите, което го прави безопасен, биосъвместим, биоразградим, нетоксичен и неантигенен т.е. това е естествен продукт, който не съдържа чужди белтъчни молекули,
Така се класифицират според ASPS, едните се произвеждат по естесвен път там където се ижектират В КОЖАТА и се взимат от естествен източник- уж от растителен източник(plant-based substance ), другите са синтетично добити.
Междувпрочем не казвам, че "естествените" са по добри. И едните и другите имат предимства. Естествените са хидрофилни и остават ефект торбички под очите, когато са поставени в тази зона, или пък добре познатия ефект тип "мустак", който често се получава с Juvederm в устните. Разбира се много зависи, кой ти поставя филъра, аз напоследък не съм склонна да се доверявам на българските лекари за нищо

Последна редакция: сб, 23 яну 2021, 16:05 от ❀✿Desi❀✿

# 228
  • Мнения: 977
Момичета,здравейте! Извинявам се,че нахлувам така в темата,нямах много време да прочета темите. Искам да ви попитам за филъри в устните-колко време след слагане на ампулата,трябва да сложа пак. Решила съм да си сложа 1ампула в Скин консулт в София,но нямам идея на колко време се поддържат. Мненията в интернет са доста различни. Благодаря ви предварително!

# 229
  • Мнения: 3 587
Предстои ми подочен филър и ботокс пачи крак. Кое да направя първо? Няма да са едновременно.

# 230
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
Предстои ми подочен филър и ботокс пачи крак. Кое да направя първо? Няма да са едновременно.
Здравейте искам да направя сьщото след 2 месеца, но едновременно. Още се колебая 😊при кой ще отидете? Споделете моля после как е минало.

# 231
  • Мнения: 3 587
Филърно съм си при Ванеска /записванията са 2 седмици напред/. Ботокс имам да си го взимам както компенсация от Дерма акт, затова там. За последно надявам се.

# 232
  • Мнения: 339
Здравейте, искам да попитам по-запознатите от мен за хиалурона в устните. Лятото си сложих при д-р Балабанов от Благоевград, но за 2 месеца се абсорбира. Чувала съм, че при много жени така се получавало в началото, но дали е така. Дали в началото трябва да се слага по-често хиалурон в устните, докато се натрупа, а после се поддържа на по-голям интервал, или просто при мен са поставени по-нискокачестени филъри.

# 233
  • София
  • Мнения: 385
До колкото знам др Балабанов слага неизвестна субстанция,която вероятно е силно разграден филър и ефектът е кратък. И по-добре де,че такива неща съм виждала след намесата му....

# 234
  • Мнения: 110
Здравейте дами!
Някоя от вас, има ли наблюдения или да се е подложила на процедура с Venus Legacy лифтинг на лице и редуциране на двойна брадичка?
Направени са ми 6 процедури през седмица и ефект никакъв!!.  Disappointed
Как мислие вие, според вас кой метод, коя процедура е най-ефективна за двойната брадичка?! Без инвазивен метод /имам предвид поставяне на конци/.

# 235
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 215
Ако не е много зле положението - йога за лице и масажи,ръчни или с уред.Но изисква постоянство и поддържане. Има и процедури за разграждане с киселини,напр. Белкайра или нещо подобно.

Последна редакция: пн, 25 яну 2021, 12:40 от karmacoma

# 236
  • Мнения: 925
Здравейте момичета, имам много пигментни петна по лицето, посетих дерматолог и ми предложи IPL процедура за премахване, като ми каза, че една процедура няма да бъде достатъчна, след първата щели да избледнеят и ще е необходимо около 3 процедури. Някоя от вас има ли опит изобщо с тази процедура, за да знам какво да очаквам. Ще направя и консултация с д-р Стоилова в Дермавист Пловдив.

# 237
  • Мнения: 22 766
Очакванията няма как да се оправдаят при всеки  за съжаление.Има един куп “зависи”
Аз правих СО2 лазер и също трябваше да направя няколко поредни(не съм още) за добър ефект.С една не става.

# 238
  • Мнения: 12 962
Да дам отчет след втория СО2, беше в четвъртък по обяд, а днес вече нямам никави крусти, висчко се обели! Този път се възстанови страшно бързо кожата, при положение че на малко по- високи параметри ме работи. Пак си бях така страшна на 3 ден, почти черна:)
За няма и 5 дни мина всичко. Кожата е плътна и опъната, но може и още малко да има оточност, та свъсем да съм загладена:) ще видим по- натам. След месец 3-я и последен за тази година, пълния ефект след 1-2 месеца ще видя.

Последна редакция: вт, 26 яну 2021, 21:29 от JACKLIN*

# 239
  • Мнения: 2 013
А преди това около очите имаше ли бръчици - това ли казваш, че след процедурата са се махнали?

Общи условия

Активация на акаунт