Кой какви сериали гледа?- Новини, премиери, обсъждане - тема 29

  • 35 697
  • 739
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 119
Започнах един руски. “Беспринципные”.
Забавен е.

# 106
  • Карнобат
  • Мнения: 689
Гледах първа серия на 30 сребърника и не знам какво да мисля,стори ми се,че имаше не един тъп момент,и като цяло,интересът ми е много слаб. Интрото е впечатляващо иначе във визуално отношение,ако трябва да кажа нещо положително.
В следващите епизоди нещата се раздвижват и то много. И аз не харесах първа серия, но после си промених тотално мнението.

# 107
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
По препоръка от тук, вече съм на втори сезон на Dark, чудесен, такива ги обичам-интересни и завършени, да не чакам сезон. Няма да откажа препоръки к за други интересни, вече свършили сериали.
Преди него гледах  Luna, el misterio de Calenda S / Луна: Мистерията на Календа, един сезон, не знам дали има втори, и той ми хареса, нищо, че е за върколаци. 😁

# 108
  • софия
  • Мнения: 111
По препоръка от тук, вече съм на втори сезон на Dark, чудесен, такива ги обичам-интересни и завършени, да не чакам сезон. Няма да откажа препоръки к за други интересни, вече свършили сериали.
LaughingLaughing Аз в средата на втори сезон вече бях започнал да се обърквам, а в трети нещата (за мен) станаха неудържими.

# 109
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Ама и аз така, даже щях да питам дали има тема за него, че да се поосаферя 😁

# 110
  • Мнения: 11 308
Джеронимо, w7rufd, заповядайте в темата на сериала

# 111
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 478
По препоръка от тук, вече съм на втори сезон на Dark, чудесен, такива ги обичам-интересни и завършени, да не чакам сезон. Няма да откажа препоръки к за други интересни, вече свършили сериали.
LaughingLaughing Аз в средата на втори сезон вече бях започнал да се обърквам, а в трети нещата (за мен) станаха неудържими.
Същата работа, ние така и не догледахме третия сезон. Малко в повече ни дойдоха.

# 112
  • софия
  • Мнения: 111
Ама и аз така, даже щях да питам дали има тема за него, че да се поосаферя 😁
ее, ти ако от сега имаш нужда от упътване, трети сезон не знам кво ще правиш... Ако има тема за тоя филм, ще е в някой от МЪЖКИТЕ компютърджийски форуми, дето са интелигентните пъпчиви момчета с много RAM Laughing
Оспех! Wine Glass

ПП: бааси, и тука имало тема, докато съм писал мнението, са ни я показали. Отивам да преброя най-интелигентните мами във форума.

# 113
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Леле, къде аз съм се нахендрила 😁Ама ми и интересен, много искам да го схвана, няма да се откажа. 😁
Благодаря за пътя към темата, отивам🤗

# 114
  • Мнения: 47 963
Стига де, не е толкова сложен:hugs: отначало шока от връзките е голям, но после вече гледайте без да се впечатлявате толкова. В един момент става повече плетеница от чувства, отколкото от нещо друго.

# 115
  • София
  • Мнения: 27 140
Приключих с ''La Casa de Papel''
https://www.imdb.com/title/tt6468322/?ref_=nv_sr_srsg_0

Наистина велико шоу, спор няма. Simple Smile За по-малко от седмица опрасках 31 епизода. И наистина първите два сезона са по-добри, но не съм съгласен с не малкото критики в имдб, замунда и фейса относно сезони 3 и 4 на Нетфликс. Аз предварително се настроих да хуля ама то взе, че ми харесаха. Simple Smile Наистина личи си типичната Нетфликс пропаганда. В някои моменти излишна и прекалена, но доколкото са могли са запазили атмосферата и духа на шоуто. Но са прекалили с хиперболата.
Крайната ми оценка е 8.5 и се радвам, че не падна до 8.0, че бяха на косъм... И това заради някои недоразумения за които ще спомена в скрит текст, защото са спойлери. Тези, които не са гледали сериалът да се поправят непременно и да не четат в спойлера.
Скрит текст:
Защо по дяволите Найроби?!?! И ок, хубаво решили са да я затрият, но за какво я спасиха по толкова сложен и безумен начин (с операция на 'тъмно' от Токио, хех) за да я убие после онзи несретник и то пред очите им. Нямам думи. И този психар за какво изобщо ни занимаваха с него? Някакво намигване към Джон Маклейн и Умирай трудно ли, що ли? Особено смешно бе когато го стреляха от три позиции и само веднъж го нацелиха около рамото.
Друг супер дразнещ образ. Бременната кучка. Съжалявам за израза. Не мога да я дишам, ама с този надут корем е ясно, че ще е неприкосновена, язък.

Въпрос към феновете, какво мислите като развитие в началото на сезон 5
Скрит текст:
1) Алисия Сиерна ще убие Професора (абсурд)
2) Професора убива нея (още по-голям абсурд)
3) Тя го арестува с цел слава и реабилитация
4) Минава на тяхна страна заради това, че полковин Тамайо искаше от нея да опере пешкира. А защо не и заради парите. Малко ли са...
Или 3 или 4 ще е. Може в сезон 5 да се наложи да спасяват Професора ама едва ли, няма толкова умен да измисли план. Може би Палермо, ама другите не го харесват и уважават, а и той е виновен за Найроби, както Токио за Москва. По-скоро 4 за мен ама не бих заложил.

И наистина няма ли някой да гръмне...
Скрит текст:
Артурито
аааа, няма такава досада хораааа. Тоз и от хлебарката е по-вреден.
Grinning

Последна редакция: пт, 15 яну 2021, 22:49 от Diavolo

# 116
  • София
  • Мнения: 5 828
Свалих The Pembrokeshire Murders - само 3 серии, с Люк Евънс.
https://www.imdb.com/title/tt11649104/

# 117
  • Мнения: 4 075
Дяволче!
Първо, благодаря и за твоите препоръки, ще метна, каквото не съм гледала. От относно задължителните - Фарго съм го гледала и го обожавам Wink На Рей Донован му се чудя от няколко години, явно ще се гледа и той, щом казваш, че е толкова добър.

За Касата и началото на 5 сезон
Скрит текст:
Ще й изтекат водите и ще започнат контракции Joy Така няма да успее да стреля по Професора. Неслучайно е мнооооого бременна. Макар че, като се замисля, е леко елементарен начин да излязат от ситуацията.

Относно
Скрит текст:
Найроби. И аз не разбрах защо я убиха, при положение, че има още един сезон. Тя е обожаван персонаж, като Берлин. Айде, при Берлин беше друго - финал (уж) на сериала, той е трагичен образ, имаше логика. И все пак в някакъв аспект го върнаха обратно. Иначе четох, че сцената със смъртта й е била голям шок за феновете, имаше коментари, че не са спали с дни след това  

Последна редакция: пт, 15 яну 2021, 22:51 от Donna Paulsen

# 118
  • Мнения: 901
Рей Донован беше добър в началото, последните 2 сезона падна качеството и се чудиха какви глупости да снимат. Изчерпа се. Иначе Лив Шрайбър прави много добра роля. Говореше се за финален филм, но няма новини.

# 119
  • София
  • Мнения: 27 140
Да, съгласен, че развалиха и Рей Донован, но въпреки слабия финален сезон е от шоутата, които не бива да се изпускат. Simple Smile

хах, Дона ако познаеш те признавам Wink
Ама ще отнесат яко присмех ако стане точно така, хихи
ама то и аз се шокирах
Скрит текст:
изобщо ама изобщо не го очаквах. особено след като я спасиха. Все едно я убиха два пъти в един сезон?!
Нешо търкания с актрисата???

Общи условия

Активация на акаунт