Уговорка с акушерка или с доктор?

  • 2 592
  • 32
  •   1
Отговори
# 30
  • Бургас
  • Мнения: 5 632
ЗА секцио е необходим лекар не съм твърдяла обратното, но ако е нормално раждане, е необходима единствено акушерка. А за това, че докторите са шефовете в Бургас като платиш на лекар за нормално раждане и за акушерката няма нищо тя малко се "по нацупва". Повярвайте ми на смяната на която се паднах това им беше темата. Даже ми се скараха когато попитах коя докторка ми е пукнала мехура  Rolling Eyes  Така, че незнам при вас как е ама тука е така. За нормално раждане се плаща на акушер, ако е на лекар и за акушера трябва да има  Sleeping Пък да си призная бях неподготвена и не се бях уговорила. Но аз бях решена твърдо да си платя на АГ специалист. Незнам сега мисля по друг начин

# 31
  • Мнения: 5 468
Цитат на: mama78
Искам да попитам като имам уговорка слекар заплаща ли се дерат ли кожи Imp Аз трябва да сам секцио по медецински причини не по желание, здравната каса им плаща всичко,трябва ли да и плащам нещо на моята докторка кадето ме следи от самото начало ако реша тя да ми прави секциото или които ми се падне на смяна.Нека някоя мама сподели  ooooh!


Аз родих така секцио само с направление от очен лекар, без уговорки. Отидох 10 дена преди термин, приеха ме в болницата и след 2 дена ме оперира, доктора който беше на смяна. Притеснявах се, кой ще е на смяна, но ме успокояваха, че всички били добри. И така - ей ме на - жива съм, че и здрава с бебе на 8 месеца. Повече кураж!

# 32
  • Мнения: 712
Цитат на: Vache
Цитат на: Ani111
Не искам тази тема да стане поредната полемика "за" или "против" предварителната уговорка. Нека тези, които смятат, че ще се чувстват по-сигурни с такава, да кажат с кого предпочитат да я направят - с доктора, който ще води раждането, или с акушерката? Мислите ли, че е отживелица да смятате акушерката за по-благонадеждна, или според вас от доктора една родилка зависи повече и той е по-важен?


Ох, абе хора... акушерката и доктора са еднакво важни... Бебето беше поето от акушерката, но доктора правеше всички прегледи, назначаваше всички манипулации и т.н. Не може да се каж, че някой от тях е по-благонадежден от другия. ТЕ СА ЕКИП!!!!!! Мисля, че това е важно да се знае! Говорим за нормално вагинално раждане... За секциото е ясно, че няма да те среже акушерката!



  202uu

100 % съм съгласна!!!!
Вярно, че в повечето случаи акушерките отнасят по-голямата част, но все пак лекар си трябва.

Общи условия

Активация на акаунт