Какво имаме в дамската си чанта, забранено за мъже

  • 4 739
  • 80
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 28
Тази тема ще я чета и следя с голям интерес. Нали вече са на мода малките унисекс ранички?

# 46
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Една дамска чанта трябва да може да побира поне две бири и кило картофи. Simple Smile
Наскоро имахме доста багаж от Кауфланд и понеже бях с голяма,здрава чанта,две бири пренесох в нея.Честно.Плюс 350 грама пушено филе(добре опаковано).
Simple Smile
Четох,че ако жена помоли мъж да ѝ донесе нещо от чантата,мъжът носи цялата чанта, защото го е страх нещо вътре да не вземе да го ухапе.
Но познавам мъже,които с удоволствие бъркат в дамски чанти.
Иначе какво съм носила,което пък да е чааак толкова тайно-не се сещам.
В моите чанти живее трол,който яде разни неща,понякога не ги връща или ги връща не когато ми трябват...
УжасТ с тези чанти.
Все мъкна големи чанти,малките така се препълват,че не мога да ги затворя.

# 47
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Разсмя ме.
За бъркането в чантите....
У дома всеки уважава личното пространство на другия и е недопустимо то да бъде нарушено.
Чуждите  джобове , телефони,  чанти, шкафове, чекмеджета са неприкосновена територия. ...
Преди 5 или 7 години и аз имах  едно тролче (дъщеря ми). Вземаше   си пакетчето ми  с дъвки от чантата, но минах на такива с лакрица , които тя не харесва.От тогава престана.

Последна редакция: пн, 18 яну 2021, 11:14 от sl

# 48
  • Мнения: 2 816
Това с дъвките ми е познато Освен това при мен не се намираше шоколад ,а откакто минах на черен, шоколад колкото искаш...

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Моят син и моят приятел ми мъкнат цялата чанта,ако помоля да ми донесат нещо.
Личното пространство е важно,да.
Никой не ровичка в телефона на другия.Моят няма парола,нищо не крия,но и никой не го пипа.
В чантата ми обаче няма проблем да се бръкне,пак няма нищо тайно.

Mimeto74,бях взела шоколадови бонбони за сина в салфетка ги бях увила.Лято,жега,чантата явно е била на слънце...Та оттогава НЕ слагам шоколад в дамска чанта.

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 5 914

Mimeto74,бях взела шоколадови бонбони за сина в салфетка ги бях увила.Лято,жега,чантата явно е била на слънце...Та оттогава НЕ слагам шоколад в дамска чанта.
Божееее, това ме подсети за един канфуз. Една жена с детето на опашка в месарски магазин, лято, зверска жега, отваря чантата да вади портмоне и се разнася зверска смрад... Оказва се, че на предиобедната разходка купили скариди /варени, от тия които ти продават на улицата в чашка/ и понеже останали ги прибрали в чантата. Е, няма да ви кажа привечер как смърдеше. Жената много се засрами.

А иначе относно чантите аз съм минималист. Във всяка има маска, кърпички, дъвки,  текстилна или PVC торбичка за пазар. Прихвърлям от една в друга само 2 телефона, 2 връзки ключове и портмоне. Всичко друго може да се купи дори и по спешност от магазин. Грим не подновявам през деня, червила и балсами не ползвам, превръзки,  тампони, резервен чорапогащник, парфюми си живеят в шкафче в офиса, при необходимост са под ръка и така....

# 51
  • Мнения: 8 890
А защо изобщо мислите, че мъжете имат интерес към нашите чанти? ММ поне няма. И аз нямам интерес към неговата.

# 52
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 722
Дезинфектанта ми виси на дръжката. Иначе в чантата си в момента имам: ключове, документите на колата, 2 тефтера, единият работен , другият свързан с ремонта, 4 телефона (български, американки), таблет, зарядни с различни преходници, носни кърпички, регистрационен номер на кола, ваучер за летене, фитнес тефтер, 5 цветни нимикала, острилка, гланц, резервни дезинфектанти -2 броя, пакетче носни кърпички, маски-3 броя, пакетче конци за зъби, портфейл ( пари, карти, документи), комплект за маникюр, тайд писалка за петна, комплект ключове за апартамента на родителите ми ( на 500 км от мен), 3 камъчета ( подарък от сина ми), кутийка с визитки, метър, парфюм, слънчеви очила, диоптрични очила.
Само да спомена, че чантата е малка, но с много джобове. И т.к. Съм нон стоп с колата, не е пълна до степен експлозия

# 53
  • Варна
  • Мнения: 1 012
Аз ходя с малка кожена раничка, така ръцете ми не са заети да държат дръжки.

Винаги имам по един пакет интимни кърпички, мини раничка с ключовете, забравен балсам за устни, хартийки със записки.

# 54
  • Мнения: 28
Как е по добре и удобно в една женска чанта, по вече джобове ли да има по нея или по вече прегради вътре в нея? 🤔

# 55
  • Мнения: 2 816
Аз харесвам големи чанти с повече прегради и джобове.Така,че и двете.😀😀😀

# 56
  • Мнения: 28
Прочетох всички отговори от жени в тази публикация. Едно ми стана интересно, почти нито една не каза, че носи цигарите и запалката си в дамската чанта. Та да питам, къде си носите цигарите кибритя и запалката?

# 57
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 796
Прочетох всички отговори от жени в тази публикация. Едно ми стана интересно, почти нито една не каза, че носи цигарите и запалката си в дамската чанта. Та да питам, къде си носите цигарите кибритя и запалката?

Модерни сме и не пушим Simple Smile
Аз не пуша. Но всъщност в една от чантите си имам и запалка.... Май я имам от времето, когато съм пушила, не помня.

Последна редакция: вт, 19 яну 2021, 12:35 от AIDA_N

# 58
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
Как е по добре и удобно в една женска чанта, по вече джобове ли да има по нея или по вече прегради вътре в нея? 🤔

Дори малка да е чантата, джобовете решават много проблеми за мен. Прегради не са ми необходими, предпочитам множество джобове с ципове. Чантите, които си купувам в последните години, разполагат с много такива.

# 59
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Прочетох всички отговори от жени в тази публикация. Едно ми стана интересно, почти нито една не каза, че носи цигарите и запалката си в дамската чанта. Та да питам, къде си носите цигарите кибритя и запалката?
През лятото ги отказах.
Но не ги носех винаги в дамската чанта,все по джобовете имах запалки,рядко в чантата.В нея просто не ги намирах...
Кутията с цигари обикновено в джобове на яке слагах,в чантата също,но падат боклуци от тютюна и не е приятно.
Може би затова и други дами не ги слагат в чантата.

Общи условия

Активация на акаунт