Януари дойде и донесе ни чертички две ! ~бебеправене 383~

  • 34 166
  • 757
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 978
Добро утро!
jessi, взимам си много от прашеца, дано да залепне! Grinning
hariom, ще чакам да разкажеш как каза на мъжа ти Simple Smile така са ми интересни тези истории Bowtie
Аз днес съм в О, я кажете колко пъти и колко дни сега да действаме, че явно нe правя нещо както хората Grinning

# 451
  • Мнения: 1 428
Амии така както казах той се прибра (винаги влиза първо в спалнята като си измие ръцете да се преоблече) и викам супер там е мястото,аз нагоре писах бях купила два балона исках розов и син  ма нямаше да взех сърце и син балон и викам са ще завържа тестаа ама викам чакай ще взема и биберон,та теста в кутиика и биберонаа завързани и посредата на леглото ии беше много готино,викам бременна съм ще ставаш татко ако всичко е наред и той напрао му се насълзиха очите
Сегаа ви прикачвам и снимки да видите
Скрит текст:

# 452
  • Мнения: 282
Не съм експерт в темата с графиците , ние задължително действаме 2 дни преди пресполагаема О, на самия ден и след това 2 пъти още през ден.
Добро утро!
jessi, взимам си много от прашеца, дано да залепне! Grinning
hariom, ще чакам да разкажеш как каза на мъжа ти Simple Smile така са ми интересни тези истории Bowtie
Аз днес съм в О, я кажете колко пъти и колко дни сега да действаме, че явно нe правя нещо както хората Grinning

# 453
  • Мнения: 702
Hariom1 страхотна изненада, браво! 🤗 Пожелавам само положителни емоции от тук нататък и след това да ни замеряш с памперси!
Ggirl за графиците и мен не ме бива. Един АГ казва през ден било най-добре, друг всеки ден, та човек не знае.. Пожелавам ти този път да го хванете яйцето! 🥰

Няма да изброявам защото ще пропусна някоя, на всички стискам палци и се моля скоро да се преместим в другата темичка! 🙏❤️🤞

# 454
  • Мнения: 902
Аз не знам до колко е окей, но сме решили първоначално да не се вталясвсме много и да не го мислим. Не правя тестове за ову засега. Следя я само през приложение, като знам, че на тях не може много да се разчита. Пада се след около 6 дни да съм в ову и всеки ден правим по един опит. Пък да видим натам.

# 455
  • Мнения: 125
Hariom1, чудесна изненада 🎉💙💗🎉
Ggirl,  и аз съм чувала, че през ден е най-добре.Така спермитата се били  обновявали. Преди спермограма и инсеминация искат поне 2 дни въздържание. Успех каквото и да решиш.Божа работа си е 🙏
Късмет и вяра , момичета 🍀🍀🍀

# 456
  • Мнения: 3 199
темата за вече бременни е ,,НА път е нашата мечта а искам бебе ни събра",тук момичетата (ако следиш темата) всяка от нас има някакъв проблем било малък или голям
Не е съсвсем така Хариомче. Тук не е проблемното, така че и без проблем може. А темите за бременни са - бременност с термин едикоий си месец, тази която ти цитираш пак не за включване от нищото.

Диди страхотни бебоци, много ми харесва новата ти картинка и the dark side Simple Smile
Николче, честито мила.
Ели хайде към успех.
Манди и ти си този месец нали?
Ането гуш.

# 457
  • Мнения: 299
Kactus, бързо възстановяване Green Heart
iren, стискам палци за утре Green Heart
Believe, успех Green Heart
Ели, късмет Green Heart
Ggirl, през ден май е най-добре, но ако имате сили непречи и всеки ден. Дано хванете яйцето Green Heart
Одри Hug
Hariom, много хубава изненада.
Аз цял ден се чудих как да кажа на ММ и накрая прибрах се от работа, подадох му теста и му казах " Това ти е подаръка" аз се разревах, а той милия не повярва JoyJoyJoy

# 458
  • Мнения: 572
Ggirl през ден се препоръчва, но при нас стана в месеца, в който засилихме на всеки ден (3 дни подред). Не знам дали е случайност. Просто пробвайте каквото не сте пробвали досега, може и различно време на деня да пробвате, но не го мислете много.

# 459
  • Мнения: 125
Здравейте, момичета! Честито на бременните сладурки, лека и успешна бременност. Heart
Аз малко плахо влизам, днес сутринта със ставането реших да си направя тест, ей така на шега един ден преди датата на Ц. Дали на шега, дали наистина взе че се показа втората черта. Направо онемях, не го очаквах. Този месец засякох О с тестове на 15 януари, но с ММ се сдърпахме леко и пропуснахме този ден, а опити правихме 2 дни по- рано. Честно да си призная малко ме е страх да се зарадвам, защото края на ноември имах биохимична. Правим опити от година и малко и се надявам това да е нашето човеченце. Симптоми нямам никакви, освен напрежение в гърдите. Всеки месец с надежда се вглеждах и в най- малкия симптом, който си докарвах с психиката си. Този месец бях убедена, че не се е получило, не съм се вглеждала в нищо, разсейвах се, бяхме на ски (евала, че се е закрепило в такива условия, упорито ще да е Grinning ). Моят съвет е доколкото е възможно да не се вглеждаме на всяка цена за симптоми и да се разсейваме с каквото и колкото можем.
Успех, дано всички видят двете чертички мноого скоро! Heart Eyes

Скрит текст:

# 460
  • Мнения: 1 751
Честито, Неси! Успешна и здрава бременност!

# 461
  • Мнения: 27
Здравейте, момичета! Честито на бременните сладурки, лека и успешна бременност. Heart
Аз малко плахо влизам, днес сутринта със ставането реших да си направя тест, ей така на шега един ден преди датата на Ц. Дали на шега, дали наистина взе че се показа втората черта. Направо онемях, не го очаквах. Този месец засякох О с тестове на 15 януари, но с ММ се сдърпахме леко и пропуснахме този ден, а опити правихме 2 дни по- рано. Честно да си призная малко ме е страх да се зарадвам, защото края на ноември имах биохимична. Правим опити от година и малко и се надявам това да е нашето човеченце. Симптоми нямам никакви, освен напрежение в гърдите. Всеки месец с надежда се вглеждах и в най- малкия симптом, който си докарвах с психиката си. Този месец бях убедена, че не се е получило, не съм се вглеждала в нищо, разсейвах се, бяхме на ски (евала, че се е закрепило в такива условия, упорито ще да е Grinning ). Моят съвет е доколкото е възможно да не се вглеждаме на всяка цена за симптоми и да се разсейваме с каквото и колкото можем.
Успех, дано всички видят двете чертички мноого скоро! Heart Eyes

Скрит текст:
Честито!

# 462
  • Мнения: 1 996
Nessie, честито и този път до успешен финал! Явно е било писано да стане този месец, когато най-малко очакваш Heart

# 463
  • Мнения: 299
Неси, честитоо ! Успешна бременост и до финал ! Flowers Four Leaf Clover

# 464
  • Мнения: 702
Nessie честито и този път да е до финал! 🤗
Хайде момичета повлечете край и на нас! 🥰

Общи условия

Активация на акаунт