Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Захранване, водено от бебето/Baby-Led Weaning Тема 12

• 6 505
  • 106
  •   1
Отговори
# 105
Така е, съгласна съм, всяко мнение трябва да бъде аргументирано, било то и колко е полезна дадена риба Simple Smile няма да се меся повече, исках да бъда полезна. В крайна сметка всички искаме най доброто за децата си

# 106
Здравейте! Синът ми е на 7м навършени и за момента се справя доста добре с яденето по метода. Е, още нямаме заместено хранене, но съм доволна, че все пак успява да хапне нещо, а не само да си играе с храната. По памперса разбирам, че е изял някакво количество макар и малко.
Чудя се обаче защо не успява да се нахрани. Търси да цоцка и то доста, веднага след като е ял. Имам чувството, че му доскучава и затова не си дояжда. Thinking А някой неща са му очевидно вкусни (като например круша) и въпреки това изяжда малко. По никакъв начин не го насилвам, в момента, в който започне да протестира или мрънка - го свалям от столчето. Не му бутам храна в устата или да го държа повече насила. Просто ми е интересно кога ще започне да се наяжда и да не е гладен след захранването. Smile
И един въпрос - още не съм давала сирене, защото се чудя какво да предложа, което да не е солено. Вие какво сирене давате?

Общи условия

Активация на акаунт