"Влад" - новият румънски сериал по бТВ.

  • 49 371
  • 746
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 458
Еми, значи изобщо не го помня там. Благодаря за поправката.

# 61
  • Sofia
  • Мнения: 1 929
Баръш Фалай

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Bar%C4%B1%C5%9F_Falay
Беше "Лео". Т. Е. Али
Извинявай, не съм Шермина, но след всички импровизации на този сценарии и на мен турската версия ми е най.
А и този филм на времето ме запали по турските сериали.
А ето сега не знам кой е турския Брат?
Баръш Фалай беше уникален като Али в Езел.Лео някак си не може да ме грабне така.И не само той,де... Wink

...

Шермина, турският Брат Пит Лео ли играе?
И аз не съм Шермина Smile,но не,неговият герой още не се е появил.

Последна редакция: сб, 16 яну 2021, 16:52 от avi10

# 62
  • Мнения: X
Загледох сериала най-вече заради актьора, който изпълнява ролята на Влад Simple Smile Не съм сигурна, че в един момент няма да ми писне, защото като цяло не обичам подобни сериали, но засега го гледам. Искам да попитам запознатите с турската версия - засега едно към едно ли се движи историята, има ли променени неща или може да очакваме дори същия финал като Езел /по-горе писахте, че бил тъжен и драматичен/.

# 63
  • София
  • Мнения: 3 129
Някой знае ли колко сезона са закупили от bTV? И ще снимат  ли четвърти сезон?
Във фейсбук коментираха, че сега дублират трети сезон, значи са закупили всичките. В момента се снима четвърти. В същия пост имаше коментар, че първи сезон е 13 епизода, но оригиналните са по час и половина без реклами. Тук явно ги прекрояват и ще са повече на брой.
Не снимат мисля, Олимпия Мелинте (Елиза) е доста бременна. Имаше коментари във Фб, че новият сезон ще е когато се завърне.
От днес:

# 64
  • Мнения: 94
Каванч, Татлъ или нещо подобно  - един рус красавец, ама не гледам турски сериали и не си падам по русите мъже, та нека не звучи “богохулно”  😉...
Прочетох някъде, че играел за кратко в Езел, но бил психопат с огромен белег, та си помислих за Лео и дали няма да е първата жертва на Влад 😜
Дааа, Каванч Татлъту играе за малко, но и неговия герой умира. Общо взето доста герои умират.. Остава само Лео май от главните, ако карат по сценария. Засега двете версии са 1:1. Мисля, че ще се придържат до края към турската.

Последна редакция: пт, 15 яну 2021, 21:37 от Шермина

# 65
  • София
  • Мнения: 2 246
Хм, “Езел” е 71 дълги епизоди. Ако румънците карат все така по техния сценарий, няма да видим скоро края...

# 66
  • Мнения: 5 563
До колкото знам май скоро ще снимат 4ти сезон на Влад, за сега има 3 заснети.

# 67
  • София
  • Мнения: 2 246
Поне 5-6 сезона би трябвало да има 🤔

# 68
  • Мнения: 6 159
За мен е доста тъпо да спазват точно  чужд сценарий , освен ако няма някаква изрична клауза в договор .
Все пак действието се развива в две много различни държави .
Също така се губи  ефектът от изненадата . Всеки може да влезе и да види последните 2-3 епизода на турския филм .  Аз няма да го направя , защото няма да се ориентирам  кой , кой е - имената им страшно ме натоварват - мъже , жени - всички ми звучат еднакво  .

# 69
  • София
  • Мнения: 2 246
Aз поразцъках малко - не последните епизоди (то и не мога да се ориентирам в номерацията им - 34 епизод, част 1,...4 🤔) Нацелих появата на Голямата звезда 😉
Това, което разбрах е, че се разкриват други пластове и герои, и ни чакат мнооого епизоди... / ако не ми писне дотогава/ 😉

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 1 860
Включвам се и аз в темата. С голям интерес следя сериала и с нетърпение очаквам следващите епизоди😊

# 71
  • София
  • Мнения: 2 246
Леле, каква стана тя!...
Мъчно ми е за Разван 😢
И за Рокси...
Всъщност нали Лео застреля охранителя? Аз не успях да видя добре записа.

# 72
  • Мнения: 5 563
Съвсем се заплетоха интригите вече..

# 73
  • Мнения: 281
На мен също ми стана мъчно за Разан, но е разбираема постъпката на Влад - иска да предпази брат си. Когато му сложиха качулката, в началото си помислих, че Лео стои зад това.
Стана ми интересно в предишния епизод - когато на сбогуване Влад нарече Лео "шеф клещи" - умишлено ли беше или се изпусна?

# 74
  • София
  • Мнения: 3 129
Според мен умишлено ги "насочва", за да се разклатят. Затова и "дели" Лео от бизнеса. Или ще ги разделя и владее, или ще се светнат и ще се обърка отмъщението.

Обаче тези спокойни Букурещки улици и кръгови, не знам как са ги уцелили. Като се сетя какво е движението там, ми настръхва косата а съм ходила веднъж.

Утре ще има интервю с Адриан Нартеа в Преди обед.

Общи условия

Активация на акаунт