Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Продажба на имот без брокер

• 692
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • София
Има и сайтове, които са много популярни и пак можете да пуснете обява без брокер. Какъв е този безброкер.ком, звучи като измекярски сайт. Пуснете в най-популярните имотни сайтове обяви за продажба. Как да ги разберете кои са? Напишете в търсачката "продажба на имот / апартамент".
Може би не съм се изразила правилно.интересувале ме дали има друг вариант (освен сайтове) който не знам.
Благодаря

Разлепете бележки в квартала, където живеете. "Продавам апартамент в квартала без посредници. За връзка и огледи, телефонен номер..."

Има и добри брокери, които си вършат съвестно работата и не взимат висок комисион. Имам такъв познат, ако все пак решите, мога да Ви свържа. Идеята на брокерите, които предлагат Вашия апартамент за продажба е да защитят Вашия интерес. Понякога тези хора могат да спестят доста излишни главоболия, те познават клиентите и могат да преценят дали наистина, тези които идват за огледи, са готови да купят.

# 31
Плащаш комисионна, разбира се, то това е целта на ексклузивния договор - да са сигурни, че на тях ще им платиш комисионна.
Не е задължително. Ексклузивният те задължава да продадеш само с тях, останалото се договаря - по-нисък % или 0.

# 32
  • Пловдив
Опитайте през фейсбук групите " Имоти без посредник София" има няколко.

# 33
  • София
Там са само "скъсаняци", както се изразяват. Много се забавлявам като чета как се убеждават един-друг и се насъскват.
Някой собственик като си пусне офертата и отнася една торба хейт. Отделно и скритите брокери го назлазват жестоко. ИЗОБЩО не препоръчвам!

Общи условия

Активация на акаунт