Омникод Имуно – открийте ефективна естествена подкрепа за имунната система

  • 9 386
  • 264
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 811
да, боледуваме всички повече през зимните месеци. Мисля, че е нормално- слаба имунна система, липса на витамини, ниски температури, вируси и т.н.

# 121
  • Мнения: 546
да през зимата по-често. Вероятно поради лошия въздух, небалансираното хранене и ниските температури.

# 122
  • Мнения: 612
Боледуваме по-често през зимните месеци, заради вируси, грип и настинки.

# 123
  • Мнения: 1 965
Обикновено да, боледуваме повече. Факторите са паднала имунна защита, липса на слънце, студено време, вируси и прекарване на дълго време на закрито.

# 124
  • Мнения: 2 607
Първият ни въпрос е: Вие и близките Ви боледувате ли по-често през студените месеци и ако да, кои са факторите, на които това се дължи според вас?
Според мен факторите са лошият въздух и лошата храна, с която се храним. Боледуваме, с 6г. Дете съм, ходещо на детска градина, като се зарази той, всички се накачаме от него. Я търсене съм на качествен продукт, повишаващ имунитета на всички Ни.

# 125
  • Мнения: 7 277
Да, през студените месеци боледуваме по-често. Имунната ни защита не е силна, не се храним пълноценно, не успяваме да сме на чист въздух и слънце толкова често, колкото през останалото време на годината.

# 126
  • Мнения: 162
Боледуване по-често. Факторите за мен са : ниските температури и отслабения имунитет.

# 127
  • Мнения: 668
Да, определено боледуваме по-често. Децата невинаги съобразяват как да се облекат, а и имунитетът ни е отслабен.

# 128
  • Мнения: 115
Боледуваме рядко, защото ядем разнообразна и витаминозна храна. Разхождаме се редовно. Пием витамини редовно.

# 129
  • Мнения: 205
Да, имунитетът пада заедно с температурите, има вируси, приемаме по-малко витамини,
стоим си повече вкъщи.

# 130
  • Мнения: 141
Да, боледуваме по-често през зимата, поради студеното време и отслабналата имунна система.

# 131
  • Мнения: 2 003
Ако боледуваме, то е през зимните месеци,  поради студеното време и върлуващите вируси по това време на годината.

# 132
  • Мнения: 1 202
Детето боледува често, факторите са вирусите в детската градина. Сега, когато си е у дома , боледуванията са по-редки.

# 133
  • Мнения: 6
Вторият ни въпрос към вас е: Как подсилвате имунната си система?

Не забравяйте, че петима от вас ще спечелят Омникод Имуно във форма по избор.

# 134
  • Мнения: 13 540
Приготвям фрешове през зимата предимно от портокали и малко лимон. Хапваме си мед и пчелен прашец. При всяка възможност излизаме на разходки в планината или извън града.

Общи условия

Активация на акаунт