Alessa - снимки и мнения на дрехи от бранда

  • 36 479
  • 777
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 4 246
Аз пък им звънях да си търся тениската, разговарях с Петя, която съм я запомнила вече, че е много устата /отвръща ти/, не е от най-милите консултантки /както и да е/ .. отговори ми, че след като получат дрехите от ишлеме, трябва да минат отк, да се опаковат и за това се бавели, стараели се да бъдат максимално бързи. Обясни ми че освен датата на наличност, която беше 23.04 при финализиране на поръчката излизало дата на изпращане, аз такова чудо не съм видяла, а вие?

# 436
  • Мнения: 1 112
хаха Кристал и аз я знам Петя, имаше и още една забравих как беше, почти всичките им оператори са с едни и същи гласове, пресилено мили Smiley понякога се чудя дали не ги нагряват на работа

# 437
  • Мнения: 2 885
С Петя веднъж съм говорила, иначе Теди Деси са най-сладникав, но те са много мили. Иначе, ако откажа нещо ме питат защо. Да, пише си дати на изпращане на поръчките накрая.

# 438
  • Мнения: 825
И аз си получих част от поръчката- Position To Win T-Shirt - Light Pink.
Ами не съм очаквала,че ще го кажа,но за пръв път НЕ СЪМ очарована от визията на дреха от този бранд. Много е обикновена,постна и определено не си заслужаваше нито чакането,нито цената. Нежно розово,с интересен принт,но твърде семпла.... най-вероятно ще я нося като спортно горнище.....вкъщи. А пък съвсем от пръв поглед ....... по-скоро я възприех като тениска за .....сън.No Mouth
Дано не съм разочаровала някого ,който също я е поръчал. Очаквах повече.

# 439
  • Мнения: 2 885
Аз им я върнах тази тениска.

# 440
  • Мнения: 825
Не знам къде се изгуби вдъхновението и креативността на тези момичета.....Close

# 441
  • Мнения: 2 885
Всичко много поскъпна обаче...

# 442
  • Мнения: 1 112
Аз наблюдавам други бг брандове да вадят по няколко колекции на сезон, та мисля че те вече го правят просто ей така и те да са изкарали колекция. И понеже искат да се наложат по цял свят като бранд и вдигат цените, все едно Джорджо Армани изкарал колекция...

# 443
  • Мнения: 828
E тя розовата тениска си изглежда като на снимката. Не знам колко по-различна сте очаквали да е. 🙂

Последна редакция: сб, 01 май 2021, 08:15 от kalina_pehlivanova

# 444
  • Пловдив
  • Мнения: 1 913
Взех си топ Steal my style  и ще го връщам, защото материята е като на бански и това не ми допада изобщо. Иначе като модел и идея е супер, ама с тоя плат ме изгубиха тотално.

# 445
  • Мнения: 2 885
А някой купи ли си панталони от велур и аз съм поръчала топа, ще видим дали ще го харесам. Но направих поръчката като излезе колекцията, а още не са готови.

# 446
  • Мнения: 42
Бях им написала леко критичен коментар във Фб относно качеството и съм блокирана Хаха. Еми няма как от 10-те пъти, в които съм поръчвала, да ми пристигат рокли за 150лв от полиестер и да не им върна нещата. Ниско качество на високи цени. Дотук бяхме с тях. На Авин нещата са поне 100 пъти по стилни и красиви.

# 447
  • Пловдив
  • Мнения: 468
Бях им написала леко критичен коментар във Фб относно качеството и съм блокирана Хаха. Еми няма как от 10-те пъти, в които съм поръчвала, да ми пристигат рокли за 150лв от полиестер и да не им върна нещата. Ниско качество на високи цени. Дотук бяхме с тях. На Авин нещата са поне 100 пъти по стилни и красиви.
Поръчвате рокли за 200 лв, без да прочетете от каква материя са и после сте разочаровани. В сайта ясно е написано, а щом за вас е толкова противен полиестера е редно първо тази информация да търсите. Аз лично, за лятото харесвам повече полиестер, съхне по-бързо. Миналия ден ми пристигна рокля за 135 лв от 29 desires, която очаквах с нетърпение. Мислех, че е ефирен полиестер или шифон, оказа се фино плетиво и подплата от чист памук. Ами не си представям лятото като се изпоти този памук, колко време ще съхне. Ще я върна и ще се надявам в лятната колекция на Алеса да има нови варианти на полиестерните ръфълс роклички, които толкова много ме кефят 😊

# 448
  • Мнения: 2 885
Дано лятната не я пуснат към края на лятото. И за там ще са високи цените.

# 449
  • Мнения: 42
Да, аз наистина пропуснах да погледна какъв е материала, затова не ги виня, но не съм ок да купя рокля за толкова пари и тя да изглежда като рокля от битака. Това си е мое мнение. Това, че някои хора не търпят критика, си е техен проблем. Вместо да влагат толкова в реклама, могат да влагат в качество. Тогава да претендират за бранд номер 1.

Общи условия

Активация на акаунт