Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Alessa - снимки и мнения на дрехи от бранда

• 15 758
  • 469
  •   1
Отговори
# 465
  • София
crystall бих те посъветвала, ако си от София, разбира се, да идеш до Авин - на Шишман, Юнона на Гладстон и да попремериш някои модели.
Огромна фенка съм на Юнона - масово официалните ми рокли са от там - супер качество, много мой тип рокли, красиви платове, хубаво ушити... Въобще чудни. Преди носех 34, сега към 36. Но имай предвид, че според мен техния ХС е нормалния С.
Авин пък имат убийствени неща. Но аз се учудвам как така влизам в ХС, т. е. мисля, че и там има разминаване в номерацията.
За алеса имам черната рокля с един ръкав в две части. Пак ХС. Пак е голяма красота и съм ходила с нея на сватба. Въобще си се насочила към хубави марки. 💐

# 466
  • Варна
На мен червената ми харесва много стилна . Другите особено зелената Алеса и снимките на Авин са ми много кичозни и ми изглеждат евтино..

# 467
Това С и Хс не са ли детски размери, аз не съм дебела, но пък нося М, Л и ми е много чудно как хората се побират в такива размери?

# 468
Това сериозно ли го питаш? Да, побирам се в ХС, С.
Детските размери са в см доколкото знам!

# 469
Здравейте ^_^
Бих искала да се включа и аз към темата.
По-напред в коментарите две дами споделиха,че са закупили Position To Win Bodycon Рокля - Light Pink, бих искала да помоля ако не ви затруднявам една или две реални снимки на роклята,независимо от размера.
Понеже смятам и аз да си я поръчам,но се колебая 🤔 Дали размера си отговаря, Ами дължината, материята ?!

Общи условия

Активация на акаунт